2018-19 Clear Cut 3x

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od lastik »

Ahoj,

po delší době jsem si chtěl zase udělat radost, tak jsem si u Pavla na shopu předobjednal 3 box Clear Cutek. Pro mě super boxy, žádný stohy řadovek, 1 box = 1 karta v OT holderu, takže ideálka. No a včera přišla zpráva ze zásilkovny, že mám balík k odběru. Tak jsem to odpoledne vyzvednul a samozřejmě hned i lupnul, natěšenej jak malý dítě. :)

Tak jdem na to....

Nejdřív sestavička :D
Obrázek

Box 1
Obrázek

Box 2
Obrázek

Box 3
Obrázek

No nebudu vám lhát, nadšení brzo pominulo *rfl* 2 ze 3 boxů úplně k nasrání, alespoň Scheifele HG /10 to zachránil. Takže tímto bych chtěl pogratulovat všem, co si předobjednali taky k parádním hitům, protože ty 2 nejhorší jsem vybral já :D
No není každý den posvícení a tentokrát se mi moc nezadařilo, tak snad někdy příště!

P.S. Vše je případně volné!

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od zette »

Ja teda nijak nesledoval, co se z toho da vytahnout... Ale tohle mi jako ukazka staci, nasrat. Diky.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od Maurice Richard »

Ani jedno jméno neznám.... Sorry jako.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od Omerta »

zette píše:Ja teda nijak nesledoval, co se z toho da vytahnout... Ale tohle mi jako ukazka staci, nasrat. Diky.
Přesně tak *gp*


90% boxů jsou takovýhle.... nechápu jak to lidi můžou kupovat (nic proti Lastiku) za 2200,-

Už jsem kritizoval Splendory, kde ale spoň byly legendy. Ale tohle je pojeb na druhou, a lidi ještě tleskaj. V UD se musej nad naší blbostí řechtat a válet smíchy po zemi...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od DzEjDy »

V preview ukazovali spoustu různých insertů, sérií, zajímavých jmen, atd... ale drtivá většina boxů/karet co jsem zatím viděl rozdělat, tak jsou tyhle base karty UD Series... :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od deiv14 »

Myslím, že nejlépe to vystihl prostřední box - Spencer F(uck) (y)oo(uuuu) *ne* to je borec, který měl v NHL parádní bilanci 1 gól na 2 zápasy a usoudil, že je mu tato soutěž malá, tak od letošní sezony válí v KHL!

Naprostý souhlas s Danym, tento produkt je totální výsměch všem sběratelům hokejových karet :thumbdown:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od mapko »

95% boxov co som videl sa tahali no namy :(
UD *penize*
to radsej The CUP - 6 kariet po 83 USD - sme na cene jednych CUPiek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od Hans »

Tak ten Šajflí by celkem šel. Vážně ho tu někdo nezná? :D Ale zbytek je fakt o ničem. Lias Anderson by nějakou malou hodnotu mít mohl, ale jestli se budeš chtít zbavit pana Fůů, tak to aby si protistraně snad něco připlatil.

Jinak na epacku už UD nemá ani na vydání nové série Compendium. Hlavně, že tady jim platíš za nic.

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1574
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od Chrostik »

Co som pozeral case brejky, tak v 15-boxovom case je 1-2 lepsich kariet, zvysok je presne takato vypln, ten Scheifele je jeden z tych dvoch case hitov... Bohuzial UDcku je nejake zberatelstvo u p****e a ide im len o zisk, Splendory, Clear Cuty a najnovsie to bude Buyback seria, opat recyklacia toho isteho v coraz mensom pocte za coraz viacej penazi, naco by robili Compendiumy, kde tolko nezarobia, radsej tuto spravia box o jednej karte, kde je zisk rychlejsi... *hammer*
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od DaveBrownsound »

deiv14 píše:Myslím, že nejlépe to vystihl prostřední box - Spencer F(uck) (y)oo(uuuu) *ne* to je borec, který měl v NHL parádní bilanci 1 gól na 2 zápasy a usoudil, že je mu tato soutěž malá, tak od letošní sezony válí v KHL!

Naprostý souhlas s Danym, tento produkt je totální výsměch všem sběratelům hokejových karet
*lgh* *lgh* *lgh* Teď jsem se fakt zasmál, krásně vystihnuto.

Lastíku, je mi to líto *nevim*
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od zette »

Chrostik píše:Co som pozeral case brejky, tak v 15-boxovom case je 1-2 lepsich kariet, zvysok je presne takato vypln, ten Scheifele je jeden z tych dvoch case hitov... Bohuzial UDcku je nejake zberatelstvo u p****e a ide im len o zisk, Splendory, Clear Cuty a najnovsie to bude Buyback seria, opat recyklacia toho isteho v coraz mensom pocte za coraz viacej penazi, naco by robili Compendiumy, kde tolko nezarobia, radsej tuto spravia box o jednej karte, kde je zisk rychlejsi... *hammer*

Tak dokud se to bude prodavat, tak se nezmeni nic. A doufam, ze se pletu, ale takhle ze skenu bych se bal, aby tam ty podpisy za par let vubec byly...

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od humajz »

Produkt cílenej tak maximálně pro breakery ... nejvíc na tom vydělá UD, breaker taky něco málo... a pak dva jedinci co si vzali tým kde padly ty case hity... zbytek zapláče... *nevim*
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od pavelbart »

To si úplně nemyslím, tento produkt se v GB, logicky, díky jedné kartě, prodával výrazně hůře, než ostatní série.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od radek850 »

Příště to půjde určitě lépe... I když ta high gloss je moc pěkná trefa! Jen škoda na jméno.. :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od leebour »

Žádné příště (v klírkútech) již nebude *lgh* *lgh* *lgh*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od peldap »

Ještě než jsem viděl obsah, tak si říkám, Laštík je štístko, to mě bude stát zase nějaké peníze, ale tohle je za ty peníze výsměch.
Doufám že u další nějaké tvojí rozbalovačky budeš mít více štěstí, snad už takovou smůlu mít dlouho nebudeš!!!

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2018-19 Clear Cut 3x

Příspěvek od lastik »

Díky za komentáře, nevím na jaké breaky jste koukali, já když jsem nějaké viděl, tak tam bylo 5-6 lepších karet, ale to je jedno. Tyhle boxy jsem kupoval ze dvou důvodů.
1. CARTER HART .. prostě chtíč vytáhnout něco do sbírky, tak jako asi v každém boxu 18-19 od vydaní jeho karet.
2. CANVAS AUTO .. tohle jsou vážně nádherný karty, bylo by mi jedno jméno na ní, ale chtěl jsem ji mít, ať už jersey numbered paralelku nebo silver /25, bohužel se nepodařilo ani jedno.

Zase na druhou stranu Scheifele je super jméno a těch HG jsem opravdu neviděl tahat moc, Foooooo je jasnej provar to je jasný a Lias aspoň nějakou menší hodnotu má.

Neříkám, že jsem nebyl po otevření zklamaný, ale nemůžu přeci pořád tahat z boxů rakety, ikdyž bych strašně rád a kdo taky ne, že?

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host