18-19 THE CUP 3x

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2019.
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od lastik »

Honzo, naprostá paráda a gratulace k luxusním trefám!!! Když jsem viděl ty RPAčka, pak ty další hity, tak jsem věděl,že tam budou monster pecky a byly!!! Ticket booklety se mi dost libí, Crosby /10 netřeba komentáře, ikdyž ho absolutně nesnáším, tak karta krásná. Dualka s Bradym taky super, na Draka jsou už alergickej, ten je v každým breaku :D Goldka Mira taky super. *cheer* *cheer*

HoF a Rookie Class... no padlo tady o tom hodně, ale ikdyž to taky nemusím, tak je to pořád lepší než řadovka, už jen z pohledu financí, za řadovku dostaneš tak 5usd, na Rookie Class chytneš Harta, Petterssona atd. a máš 40+ usd hned.
kalderon píše:Já nemyslel visačku jako cedulku s návodem na praní, to je další zrůdnost. Myslel jsem (i když nevím, jestli se v NHL používá) jak jí nosí na třeba na MS na krku s fotkou a jménem atd. ke vstupům, identifikaci apod. nebo nějaká klubová karta nebo tak, prostě něco co se váže k tomu hráči, co má hráč společnýho se vstupenkou?
Že si ji musíš koupit, aby si ho viděl live hrát?? *nevim*

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od lastik »

mapko píše:Tome,

toho Jagra kupis za menej, ale Crosbyho do 5.000 zabudni ... to je karta za 600 USD
ver mi, ak nie viac

M
Včera jeden prodaný na best offer za 450usd

EDIT: no ale prodával ho borec, co moc hokej nejede podle toho, co měla za ceny u ostatních karet :D

sajny
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02. čer 2015 22:21:16
Bydliště: Novy Jicin

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od sajny »

Z pohledu financi se na to nedá dívat. Rozbalil jsem hodně boxů a z 98% se box nezaplatí. Tady je podle mě, kdybych vše prodal cca 60% návratnost, ale ten mix očekávaní, adrenalinu a vzrušení je k nezaplacení.
Crosby by se do 5000 taky určitě vešel.
Sbíram z cupek 16-17 limited logos a zbývá mi poslední karta /10. 2x jsem ji pustil, protože jsem nechtěl za ni dát 500 USD, i když to byl McDavid, ale dnes bych klidně dal i 600 USD abych mohl mít komplet sérii. Crosby, i když ho moc taky nemusím, může mít hodnotu klidně okolo 600 USD. Navíc limit 10/10 je pro zaoceánské velké dráždidlo a i za to jsou schopni zaplatit. Pro mě tato karta jasný vítěz rozbalovačky a ne z pohledu ceny, ale kompletní karta, design, jméno, patch, podpis.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od Hans »

Krásný karty a asi nejvíc mě překvapilo, že všechny patch karty jsou parádní. Nevím, jestli si měl v tomhle kliku nebo je to nějaký nový trend od UD, ale žádnej jednobarevnej patch se nekonal, což je super!

Na RPA fakt slabší jména. Ale Heiskanen, Tkachuk/Batherson, Crosby a Jágr jsou výborný trefy. A na peníze fakt nelze hledět, protože kdyby to nikdo neotvíral, tak se prostě nedozvíme, za kolik ty karty na ebay chodí. :D

Palec nahoru za odvahu!

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od DzEjDy »

A mně se opět potvrdilo, že ročník 18/19 je od UpperDecku plněn mnohem lépe než předešlé roky. Vsadím cokoliv, že dříve byste tři takový pecky ve třech plechovkách Cupek nenašli. Velká gratulace ke Crosbymu, Limited Logos jsou jedna z top sérií v Cupkách. A hlavně narozdíl třeba od McDavida, který má všude podpisovek habaděj, Crosbyho podpis na takhle parádní kartě, to už je slušní raritka. Pro mně nejlepší karta, která tady z letošních The Cup byla odbalena a tiše ti ji závidím...
Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od lastik »

sajny píše:ale ten mix očekávaní, adrenalinu a vzrušení je k nezaplacení
A to je smysl rozbalovaní!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od peldap »

Já než něco napíšu, tak samozřejmě obrovská gratulace. Všechny tři boxy myslím velmi dobrý, jak už někdy zmínil, nejlepší plnění za poslední roky.
Jágr nádhera, Crosby úžasná karta, Tkachuk / Batherson paráda, Heiskanen AU super. Jen tě obdivuji že jsi tu otvíračku přežil, já vytáhl NHL Glory AU McDavida a celej jsem se rozklepal, představa že bych to prožil trojnásobně mě děsí.
Obrovský obdiv za odvahu, ale ten zážitek je neskutečnej!!! Díky za příspěvek, koukám na ty karty skoro pořád dokola a nemůžu se nabažit!!!

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od Tomas99 »

mapko píše:Tome,

toho Jagra kupis za menej, ale Crosbyho do 5.000 zabudni ... to je karta za 600 USD
ver mi, ak nie viac

M
Hm tak to koukám teda. To bych neřekl. :) To se myslel že až tak vysoko to nelítá...
sajny píše: ale ten mix očekávaní, adrenalinu a vzrušení je k nezaplacení.
Jo jasný úplně ti rozumim, a jako "nerozbalovač" asi i trochu závidim :)
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od SugarRay »

Tak toho Sida bych teda za bůra bral :angel: , to byl zatim fór roku tohle .
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od deiv14 »

Jako úplně upřímně, kdybych vytáhl takovou kartu Sida, tak ho asi začnu sbírat, protože té bych se prostě nevzdal, čím víc se na ni dívám, tím víc se mi líbí *slintak* a to ke Crosbymu nemám de facto žádný vztah, respektuji ho, ale nedá se říct, že by to byl nějaký můj oblíbenec, třeba Ovieho mám mnohem raději...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od pavelbart »

Jak tam někdo píšete, že hezký patche, všiml jsem si už v Artifacts, že UD museli evidentně zainvestovat do dresů. Cupy jsou toho dle mého názoru jasným důkazem.
Jinak my jsme dostali od zákazníků spoustu fotek s obsahem CUP od nás a neskutečný. Tak jsme včera, opojeni jejich úspěchem, rozbalili jednu plechovku a nebyla to taková sláva:-).
Nicméně, opravdu to je tento rok hodně dobře plněný a mně se teda osobně líbí i design. Nepřijdou mi graficky slabý, dokonce mi přijdou určitě lepší, než 17-18, ale to je samozřejmě věc názoru (krome Exquisite, ty mi naopak přišly lepší loni).
Co je tady zajímavé, není tam tolik řadovek. To asi nikomu nevadí...:-)
Sajnymu gratulace, ten Jágr a Crosby... to je masakr... a ani ostatní karty nejsou k zahození:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

sajny
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02. čer 2015 22:21:16
Bydliště: Novy Jicin

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od sajny »

Pavle, nejde udelat nejaka galerie hlavnich hitu z Cupek co se k Tobe dostane od nas? Treba na FB shopu. Rad bych se podival, co se u nas vytahlo vsechno.

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od Zdenek1968 »

Bez debat je to, že karty Sida a Jarina jsou neskutečné pecky. Měl jsi tam i další parádní karty, takže gratulace. Kdyby se na vše koukalo optikou, že při breaku musíš vždy vydělat, nic by se nerozbalilo. Dík za odvahu a sdílení *thks*

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od Omerta »

Nemusí pršet, stačí když CUPe... to jsem tuším kdysi použil na svůj brejk této plechovky... No a koukám že v našich končinách kape docela slušně ;)

Po RPA jsem si říkal, že bych viděl špatnej brejk inneru? Naštěstí už ten Miro a poté zbytek to napravili a jak zde již padlo, letos jsou ty kapky opravdu velice "dobře" plněný. ( kde jsou ale sakra karty Bruins *bang* ).
Mám nakoukanejch desítky kejsbrejků a v každým kejsu jsou min 2 low limit karty. Na patche začali dávat hezký kousky a pouze na (inked materials, nebo jak se to jmenuje) dávaj plachty aby se tam šlo podepsat. To že se to potom rozpije nikoho moc neajímá... no nic.

Co se týká těch "manufaktur", tak mně se na druhou stranu líbí, teda jejich podepsaná verze! To jsou hráči, kteří jsou v Hall of Fame a tohle je ofiko logo HHOF. Ale jelikož se nikde nevyskytuje, tak ho prostě "upletli". Zase taková tragédie to není a ty podepsaný hráči na tom jsou fantastický. O mnoho horší jsou ty RC Class, který jsou zde místo řadovek a bohužel jsou skoro v každým boxu. Takže kdo si libuje v tom, že tam nejsou 2 řadovky, tak omyl, tohle je miísto ní....snad si nemyslíte že nám UD dá něco zadara :lol: Jediný malý pozitivum v tom je, že se daj najít i podepsaný a i paralelky /5 a 1/1.

Celkem si myslím že v pohodě brejk, v jiných letech by tam tohle všechno na 99% nebylo :thumbup:

PS: A Sindy do 5k na LL 10/10 je fakt joke roku *lgh*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 THE CUP 3x

Příspěvek od Dampa17 »

Super karty, to už snad ani člověk nemusí opakovat :thumbup: ale myslím si, že je u těch dvou nej důležitá ještě i jedna věc - když vytáhneš nějakou rc raketu, tak je asi nejlepší se jí co nejdřív a co nejvýhodněji zbavit, protože ta cena může být asi za poměrně krátký čas někde úplně jinde, zatímco ten Crosby i Jágr si prostě cenu budou minimálně držet ;)

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host