Dejvův vánoční SeReal KHL Leaders 19-20

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Dejvův vánoční SeReal KHL Leaders 19-20

Příspěvek od Davejar »

Ahoj všem,

přidávám video odkaz na svou vánoční otevíračku boxu od SeReal KHL Leaders 19-20

Pokud na video nechcete koukat, vydržte, fotky karet přidám později. Pokud na video mrknete, doporučuji video zkouknout přímo na webu Youtube a přepnout video na nejvyšší kvalitu, díky.

náhled boxu
Obrázek




náhled řadovek
Obrázek

National Leaders
Obrázek

náhled paralelek /5 a /10
Obrázek

All Star Game jersey a 1/1 Printing Plate
Obrázek

Casehit 1/1 Oversize Number Patch a podpis Alexandra Vafina WHL All Star Game Moscow 2020 Fotku dodám až dorazí
Obrázek


Mé zhodnocení: Vím, že karty KHL u nás moc nefrčí. Osobně ale KHL sleduju a liga mi nevadí. Řadovky nevypadají špatně, paralelní karty s barevným rámečkem jsou moc hezky udělané. Printing Plate je pro mě zbytečnost a je mi fuk, jestli je to KHL, OFS nebo The Cup s podpisem, prostě se mi to nelíbí. Memo karta sice z All Star, ale vcelku pěkné kousky. A trefil jsem Casehit,což je v tomto produktu Oversize karta 1/1 takže budu čekat, až dojde a přidám vám foto. Jediná vada na kráse je ta, že jsem trefil casehit zrovna z ženské ligy...samozřejmě Kaprizov, Soshnikov nebo Zohorna by potěšil víc, ale pořád je to 1/1, takže not bad. Ještě holka už stihla vyhrát se sbornou ženské MS a dvakrát bronz. A když mrknete, tak holka je i docela povedená *cl* Ta karta z redemption bude i právě ten chybějící podpis, který v boxu má být.

A co váš názor???

Díky za zhlédnutí a všechny karty jsou volné. Stačí napsat soukromou zprávu. Davejar
Naposledy upravil(a) Davejar dne pon 28. pro 2020 16:35:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejvův vánoční SeReal KHL Leaders 19-20

Příspěvek od DaveBrownsound »

Diky za break, skoda, zes nepotahl Sedlaka. Mne se naopak printing plates libi (kdyz to neni ke kazdy radovce), kdyz se podari sehnat vsechny 4, je to parada. Tyhle jsou i hezky zpracovany. Z zensky ligy bych radost nemel...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Dejvův vánoční SeReal KHL Leaders 19-20

Příspěvek od Davejar »

Nahrány fotky karet

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Dejvův vánoční SeReal KHL Leaders 19-20

Příspěvek od Davejar »

Přidávám odkaz na video otevíračku karty 1/1, která mi dnes dorazila z redemption karty, kterou jsem měl v boxu


Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host