Pár prosincových boxů + MMA

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od jirijost »

Ahoj, dlouho jsem nic nepřidával ale v prosinci jsem si rozhodl udělat radost. Nejdříve přidám boxy, které jsem si objednal při prodejní akci, která zde na e-shopu byla. Vzal jsem plechovku UD Series 19-20, k tomu box Artifacts 19-20 a jako bonus k tomu jsem měl retail MVP 19-20.

Začnu teda bonusovým boxem MVP. 21 balíčků po 5 kartách.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jako bonus super zábava, radost udělal hlavně Filip Zadina který byl hned v prvním balíčku. Na řadu přišla plechovka Series 1, kde je 10 balíčků a možnost získat hlavně nějaké zajímavé Young Guns karty.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Další Filip Zadina, Hájek na Young Guns taky moc potěšil ale hlavně Nikita Gusev to je pěkný hit! Pak už následoval box Artifacts od kterýho jsem logicky čekal nejvíc.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Do třetice Filip Zadina! Musím říct, že to on tenhle box zachránil, jinak by to byl pěkný provar! Takhle panuje spokojenost určitě se všemi třemi! Myslím, že jsem snad ani nikdy nerozbalil takhle podpis českého hráče, navíc ještě nováčka!

Dále jsem rozbalil jeden box Champ´s na Vánoce, který mi dala přítelkyně. Nikdy jsem tenhle box ani balíček nerozbaloval, takže jsem moc nevěděl co mám čekat, samozřejmě jsem ale doufal v nějakého McDavida, když se jedná o jeho rookie ročník.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zbývaly asi poslední tři balíčky a všechny tři hity, co tam měly být, už jsem měl venku, takže opět převažovalo trošku zklamání. Podpis Toffoliho a obě jersey karty se zrovna moc nepovedly. Pak se ale objevil McDavid a hned jsem věděl že celý box zachránil! Vklad téhle karty je 1:200 a BV co jsem se dočetl by měl být 200 dolarů, takže opravdu slušná petelice! :)

Ještě jsem tam měl nějaké jídlo a ryby ale ty jsem neskenoval :D

No a nakonec chci dát ještě box trošku z jiného odvětví, snad to nevadí ale občas se tu objevily nějaké fotbalové karty a věřím že tohle pro vás bude taky zajímavé. Poslední dobou hodně sleduju MMA, a v prosinci na mě na Facebooku vyskočil příspěvek s předprodejem boxů české organizace Oktagon MMA. Takže jsem jeden prostě musel zkusit.

Nejdříve ukázka řadovek a na nich asi tři největší hvězdy co jsem tam měl. K tomu insert Oktagon výzva.

Obrázek

Dále inserty Highlight of the Night - ta spodní zlatá je limitovaná do 199. Radost udělal můj oblíbenec Karlos Vémola.

Obrázek

Komiksové karty, pěkný nápad a uvažuji že si je sesbírám všechny.

Obrázek

Obrázek

No a nakonec dva garantované podpisy, největší hvězdy se nekonaly, ale Miroslav Brož taky není vůbec špatné jméno. Snad nevadí menší off topic a jestli tenhle box někdo z vás taky zkoušel, klidně napište do zpráv, rád něco vyměním.
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od deiv14 »

Hokejové boxy se povedly náramně, Connor z Champ's je parádní a Zadina box Artifacts opravdu zachránil a rovnou i povznesl na velmi slušnou úroveň, takže gratulace *ano* akorát ten poslední boxík moc nechápu, kdyby to byly aspoň ženské, ale otevírat polonahé chlapy... *rfl* samozřejmě ale vůbec nevadí, že jsi to zde zveřejnil, určitě to spousta lidí uvítá a já jsem si aspoň rozšířil obzory co se týče produkce SportZoo *myslim*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od DzEjDy »

deiv14 píše:kdyby to byly aspoň ženské
Kdysi jsem takový balíček karet dostal jako bonus k objednávce z Litvínova, v poslední době se tam začíná nabídka rozšiřovat všemi směry, tak třeba se dočkáš/dočkáme otvíračky i něčeho takovýho :D ...

Champs jsou hodně specifický produkt, ten tě buď uchvátí nebo ti naopak vůbec nic neřekne. Artifacts dopadly fajn, věřím, že Zadinka opravdu potěšil. Za mě nejlepší ta plechovka UD Series, ty bývají plněny fakt suprově! :thumbup:
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Nedávno jsem se dozvěděl že karty UFC jsou po top sportech jedny z nejprodávanějších :(
nevím jak je to s tímto designovým skvostem Oktagon, ale spíš mám pocit že je to dělané vyloženě na objednávku

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 750
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od elektrikar »

Super rozbalovačka *gp*
plechovka se povedla,
Champs, no mě se ty karty líbí, takže super
a když jsem četl MMA, tak jsem čekal UFC, pár breaků jsem viděl na YT, ale že má oktagon karty, to jsem čuměl, zajímavý zpestření

gratuluji ke všem hitům
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Martin101
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 106
Registrován: úte 23. kvě 2017 19:58:13
Bydliště: Krompachy

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od Martin101 »

Vďaka za break MMA :clap: Rozmýšľal som že si ich kúpim ale keďže jediné dve mená ktoré mi niečo hovoria sú Végh a Vémola tak radšej si kúpim niečo hokejové :D Ale páčia sa mi tie karty. Jednoduchý pekný dizajn a komiksové karty sú super nápad
Zadina a Connor paráda. :)
Hlavná zbierka: Ladislav Nagy, Tipsport Liga

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2475
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Pár prosincových boxů + MMA

Příspěvek od Vasil »

Veteran fans hcs píše:...je to dělané vyloženě na objednávku
Ano, řekl bych že Oktagon to má jako součást propagace.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host