2019-20 OFS Classic I. série Collectors box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2019-20 OFS Classic I. série Collectors box

Příspěvek od DzEjDy »

Abych si karty ošahal taky naživo, tak jsem si loupnul jednu krabičku v collectors verzi...



Řadovky - graficky pěkný karty, kvalitou super, pevný lesklý karty.

Obrázek



Paralelky - už jsem to psal hodněkrát, nelíbí se mě to rozložení do limitací. Nadále se experimentuje s povrchovou úpravou některých karet, nic proti, ten pískový efekt je fajn, jestli bych na tom ale zakládal tu změnu mezi jednotlivými verzemi, toť otázka a věc názoru.

Obrázek

Obrázek


Inserty - letos taky velmi povedený jak grafikou i provedením.

Obrázek


Stick & podpisovky - Lacova karta mega tlustá, je vidět že je tou kousek dřeva z příložníku. Podpisovky na nálepkách mi nevadí, rozumím tomu, bohužel zase to zvláštní rozdělení na dva levely a od nich paralelní verze, kdy ty karty od sebe nejsou ničím unikátní, je něco s čím vnitřně nesouhlasím. Pokud chci udělat nějaký vyšší level a menší počet vydaných karet, tak by se to mělo od těch zbývajících něčím odlišovat, tyhle karty jsou naprosto identický. Btw. tady je Bartejs ta "lepší" karta.

Obrázek


TOP 3 - paralelka Living legend (v případě Pardubic by se hodil spíš název Killing legend, protože to jak byl odejit Rolas nebo jakou měla úroveň rozlučky Sejčka, to je urážka jejich kariér), jedničková řadovka a DžejDžej. Zase mi trošku vadí, že na paralelku insertu a 1of1 kartu se použije stejný efekt. Za mě má být jedničková karta něčím jiná od toho zbytku... Jágr v limitaci /20, možná špatně hledám, ale nikde jsem nenašel seznam karet, který mu v tomhle setu vyšly.

Obrázek


No a jelikož je Kurka přesně ten příklad 1/1 karty, kterou považuji za zbytečnou, bez nějaký hodnoty jedničkový karty, tak pokud je tu nějaký sběratel Bolky a nestal se jím právě teď po přečtení tohoto příspěvku, ať se mi ozve s nějakou kratičkou informací třeba jak dlouho sbírá karty Boleslavi, jaký karty má ve sbírce, atd.. a tu kartu mu pošlu jako vánoční dárek. Případně pokud o někom takovým víte a není zde na fóru, klidně ho na mě nasměrujte. Díky.


Celkově hodnotím letošní první sérii českých karet na 8/10.

*thks*
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2019-20 OFS Classic I. série Collectors box

Příspěvek od Michal »

DzEjDy píše: No a jelikož je Kurka přesně ten příklad 1/1 karty, kterou považuji za zbytečnou, bez nějaký hodnoty jedničkový karty, tak pokud je tu nějaký sběratel Bolky a nestal se jím právě teď po přečtení tohoto příspěvku, ať se mi ozve s nějakou kratičkou informací třeba jak dlouho sbírá karty Boleslavi, jaký karty má ve sbírce, atd.. a tu kartu mu pošlu jako vánoční dárek. Případně pokud o někom takovým víte a není zde na fóru, klidně ho na mě nasměrujte. Díky.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2019-20 OFS Classic I. série Collectors box

Příspěvek od Tomas99 »

Kurňa že bych začal fandit Bolce :)
Ne si dělám srandu... Ale až vytáhneš kartu 1/1 Sparty, tak já bych se hlásil :) :lol:
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host