80 let vsetínského hokeje - Collector's box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

80 let vsetínského hokeje - Collector's box

Příspěvek od Dampa17 »

Už hodně dlouho jsem do téhle sekce ničím nepřispěl. Ale teď mám možnost to napravit a v tomto případě to dělám opravdu rád. Už když jsem zjistil, že vyšel "základní set" 39 karet k 80 letům vsetínského hokeje, tak jsem neváhal a krabičku s tímhle setíkem si pořídil. To jsem samozřejmě nemohl tušit, že budu mít možnost otevřít i i Collector´s box, který následně také vyšel. A kromě kompletního základního setu obsahuje navíc i paralelní verze (Rainbow /22, Rainbow Cube /5 a Ice Water /1), autograph karty a hlavně nádherné memorabilia karty.

A teď k tomu, co jsem z boxíku, za který touto cestou ještě jednou děkuji panu Hrbkovi *thks* , vytáhnul:

Začnu samozřejmě ukázkou řadovek ...

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

... budu pokračovat paralelkami - 2x /22 a 1x /5

Obrázek Obrázek Obrázek

... dále podpisovkami Anniversary Autograph /39

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

... a na závěr memo /30 s nádherným kouskem blockeru

Obrázek

... a to je z tohoto boxíku vše, ale z ostravské burzy jsem si dovezl ještě další dva kousky (resp. tři, ale autograph Martina Procházky jsem si vytáhnul i z boxíku, takže pro případného zájemce je volná) - autograph Pavla Patery a z expo balíčku jsem vylovil expo Galkina

Obrázek Obrázek

... a na závěr můžu jenom říct, že jsem moc rád, že tenhle Anniversary setím vyšel a ještě radši, že jsem si mohl tyhle krásné karty z boxíku vylovit ...

... a jak jsem již zmínil 2x mám podpisovku Martina Procházky, případně karty z base setu, zbytek si samozřejmě nechávám ;)

Přeji všem krásné a pohodové Vánoce a z karet, které vytáhnete ze svých boxů, jenom radost *drink*

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti