Synergy 2020-21

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2021.
Odpovědět
bestwxw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 02. lis 2012 11:08:36

Synergy 2020-21

Příspěvek od bestwxw »

Ahoj všem,

k Vánocům jsem klasicky dostal i nějaké peníze, abych si vybral ještě dárky podle mého přání, a tak samozřejmě došlo na kartičky. Dlouho jsem se rozmýšlel, který box si objednat, ale nakonec jsem se rozhodl pro nové Synergy. Prvním důvodem k tomu byl fakt, že se jedná o novou „neokoukanou“ sérii, a tak jsem se při rozbalovačce mohl těšit na mnoho překvapení a druhým skutečnost, že se tady za docela rozumné peníze dají chytit pěkné pecky.
Vzhledem k tomu, že sbírám karty Patrika Štefana, tak jsem do sbírky nemohl očekávat nic, ale pořád zde byla šance na dobré karty hráčů Colorada, kterému dlouhodobě fandím. A pokud by nevyšlo ani to Colorado, tak jsem doufal v nějaký pěkný podpis, či insert v nízkém limitu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Když to zhodnotím, tak celkově určitě spokojenost. Sice jsem nechytil žádnou kartu Colorada, ani kartu v úplně nízkém limitu, ale i karty Synergy FX purple Patrice Bergeron /349, Synergy Expectional stars Artemi Panarin /449, Synergy Expectional young stars Dominik Kubalík /749 a Synergy Stanley cup journey Wayne Gretzky /899 jsou parádní. A jako podpis vytáhnout Synergy autographs Vítek Vaněček si myslím, že je také moc pěkná trefa!

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Synergy 2020-21

Příspěvek od Jirzik-ACS »

už před podpisem jsem si říkal, že to je parádní box... a myslim, že podpis nasadil korunu! gratulace a dík za brejk *ano* *cheer*
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host