Každoroční nálož O-Pee-Chee

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2019.
Odpovědět
hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Každoroční nálož O-Pee-Chee

Příspěvek od hcards »

Ahoj,

nechci tu moc spamovat, ale někteří se už ozvali, tak jestli nevadí napíšu tu jako každý rok něco k novým 19-20 Upper Deck O-Pee-Chee.

Série má jako již tradičně 600 základních karet 500 tzv. Veterans, 501-550 Rookie, 551-582 checklist loga, 583-600 season leaders a season highlights. Tyto karty můžete naleznout v balíčkách v těchto variantách: Base, Blue Border, Gold Glossy, Retro, Retro Black /100, Retro Blank Back. Dále můžete naleznout v hojném počtu v balíčku inserty Playing Cards a Mini´s karty i v těchto insertních setech jsou však short printy(SP) a super shortprinty (SSP) u mini jsou varianty Wood a blank back. Nejvzácnější a v průměru na každý druhý box jsou Trophy materials patch, In Action, Cup Captain ( pouze jedna karta Max Pacioretti), Hall of Fame team Logo patch update. Dále se v blaster boxech vyskytuje barevná varianta Mini karet tzv. Caramel, těch jsem také pár otevřel, aby se neřeklo a zatím jich ještě dost chybí ( je v průměru 1-2 na blaster box).

Největší zajímavost a skvost kromě patchů je Preview karta 2019-2020 OPC Platinum ( Zatím jsem jich viděl 5 , ale možná jich může být i více kromě Mackinnona je na kartě ještě Ovechkin, Crosby, Pacioretti a Austin Matthews

Zde něco lepšího z boxů


Obrázek
Obrázek
Obrázek

Otevíral jsem dva casy nicméně mi stále chybí spoustu blue, retro, retro black, patche team logo patche, Pikový Eso , Mini C35,C37 a skoro všechny blank back. Takže pokud někdo něco vylovíte z balíčku nebo boxu budu rád.

Vzhledem k tomu, že toho rozbaluju tolik hlavně kuli lepšímu obsahu, mám toho dost na výměnu/ prodej , takže jsem jako vždy připravil kompletní team sety. Takže v případě zájmu dejte vědět. Inserty mám skoro všechny kromě SSP vícekrát, takže jsou k dispozici rovněž. V případě zájmu o něco dejte vědět. Video jsem dělal taky, ale kdo chce, tak si ho najde. Díky

Obrázek
zde náhled všech týmových setů:
https://hcards.rajce.idnes.cz/2019-2020 ... -Pee-Chee/#

Obrázek


Honza
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host