2014-15 Artifacts blaster

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2020.
Odpovědět
pvonv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: úte 17. bře 2020 10:12:39

2014-15 Artifacts blaster

Příspěvek od pvonv »

Pro dnešní otevírání jsem vybral boxík Artifacts 2014-15 blaster. 10 balíčků po pěti kartách. Jednalo se o první boxík, který jsem si nechal poslat z Kanady. Na domácích e-shopech jsem tento produkt nikde nenalezl. Šance na karty za statisíce zde nebyly, ale pro mě se jednalo o super otevírání, protože na Artifactech se mi líbí nejvíce řadové karty.




Začneme řadovými kartami minulých a i současných hvězd NHL.

stars.jpg







Poté malinko odbočíme k národním týmům, jelikož se zde nacházely karty tří hráčů v dresu Kanady. Konkrétně o tyto karty zájem nemám a pokud by zde byl nějaký sběratel, kterému by se hodily, tak jsou k dispozici na výměnu.

kanada.jpg







No a nakonec to nejlepší z boxu.

lund.jpg

Ladd a Lindros v limitu potěšili, ale Ice Previews Henrik Lundqvist ohromil. Ačkoli byla jedna Ice karta uvnitř garantována, tak zrovna Henrika jsem si přál nejvíce.

Když srovnám tento blaster s letošním, tak zde to bylo mnohem lepší, jelikož v letošním jsem měl pouze jednu limitovanou kartu a jinak samé řadové. K tomu nutno připočíst, že v letošním je pouze 35 karet oproti těmto 50. Na druhou stranu jsou letošní mnohem hezčí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2014-15 Artifacts blaster

Příspěvek od humajz »

Artifacts blastery nekupovat!!!! Tam je vždy nakaděno … taky jsem se chytil, když jsem začal sbírat …

Tys měl zrovna echt výjimku.. jinak je to samé base a pak jeden base v limitu několik set v celém blasteru *ne* A je jedno jaký ročník ...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host