retrobreak (část 16) - 2 boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2021.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

retrobreak (část 16) - 2 boxy

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem,

mám dnes trochu času, tak jsem dám další várku boxů. Tentokrát se jednalo o 97-98 Donruss Priority a 97-98 Donruss Elite. Pro mě osobně se jedná o jedny z mých nejoblíbenějších produktů vůbec = na tuto rozbalovačku jsem se neskutečně těšil... Posouzení nechám na vás.
Obrázek
Obrázek

jako první jsem škubnul box 97-98 Donruss Priority - řadovky jsou jednoduché, ale mě osobně se neskutečně líbí
Obrázek
Obrázek
Obrázek

subset 1 st class package jsou dle mého názoru naprosto parádním doplňkem základního base setu
Obrázek

inserty z této série jsou velmi rozmanité - poštovní známky, oversized karty + klasické inseríky z devadesátek = pastva pro oči
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


povedly se zde i 2 oversized karty společně se známkami, které lze do těchto oversized karet umístit, no a ta jména netřeba komentovat *cheer*
Obrázek

hlavním hitem tohoto boxu je paralel karta Stamp of Approval v limitu 100 - jméno za mě super
Obrázek

S boxem panuje spokojenost, doufám, že někdy v budoucnu budu mít možnost si jej ještě otevřít.

druhým boxem byl box 97-98 Donruss Elite - jedná se o produkt, který nabízí spoustu různorodých karet insertů a paralel karet (gold jsou v limitu 100). Nicméně můj hon se zaměřil na gold paralel kartu Pata Lafontaina (2 různé) které mi schází ve sbírce...

řadové karty jsou podobné ročníku 11-12
Obrázek
Obrázek
Obrázek

subset Generations vypadá na živo parádně
Obrázek
Obrázek

paralel karty Aspirations limit 750 a přehlídka super jmen *cheer*
Obrázek
Obrázek

dokonce se povedl i jeden insert Prime numbers - karta je na živo neskutečně krásná
Obrázek


no a hlavním hitem boxu nemohl být nikdo jiný, než li ten největší... *cheer*
Obrázek

Pat se sice nepovedl, ale za mě panuje určitě spokojenost i s obsahem tohoto boxu. Tuto rozbalovačku jsem si neskutečně užil, protože pro mě se jednalo o srdcovou záležitost. Děkuju za pozornost.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: retrobreak (část 16) - 2 boxy

Příspěvek od leebour »

Vďaka za možnosť nahliadnuť do Tvojich brejkov. Budem sa opakovať ale tie mená na kartách stále zarezonujú ;)

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1305
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: retrobreak (část 16) - 2 boxy

Příspěvek od standish »

Wow, nádherný break. Už jsem to někde zmiňoval, ale to co v ročníku 1997-98 předvedla společnost Donruss je neskutečný. Co box, to nádhera. Tyto dva boxy bych si také s velkou chutí někdy rozbalil. :thumbup:

Uživatelský avatar
nsxhitman
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 410
Registrován: ned 26. úno 2012 13:50:13
Bydliště: Kaplice (Vyšší Brod, Tábor)

Re: retrobreak (část 16) - 2 boxy

Příspěvek od nsxhitman »

standish píše:Wow, nádherný break. Už jsem to někde zmiňoval, ale to co v ročníku 1997-98 předvedla společnost Donruss je neskutečný. Co box, to nádhera. Tyto dva boxy bych si také s velkou chutí někdy rozbalil. :thumbup:
Zajímalo by mě, jaký vliv na to měla firma Pinnacle. :-)
Jose Theodore, insertní série gólmanů

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host