2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Nedá mi to, ale je to jako by se české karty vrátili do období OFS 2000
Ovšem milovníci stylu UD1 a UD2 si přijdou na své :)
Ale ono je celkem jedno jak ty karty vypadají, v dnešní době lidi koupí úplně všechno ;)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Slausek píše:
stř 02. úno 2022 21:40:43
Mě se zas většina těch fotek, co jsem měl možnost vidět, nelíbí. Ono to, podle mě, bude i tím celkem nudným a nezáživným designem řadových karet. Třeba ten Kváča je pokus o zajímavou fotku, ale absolutně brutálně splývá s tribunou za ním. Ale jak už tady bylo jednou psáno, sto lidí...
To souhlas, ani jsem si nevšiml, ale to vyfotím mobilem líp já, když dám "portrét":-))).
Já viděl jen tyto 4 karty, a z těch jsem nabyl dojmu, že je zde pokus o pěkné záběry. Včera jsem na FB viděl jsy auto - to je úplně stejný, jak něco, co už výrobce použil u fotbalu či SK lidy. Jedině, co se mi líbilo, je dual podpis s logem týmu uprostřed karty, to vypadá zajímavě. Ale nic jiného sem zatím neviděl.
Jinak si nemyslím, že lid koupí úplně všechno, ale budou určitě zvědaví na nový produkt, ať ho vydá kdokoliv. Měli bychom si taky uvědomit, že české karty sbírají často děti a méně nároční sběratele, kteří jen chtějí mít svůj tým a těm je úplně jedno, kdo sérii vydává a co za tím je. Ty jen chtějí karty...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ty řadovky mi taky nepřijdou nijak zajímavé, neurazí, nenadchnou, pokud tam budou aspoň zajímavé fotky, bude to OK (opravdu přirovnám k UD sériím), ale to hlavní by mělo být v ostatních kartách (memo, auto, inserty, tak uvidíme). Že by to byl úplně návrat k letům okolo 2000 mi nepřijde (možná snad kolem 2010, ale s ražbou, která tomu dodá něco víc, ale hrůzu jako 01/02 a 02/03 snad už nikdo nepřekoná :-) ).

No na zadek mě to určitě neposadilo, snad nadchnou ty další karty, ale moc velká očekávání nemám. Inserty gólmanů už v náhledu vyšly, takový šedý průměr, jersey jsem ještě neviděl, mrknu. Co beru jako plus, že by snad nemělo být tolik paralelek.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tak jersey jsem na jejich FB neviděl, ale podpisovky mi přijdou fajn, povedly se.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

checklist:
https://www.sportzoo.sk/download/TELH_2 ... LU5lC34GVw

kdo nám složí jméno JÁGR ? *lgh* *rfl* *lgh*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

Petře,
Ty to nezkusíš ? :P věřím Ti *mrk*

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Jako Jagra? Hehe, to urcite ne. Budu rad za nejaky pismeno Gulase, uz je kolem Motoru vetsi konkurence, nez driv :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Jsem spokojenej, mám tam jen 4 karty *lgh* Adam Musil - řadovka + 3 paralelky *cl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

[quote=DaveBrownsound post_id=260148 time=1643908813 user_id=1010]
Jako Jagra? Hehe, to urcite ne. Budu rad za nejaky pismeno Gulase, uz je kolem Motoru vetsi konkurence, nez driv :-)
[/quote]

Já myslel elektrikáře *lgh*

S Tebou počítám do motoráckého komplet kompletu *gc*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Dnes jsme dostali info k sérii pro prodejce a musím se neskutečně smát:-))).
Sportzoo se inspirovali v balíčcích, které jsme (nejen my, i když myslím, že první fortunu jsme tak měli jen my) udělali na jejich fotbal a můžeme objednávat pouze stejným způsobem:-). Exclusive case a k tomu retail, nebo blaster boxy:-).
Jinými slovy, výrobce svému produktu nevěří!!! My totiž ty balíčky děláme jen proto, abychom prodali vše, protože na fotbal nejsme orientovaní a je to bokovka. Ale od výrobce mi to přijde strašně amatérské a pro extraligu nedůstojné!! Riziko podnikání znamená, že prostě musíte všechny produkty dělat tak, aby se prodávaly. A někdy třeba něco zbyde, takto prostě je. Ale prodá se to časem... Taky některé produkty jsou jen pro určitou skupinu lidí, takže se prodávají méně (např. blaster). Vím, že to nejde úplně srovnávat, zejména kvůli nákladu, ale když vystavujeme svoje plechovky, nebo balíčky, tak přece taky jdeme do rizika, že se to nebude prodávat. Ale zákazníky jsme museli přesvědčit kvalitou!!! A ne tím, že si k tomu musí něco vzít... opravdu mi to přijde smutné a velmi směšné.
Jinak jsem doufal, že výrobce upustí od 4 variant produktů a bohužel, jsou i Premium, Exclusive a pro mě teda dost drahý retail.
Mimochodem, tuto zprávu jsem zaslal i do Sportzoo.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

*lgh*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Pavle, bude to naprosto totožné jako u toho fotbalu, ne? Takže pokud odpovídají i ceny, tak mi ten Retail nepřijde drahý. Rozbalil jsem si všechny 4 verze produktu Fortuny a za mě OK. Co jsem tak sledoval, tak nejhůře mi paradoxně vychází Exclusive box. :D Co se týče poměru cena/výkon bych to seřadil: Premium, Blaster, Retail, Exclusive. Za ty peníze totiž můžeš v Exclusive boxu dostat hezky na*ráno. :) Retail je vyloženě cílený na vysbírání série, spousta řadovek, ale i spousta insertů, takže ceny insertů jsou aktuálně hned po vydání dole, protože mi přijde, že jich je větší množství než vloni.

Každopádně s těmi comby to dává smysl jen v případě, že to prodáváš sám na shopu, tzn. i u SportZoo. To je OK, protože tím bojuješ proti tomu, aby lidi vykoupili to nejlepší hned, sebere to bandu breakerů a sběratelé mají po srandě, spousta produktů se k nim nemusí dostat, tak jako to bylo vloni. Ale když produkt distribuují do shopů, tak je to fakt naprosto debilní, aby byly stejné podmínky jako pro běžné zákazníky.

Prodávat comba lidem jako obrana proti překupníkům a breakerům? OK.
Prodávat comba oficiálním prodejcům/shopům? Debilita.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Ano, ceny přesné jako fotbal. Já doufal, že nebudou Premium a Exclusives a bude jen jedna varianta. Retail - nic moc tam není, takže mi to nepřijde málo. Ale cena balíčku samozřejmě fajn. Některé karty vypadají fakt pěkně, o tom žádná.

Co se týče ochrany - s tím já úplně nesouhlasím. Pokud vydáváš něco co výrazně převyšuje ostatní balení, tak se prostě musíš smířit s tím, že o to bude větší zájem, než o ostatní. A pochopil bych spíš, kdyby to dali za vyšší cenu. A myslím, že to není úplně tvoje věc kdo si to kupuje a proč, máš hledat cesty takové, aby si ty produkty ke konečným lidem dostal. Jak jsem psal, stejné věci, co píši tady, jsem psal i výrobci.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Mimochodem, produkt vůbec nabudu "hejtit" dokud nebudu mít karty v ruce a nerozbalím pár boxů. Myslím, že to může být slušné tak, jak vidím prezentaci.
Jen k těm retailům - měli to tak i u Fortuny a co myslíš, že se stalo? Ty Retai la Blaster boxy se prodávaly po FB za nižší ceny, než byly doporučené. No protože breakaři je přece nechtějí - rozpočítají cenu na celý nákup a pak tyto produkty navíc prostě vystřelí za půlku a je jim to jedno - ono svoje mají zaplacené. Takže myslím, že trhu takovým krokem ani trochu nepomůžeš...:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Tak buď můžeš omezit prodej na počet kusů na osobu, nebo udělat komba. Jinou variantu nemáš, když chceš mít cenovou politikou ustálenou. Já jsem velký odpůrce překupníků a hlavně breakerů, takže to vidím jinak, no. :D

Mně se karty úplně nelíbí, proto to ve velkém sbírat nebudu. Když jsem viděl inserty brankářů, tak jsem si řekl, že tohle fakt ne, protože slovy Milana Antoše "je to fakt hnus, je to ošklivý". :lol:

Viděl jsem přeprodej těch Retailů. Jak píšu výše, jsem velký odpůrce překupníků a breakerů. Dneska breakuje kdejaký dement, co umí sotva napočítat do 5 a úroveň je k zblití (sorry, tady fakt korektní nebudu :D ). Komunikovat neumí, točit video neumí, losovat neumí, zabalit karty adekvátně neumí, v podstatě se z toho stalo něco jako svého času povolání "pojišťováka". Dělá to kdekdo, aniž by si uvědomil, že to vyžaduje patřičnou úroveň.

Ale co, lidi to stejně všechno nakoupí a těším se, jak uvidím ty, kteří na to teď nejvíc nadávají a křičí na FB skupinách, jak to pak po kvantech nabízí, protože toho otevřeli hromadu. :D Snad seženu co nejdřív ty 4 karty, co chci a budu spokojenej. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

A kde si viděl ten předprodej? Předpokládám FB...

Jinak je jasný, že na to budeme mít jiný náhled. Já na to koukám i z hlediska distribuce. Vadí mi třeba, že prostě dostanu ke každýmu casu 2 alba, protože ty u nás (u fotbalu) nikdo nekupoval a leží nám jich tady desítky. Takže u hokeje bych vzal třeba 5, takhle jich budu mít opět desítky a prostě je nechci. Zabírá to místo úplně zbytečně... Já mám výhodu, že na Fb moc aktivní nejsem, takže ty pojišťováky neznám:-). Nicméně říkají nám to lidi v obchodě, nejvíce mě pobavil John Gibons, což prý někdo říkal:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Nene, předprodej ne, přeprodej Fortuny, jak jsi zmiňoval ;) Ty Retaily se přeprodávali od 500-900 za kus, děsivý.

Takhle, být výrobce, tak prodejcům ta alba taky nacpu a budu to mít jako podmínku. :D Ale rozumím ti i z druhé strany, taky bych je nechtěl skladovat.

Mně se třeba ta alba líbí. UltraPro dělá ta klasická alba naprosto otřesná, kvalitou šla dolů, což mě hodně mrzí, protože 15 let zpátky to byl luxus materiál. Alba na gumu jsou hrozivý, vůbec se mi to nelíbí. Takže od nich už jedině alba na zip. Ale když jsem si třeba posbíral vloni první i druhou sérii Fortuny, letos i tu první mám téměř kompletní, tak jsem za ta jejich alba rád. Na druhou stranu, u hokeje se mi to moc nelíbí, což je dost paradox.

Hlavně ale zase zprofanovaný Jágr na přebalu, už se mi ten člověk opět hnusí, když vidím, jak se chová, co dělá, jak mu všichni lezou do zadku. Těším se, až skončí, nebo až Kladno spadne, jakože v momentě, kdy jeho přestane bavit dělat si svůj mediální obraz a skončí, tak Kladno na víc než na Chance ligu mít nebude.

Místo toho, aby na přebalu byli skutečné ozdoby a hvězdy ligy, které svými výkony dělají svůj tým a jsou pro ně neoddiskutovatelnými MVP - Krejčí, Plekanec, Chlapík, Čerešňák, Kváča, Oksanen... tak tam dají starého pána, co hraje čtvrtou formaci, vzteká se, rozhodčí mu jdou na ruku... Jágr už opravdu není ozdobou ligy a těžit jeho jméno mi přijde na křeč a zbytečné. Aspoň ten Marek Mazanec a Milan Gulaš to zachraňují. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Bianconero píše:
pát 04. úno 2022 14:18:29
Hlavně ale zase zprofanovaný Jágr na přebalu, už se mi ten člověk opět hnusí, když vidím, jak se chová, co dělá, jak mu všichni lezou do zadku. Těším se, až skončí, nebo až Kladno spadne, jakože v momentě, kdy jeho přestane bavit dělat si svůj mediální obraz a skončí, tak Kladno na víc než na Chance ligu mít nebude.
... Jágr už opravdu není ozdobou ligy a těžit jeho jméno mi přijde na křeč a zbytečné. Aspoň ten Marek Mazanec a Milan Gulaš to zachraňují. :)
S tím naprosto souhlasím a mohl bych se pod to podepsat.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jágr přece prodává, pořád je to značka i když s tím nemusíte souhlasit

Paradoxně jsem vyslechl v bufetu ve Sportovní hale rozhovor 4 malých sparťánků (cca 10 let), kteří rozbalovali balíčky OFS
"Super ty tam máš Jágra ty se máš"

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

To sice ano, ale krásně to ukazuje stav českého hokeje. Staráme se více o minulost a "důchodce", než abychom upřednostnili současnost a budoucnost. Celou serii měli postavit na Krejčím, vytěžit ho, on je o parník nejlepší hráč v lize. Příští rok bude Extraliga bez Chlapíka, bez Krejčího, uvidíme, jestli to bude dál bavit Plekyho v dalším boji o přežití. Jágr už je vytěžený, je to až nedůstojný. Na druhou stranu, on svou důstojnost spláchnul do hajzlu už dávno, zejména kvůli penězům. Jednou hráč, vždycky hráč. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti