OFS Síň slávy českého hokeje (CASE)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

OFS Síň slávy českého hokeje (CASE)

Příspěvek od zbynekf7 »

Jak jsem slíbil v úvodním představení, také tu ukáži case, který jsem si minulý týden rozbalil. Jeden box jsem si tedy nechal ještě zabalený na nějakou zvláštní příležitost, ale výsledek byl stejně pro mě parádní *ano* Předem se omlouvám za občas ujeté barevné ladění některých fotek, budu si to muset ještě znovu nafotit ve dne bez blesku.

Začneme třeba mistry světa z roku 1985. I pro mě to byl šampionát, který mě ke všemu přitáhl. A to jsem ještě musel poslouchat zásadní vítězství na SSSR 2:1 pouze po rozhlasových vlnách, protože mi televizi rodiče kvůli absencí klapky na brýle zakázali. Ostatní jsem naštěstí tehdy viděl a bylo to... no dramatické (na pocit ze situace, v níž jsme byli po utkání se zámořskými týmy v základní skupině hned tak nezapomenu).

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Pokračovat můžeme např. několika generacemi z mojí oblíbené staré gardy, kam si řadím hráče před nepěkným procesem. Moc mě zde ale samozřejmě potěšili i Laufer a Procházka *mrk*

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

A tuto sekci zakončím v Naganu, které mi dopřálo dvojnásobnou radost. Kurs na naši výhru v turnaji byl 6:1 *penize* Kdo si ovšem počkal, byl na tom lépe, protože pro prohře s Rusy stoupl na 9:1.

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Tímto se omlouvám pánům Holečkovi, Dzurillovi a dalším borcům z let, které jsem ještě nenafotil, ale jak jsem psal výše... Nicméně ani na ně jsem úplně nezapomněl, takže pokračujeme vzorkem z úžasných Oversized karet.

Obrázek Obrázek

Hop na oslavu posledního titulu...

Obrázek

...a zpět do smolného Grenoblu.

Obrázek

Také první titul musel být úžasný v té domácí atmosféře...

Obrázek

...a tenhle už si zase pamatuji.

Obrázek

Kdepak je Štvanici konec.

Obrázek

A obloukem zpátky do Prahy.

Obrázek

Že by vše?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ale kdež. Ještě tu máme dva může z různých věků. Jenom je velmi těžké se rozhodnout, zda je lepší 10/10 nebo 1/1 *rfl*

Obrázek Obrázek

Obecně vzato si chci nechat všechny Oversized karty, Rainbow parallelky, Modrého 1of1 a zatím i bílé podpisovky včetně Jágra. Modrý podpis Dopity je předběžně zamluven. Jinak ještě nejsem úplně pevně rozhodnut ohledně těch dalších modrých podpisů a Black Cut. Přístupný dotazům jsem, ale omlouvám se, že zatím nemám zpracovanou chyběnku tak, aby byla prezentovatrelná. Může to být tedy se mnou na delší lokte.
*sepisuju*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: OFS Síň slávy českého hokeje (CASE)

Příspěvek od Zdenek1968 »

Moc hezký break, gratuluji, máš tam fakt skvělé pecky !!! *cheer* *gp* *gc*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4338
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Síň slávy českého hokeje (CASE)

Příspěvek od Maurice Richard »

Gratulace k Modrému.... Ale vidět jsem ho nechtěl..... *myslim*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host