Vánoční boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Vánoční boxy

Příspěvek od Omerta »

Po krátké odmlce přicházím letos s posledním osobním brejkem. No a jelikož strávím vánoce a Novej rok v Dojčlandu, tak jsem si udělal radost už teďka.

Přemýšlel jsem, co bych si asi tak mohl otevřít a nakonec jsem se rozhodl pro 3 boxy nových Kapek.

Jsou dobře plněný *lgh* , a jako vždy se tam dají najít opravdové skvosty.

Dnes dorazil balík a tak jsem se na něj hnedka vrhnul. Samotné rozbalování jednoho boxu je díky tomu že je to jako cibule (1 vrstrva, druhá třetí...) delší, než potom prohlížení šesti karet, která na vác ve většině přápadu vykouknou.

Po prvním boxu jsem měl málem zástavu srdce, bohužel ale ne z hitu, ale ze shitu
Pánové z UD si na mně totiž vymysleli přehlídku 4 RC karet, jedné řadovky (což nezachránil ani fakt že to byl sám Mário) a k tomu podepsaná HOFka :sick:

Dál už to bylo trochu lepčí.....

Nebudu to sem dávat box po boxu a kartu po kartě jak jsem to tahal, ale udělám to spíš hit po hitu...

Nejprve nejzbytečnější letošní karty...


RC Class ano dají se zde najít i podepsaní a paralelky /5.../1 ale stejně je to bejska...

Obrázek




Jako další díky dobrým jménům Base karty Jména v pohodě

Obrázek




Tohl jsem chtěl nejprve posunout ještě před bejsky, ale jsou to podpisy, takže cena asi o pade vyšší...

Renditions Howden - jedno z nejhorších jmen co tam je (hraje ve 3 lajně)
Signature Maretials - McLeod - jedno z nejhorších jmen co tam je (loni 21 záp.)
RC auto - gold - Foegele - V Carolině hraje aktuálně v 1 lajně, karta je bohužel vlevo dole nad rohem bouchlá - *pnch*


Obrázek


No, pokud jste až doteď udrželi svoji snídani, potažmo další jídlo v žaludku, tak ok, bude to už jenom lepší..... možná *ctu*




Pro někoho nejočekávanější karty v Kapkách RPA

Reinke - Loni odehrál 1 zápas za STL - Siegenthaler - hraje ve 3 lajně, slušnej bek
Lindblom - druhá lajna, skoro bod na zápas - Dermott - obránce letos 6 zápasů ve 3 lajne

Obrázek




No a konečně už přejdeme na ty dobrý karty...

Pro někoho hnusný karty co tu nemají co dělat (manufaktůra), na druhou stranu tohle logo nikde na dresech nenajdete, takže není kde by ho vzali. Sestava v tomto setu je parádní (25 jmen), podepsaný verze jsou super a já si je posbírám. A jelikož se na mně konečně usmálo trochu štěstí a já vytáhnul obě podepsaný, tak jdou obě do sbírky, což se počítá. Jména mohla být lepší, ale kupovanému koni na zuby nekoukej, že...

Bramborová medajle...

HOF Anniversary autograph Gartner 1432 záp.+ 1335b. a Gilmour 1474 záp. + 1414b.

Obrázek




Bronzový stupínek....


Signature Materials 14/25 MAF - parádní jméno, a super patch

Obrázek





Dlouho jsem váhal co dát na druhou šprušli, neboť to je na jedné straně karta do sbírky, legendy Bruins a na druhé straně aktuální TOP hráč, který se s nějvětší pravděpodobností do HOF také dostaně a snad i překoná plno rekordů... pokud mu vydrží zdraví.



Být u této karty limit (jakýkoliv) bude to vítězná karta, takže o ten pověstný chloupek....





Druhá Renditions signature a Willie O'Ree


Obrázek






No a máme tu vítěze dnešního "minibrejku"


Nebudu tečkovat, takže .....




Letošní Splendorka

a na ní McD



Obrázek


Kejshit se nekonal, ale i tak panuje docela spokojenost, i když jsem si vybral asi nejhorší box z kejsu...


Díky za pozornost, kromě HOF podpisů a Willieho, je všechno k mání.


Pokuch chcete McD, tak ledviny ani jiné ográny neberu ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od mapko »

krasne a odvazne :)
som rad, ze ti padlo aj nieco do zbierky
Willieho mas uz aj odo mna le CUP je CUP

mam rovnaky nazor na podpisane HOF karty - za mna palec hore aj ked je to manufaktura ale je to originalny napad plny hviezd

MAF by sa mi tiez pacil

*gp*

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od Michal »

Vim, ze se to nema a nedela, ale proste kdyz se na ten obsah podivam ryze ekonomicky, tak bych se rozplakal. Vzdycky vam nebojacnym hrdinum, co otvirate tyhle boxy, preju to nejlepsi, a i tobe, kdyz jsem cetl, pro co jsi se rozhodl, jsem hodne fandil, ale bohuzel to nevyslo.
Tohle vytahnout za skoro 50k je podle me vysmech, chapu pocity, adrenalin, sberatelstvi atd., ale kdyz z karet ze tri plechovek nezaplatis ani jednu z nich, pricemz vytahnes treba limitovany auto/patch McDavid, tak je to hodne smutne.

Jeste jednou velky dik za sdileni, tleskam za odvadu, a preju mnohem, mnohem vice stesti, do pristiho breaku.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od mapko »

Michale zaplatit CUP je tazko, teda aby ti to karty splatili
to by si musel vytiahnut 3oj booklet legiend s podpismi
alebo 1/1 nejakej legendy ako Gretzky , vtedy zaplatis tych plechoviek vela

ale CUP neni o tom
je to fakt zazitok tu krabicu rozbalit a dufat v kartu do zbierky

vies, niekto prefajci a prepije tisice v baroch
niekto ma rad vybrone jedlo a necha za veceru kludne 5 tis
niekto rad cestuje a necha za dovcu 200 tis
niekto ma rad karty a urobi si radost tymto sposobom

zijeme len raz a ked clovek moze peniaze odlozit na taketo "radosti" tak je to super

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5976
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od SugarRay »

Teda na ty RPA jsi měl smůlu , ale MAF a McDavid super karty a ty HOFamers Gartner s Gilmourem taky nejsou špatný .
Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od radek850 »

No... Tak za mě byl tohle docela průser, co si budem...
Nebýt toho Mcdavida, tak bych byl kritický ještě víc, ale takhle můžu říct, že se aspoň jedna pořádná trefa povedla...
Což je ale furt dost bídný.

Každopádně hlavní je si tu otvíračku užít, což doufám, že se ti poštěstilo! *placnuti*

Ono každopádně zaplatit Cupy já skoro nemožné, takže hledat v tom nějaký výdělek fakt nejde... :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od deiv14 »

Když bych chtěl hledat pozitiva, tak jediné opravdové je asi parádní karta do sbírky, takže k tomu gratulace. Takové menší pozitivum vidím v tom, že všechny patche jsou minimálně slušné, většina dokonce hodně povedených. Je dobře, že se na to v UD konečně zaměřili. Bohužel tady velká smůla na jména, být aspoň na jednom RPAčku jeden z TOP nováčků, hodnotilo by se o dost lépe.

Největší negativum pak vidím jednoznačně v tom, že nejlepší karta ze 3 boxů svatého grálu sběratelství, The Cup, je z úplně jiné série. Díky tomu, že je na kartě právě Connor, je to ve výsledku asi výhra. Z principu je to ale špatně.

Díky za ukázku Danny a příště očekávám nějakou super bombu, protože tady sis dle mého vybral kopec smůly.

PS.: do Vánoc ještě času dost, že by nějaký reparát? :angel:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4355
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od Maurice Richard »

Kujwa Danny, zrovna Tobě bych přál něco pořádného do sbírky, nebo nějakou velkou pecku.... I když ten McDada slušný, hodně. Zbytek slabší, ale já vždy každému složím poklonu za odvahu! *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od Omerta »

Díky pánové za komenty.

Ty boxy v celku nejsou špatný, v každým je nějaký lowlimit, takže oproti všem ostatním ročníkům je zde veliký posun. Bohužel jak zde padlo, je to o jménech. V 1. boxu 4xRC z toho goldka Foegele do /36. Být tady lepší jméno, tak je to super.

Ve druhém boxu MAF /25 - na což si nelze stěžovat. Karta i jméno super.

No a v posledním McD, což je hit sám o sobě a je skoro jedno na jaký kartě. Ano je to Splendor, ale naštěstí novej a ne nějakej buyback.

Mě hlavně potěšily krom Willieho ty 2 podepsaný HOFky. Bejt tam obyč verze, tak budu brečet ještě příští vánoce.

Na peníze to nelze přepočítávat, i když to samozřejmě v hlavě člověk má, protože ten první box je provar až do p****e... :shh:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od Dampa17 »

Taky bych Ti přál nějakou extra pecku, o tom žádná a i když to tady úplně není, tak ten McDavid je bez debat a tři karty do sbírky taky asi spokojenost plus ten Fleury, to je taky moc pěkná karta ... a co se týče ceny, to holt o tom zážitku a "na vše ostatní je tady eurocard/mastercard" :crazy: ... díky za otvíračku a přeju, ať se příště zadaří ještě líp *gc*

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od leebour »

MaFík parádny fetiš *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od pavelbart »

Teda nevím nevím, jestli ta jména na RPA jde nazvat průserem.
Siegl - hraje ve WSH pravidelně. Prosadil se mezi výbornou obranou. Lindblom patří v tomto ročníku mezi nejproduktivnější hráče Flyers a má o dost více bodů než třeba Voráček. Ani jeho RC sezóna nebyla vůbec špatná. 33 bodů.... Dermott - to samé jako Siegl... myslím, že ještě lepší hráč.
Reinke je jediné opravdu slabší jméno. I když na farmě má dost vysokou produktivitu na beka.
Potom MAF, jehož karty jsou mega drahé. McD - Splendorů tam moc není... nevím nevím. Mně osobně by teda tento obsah dost potěšil. Neřeším finance, to bych v životě nerozbalil nic, ani za poloviční ceny boxů, než jsou...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční boxy

Příspěvek od Omerta »

pavelbart píše:Teda nevím nevím, jestli ta jména na RPA jde nazvat průserem.
Siegl - hraje ve WSH pravidelně. Prosadil se mezi výbornou obranou. Lindblom patří v tomto ročníku mezi nejproduktivnější hráče Flyers a má o dost více bodů než třeba Voráček. Ani jeho RC sezóna nebyla vůbec špatná. 33 bodů.... Dermott - to samé jako Siegl... myslím, že ještě lepší hráč.
Reinke je jediné opravdu slabší jméno. I když na farmě má dost vysokou produktivitu na beka.
Potom MAF, jehož karty jsou mega drahé. McD - Splendorů tam moc není... nevím nevím. Mně osobně by teda tento obsah dost potěšil. Neřeším finance, to bych v životě nerozbalil nic, ani za poloviční ceny boxů, než jsou...

Jo vidíme to podobně :)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host