2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Termín na začátku nezazněl a to je to, proč se rojí dotazy a proč je to od začátku celé postavené na vodě. Transparentní komunikace nikde. V tomhle odvětví musíš termíny jasně nastavit. A pokud je nestíháš, odůvodníš, proč je nestíháš, komunikuješ se zákazníky. Cokoliv ostatního je špatně. Tohle přece není "školní časopis" nebo "zájmový YouTube kanál". Dva tři roky? Dzejdy, pokud znáš historii firmy SportZoo, nemůžeš něco takového myslet vážně, protože pak jsi naivní ty.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DzEjDy »

Ale tak já Binco moc nerozumím tomu co ti vadí. Že neřeknou nějaký konkrétní termín vydání? A není lepší než říkat nějaký nereálný datumy, prostě karty vydat až budou mít vše hotové? Už jsme o tom popsali pár řádků před časem, současný svět je prostě takový, že to co platí dneska už zítra nemusí. Transparetní komunikace? Když bych tady začal popisovat jaká byla komunikace za dob OFS, tak mě tady pan Hrbek instantně vyhlásí. Lidi jsou zvyklí, že extraliga vycházela někdy listopad, prosinec. Teď je prostě situace jiná, jiný vydavatel, jiná výroba, jiná distribuce,... Až ty karty vyjdou a bude to stát za prd, tak ok, klidně ať je sběratelé natřou... Možná že jsem naivní, já se o sportzoo nezajímám, doteď nic co by bylo v mém zájmu nevydávali. Jediný co jsem vlastně chtěl říct je, že mně to přijde ze strany některých sběratelů netrpělivý. Když budu chtít být ošklivej, tak napíšu, že hype okolo Final series už opadnul a tak asi některým chybí příležitost na něčem novým vydělat. Ale tuhle poslední větu neber Bianco prosím moc vážně :angel: ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

V momentě, kdy jdeš vydávat produkt, který je omezený sezonou, musíš respektovat určitá data v kalendáři. Pokud je nerespektuješ, kálíš sám sobě pod nohy a ukazuješ svoji neprofesionalitu. A už jsem to říkal. Hlavní je styk se zákazníky. Můžeš mít sebelepší produkt, ale když nebudeš mít připravené prostředí, bude ti to k ničemu. Termíny jsou alfou a omegou, určují období pro měřitelnost. A pokud první série, jakože mají vyjít dvě, vyjde v březnu a druhá v červenci, tak produkt může být sebehezčí, ale bude "k ničemu". Načasování je právě v té dnešní době, kterou zmiňuješ, na poli podnikání, dost zásadní. A když nemám produkt a protahuje se to, musím reagovat, komunikovat, být milý, vstřícný a jít lidem na ruku. Je to v první řadě byznys a pokud ho chci dělat, musím mít servis na vyšší úrovni než samotný produkt, protože ten servis mi zaručí zakázky na dalších X let dopředu, nikoliv ten produkt.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DzEjDy »

Jako teorii jsi to popsal krásně :) . V praxi se to ale vyprodá úplně stejně třeba i v tom červenci. Za to ti dám ruku do ohně... The Cup vychází snad už o víc jak ročník pozadu, o tom že by servis UpperDecku byl vůči koncovým sběratelům na nějaký extra úrovni by se asi taky dalo polemizovat a stejně se to prodává po kejsech za statisíce. Tak možná že i ten produkt je malinkato důležitej.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Možná by stálo za to přestat opakovat chyby druhých a dělat věci pořádně. Ale toho se v Česko-Slovensku dočkáme v mizivém množství případů. Jak vychází The Cup mě vůbec nezajímá, to je high-end produkt. Běžná série je retailový produkt, žádná speciální edice. Pavel to napsal výstižně. Měli prostor si udělat dobré jméno od začátku, místo toho si vykopali jámu.

A sorry Dzejdy, ale tohle tvoje myšlení, že jde o "hezkou teorii", je právě rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi. Přeber si to jak chceš. Hlavně je to důvod, proč si třeba HOKEJ-KARTY mažou všechny prodejce v republice na chleba.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

To bych Bianco určitě netvrdil...
Nicméně, k tématu, myslím, že nějaké data zazněla, nebo se pletu? Do konce roku 2021?? Když tak mě někdo opravte... Možná, že to bylo jen v mailech co jsme si s nimi psali, ale myslím, že ty plány byly i datumově. Jen vím, že jsme tušili, že to není reálné datum právě proto, jak funguje BPA a vrácení podepsaných karet, které je vůbec nezajímá:-). Myslím, že čekali, že to bude jako u fotbalu. A tady asi i oni dost naletěli:-).
Co se týče The CUP - zrovna jsme se dnes na toto téma bavili. Zatím o nich žádná zmínka není, nedivil bych se, kdyby je vymazali.. ale zase - Kapr, aby neměl /99 RPA? To by prostě byla škoda... Každopádně to co se děje v UD má taky do normálu daleko a tam je ještě daleko smutnější, že se zlepšeni v nejbližších měsících nečeká. Problémy v dodavatelském řetězci jsou prý obrovské.

Jinak souhlasím s Dzejdym v jedné věci - lidi někdy řeší strašný hlouposti, jako například posunutí série o měsíc. Vždyť o co jde? O nic... v životě člověk řeší důležitější věci...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Dzejdy,promiň ale jseš podle mě dost mimo a souhlasím s Martinem, a to jsem tu vaši slovní přestřelku radši nedočetl do konce. Ty na jednu stranu tvrdíš,že jsou ti české karty fuk,do toho obhajuješ vydavatele,že stejně neudal konkrétní termín,tak je vše asi ok,podle tebe?. Ale není!! SportZoo si holt vzali velké sousto a teď jsou v loji. A divímn se i té prasnici Obrmajerové,že jí je lhostejné,že propagace extraligy v tomhle konkrétně vázne. Jelikož vím,že získali i licenci na Chance ligu a tím pádem znemožnili L.Hoďánkovi další posun( a to šly ty karty dóóst nahoru za poslední 2 roky), tak jim se.ru jak na TELH tak i na Chance ligu. Ja ty karty ve sbírce oželím.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Já bych se chytl jen té Chance Ligy. Na tu práva mají, ale letos určitě nebudou vydávat samostatnou sérii - možná prý nějaký set v údajné druhé sérii ELH. To je taky na palici...

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Hele, nevím, ale tohle tu psal pan Hrbek ohledně Chance Ligy:
Licence na Chance ligu je tzv. nevýhradní, předmětem licence je v podstatě jen název soutěže a logo
Pokud bude někdo chtít vyrábět karty, stačí mu souhlas jednotlivých klubů
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

http://www.youtube.com/watch?v=Hdc-3hIQOA0 - místní platforma na vložení videa nefunguje, tak aspoň odkaz

Tak to u hokeje vypadá na únor, kdy vyjde první série, a podle toho, co Mr. Mrva říká, tak druhá série bude dost pravděpodobně brzy následovat.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

Bianconero píše:
ned 23. led 2022 16:31:19
http://www.youtube.com/watch?v=Hdc-3hIQOA0 - místní platforma na vložení videa nefunguje, tak aspoň odkaz

Tak to u hokeje vypadá na únor, kdy vyjde první série, a podle toho, co Mr. Mrva říká, tak druhá série bude dost pravděpodobně brzy následovat.
Docela mě překvapili, že chtějí vydat i druhou serii. Včera u Q/A SK říkali u slovenské extraligy že to na druhou serii nevypadá
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

promo card: brzy prý budou informovat o jejich distribuci

Obrázek
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Nevím proč je to promo napsané na přední straně. Tam to teda moc pěkné není.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SteveRogers92 »

Tak třeba asi abys poznal že to není běžná řadovka? já v tom problém nevidím, možná mohli použít nějaký speciální znak místo nápisu ale jinak žádná tragédie.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

Přesně tak, drží stejný styl jako u fotbalových karet.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Prostě se mi to nelíbí,no! Sto lidí,sto chutí. Dnes jsem viděl podepsanou JSy kartu a taky žádná hitparáda.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SteveRogers92 »

BrianLeetch píše:
úte 01. úno 2022 23:45:34
Prostě se mi to nelíbí,no! Sto lidí,sto chutí. Dnes jsem viděl podepsanou JSy kartu a taky žádná hitparáda.
Však v pohodě. *drink*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Aspoň fotky ale vypadají dobře.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Fotky jsou pěkné, vypadá to, že jsou často ze hry, ne tolik z rozbruslení. V tom vidím plus.

Označení Promo card takhle humpolácky se mi taky nelíbí, vypadá to jako vypálený cejch. Určitě by to šlo řešit líp.

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Mě se zas většina těch fotek, co jsem měl možnost vidět, nelíbí. Ono to, podle mě, bude i tím celkem nudným a nezáživným designem řadových karet. Třeba ten Kváča je pokus o zajímavou fotku, ale absolutně brutálně splývá s tribunou za ním. Ale jak už tady bylo jednou psáno, sto lidí...

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti