Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Příspěvek od Davejar »

Ahoj všem,

přidávám video odkaz na svou vánoční otevíračku TIN plechovky od eshopu hokej-karty.cz

Pokud na video nechcete koukat, vydržte, fotky karet přidám později. Pokud na video mrknete, doporučuji video zkouknout přímo na webu Youtube a přepnout video na nejvyšší kvalitu, díky. *cl*

náhled boxu
Obrázek




19-20 UD SP Authentic Future Icons /199 Vrána/Samsonov
Obrázek

19-20 UD Ultimate Icons Jersey Autograph /135 Vasilevskiy
Obrázek

17-18 UD The Cup Signature Renditions Dubnyk
Obrázek


Mé zhodnocení: Tři karty, ze kterých jsem já do stropu neskákal, ale jako karty pro budoucí výměnu či prodej poslouží myslím dobře. U SP karty nedokážu posoudit, nevyznám se v nich. Ultimate Vasilevskiyho neurazila, bohužel mi příjde, že jeho kartičky nejsou vzhledem k jeho personě a tomu co dokázal dostatečně ohodnoceny...a Cupka Dubnyka by mě normálně radost udělala...ale bohužel už jeho kartu mám. Každopádně jsem realista a vím, že tato jeho Cupovka se dá sehnat za pár korun... *nevim*

A co váš názor???

Díky za zhlédnutí a všechny karty jsou volné. Stačí napsat soukromou zprávu. Davejar
Naposledy upravil(a) Davejar dne pon 28. pro 2020 16:20:19, celkem upraveno 1 x.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Příspěvek od peldap »

Myslím, že taková dobrá plechovka. Future Icons jsou velmi dobře hodnocený, mají celkem vysoký poměr vkládání. Co se týká
karet Vasilevskeho, úplně s tebou souhlasím. Ceny jeho karet nejsou adekvátní s tím, co vše dokázel, pro mě tentokrát nejslabší karta Dubnyk. Jinak na pohodu a díky za video !!!

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 750
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Příspěvek od elektrikar »

super plechovka *gc*

co já bych za takovou dal :(
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

kometak18
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon 03. pro 2018 19:56:04

Re: Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Příspěvek od kometak18 »

Hodnocení obsahu plechovek je strašně subjektivní. Řešila se zde jedna s dual jersey Detroitu nebo jersey McDavida a ty plechovky mi nepřišly špatné. Logicky v sérii s hity musí být plechovky, které výrobci umožní do série nacpat pár lahůdek. Ale Dubnyk, byť v minulosti prožil pár super sezón, není mezi sběrateli extra oblíbený. Karta se dá na ebayi koupit za 7 usd, vasilevsky je to nejlepší, nádherná karta, ale opět je k mání za 30 usd plus pošta. První kartu bych do podobné série nedával. Podtrženo sečteno, z plnění bych osobně nadšený nebyl, ale padlo to zde x-krát. Člověk otevře box UD Series 1 a pokud tam netrefí Lafreniera, tak počítá automaticky s minusem. Určitě se můžeme bavit, jestli je lepší plechovka číslo jedna, dva nebo deset, za mě je tahle z otevřených na fóru nejslabší. Ale každý má prostě svůj názor :)

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Dejvův vánoční TIN od hokej-karty.cz

Příspěvek od Davejar »

Nahrány fotky karet

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti