OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Příspěvek od Bianconero »

OFS Classic 2014-15 S1 (box)

Obrázek

Garance: 168 base, 10 Rainbow, 2 Glacier, 1 Jersey, 2 Signature, 1 Young Power, 1 Solid Walls, 1 Unique Shooters, 2 Cup Winners, 1 Cup Winners Rainbow (nebo Glacier/Replica), 2 Excellent Bench Workers, 1 Legends

Skutečnost: 174 base, 10 Rainbow, 2 Glacier, 0 Jersey, 0 Signature, 0 Young Power, 0 Solid Walls, 2 Unique Shooters, 5 Cup Winners, 1 Cup Winners Rainbow, 0 Excellent Bench Workers, 0 Legends

Suma sumárům, i když si vyvážím některé chybějící inserty těmi, které přebývají, tak pořád mi v boxu chybí 4 lepší karty a z nich stoprocentně jedna jersey a dvě podpisovky. U boxu bylo evidentní, že byl přebalovaný, samolepka "jistící" otevření byla přeřízlá a box byl zkrátka zabalený v nové fólii. Hodně smutné.

Shooteři Ručinský a Bartek potěšili, nejlepší karta určitě Čajánek na Cup Winners Rainbow v limitaci 35/49. těmi pěti Cup Winners mi asi bylo naznačeno, že je mám sesbírat. :D Každopádně jsem z boxu zklamaný viz počty výše.

Obrázek
Obrázek

OFS Classic 2014-15 S2 Hobby Box (box)

Obrázek

Garance: 126 base, 11 Rainbow, 2 Glacier, 1 Team Pride, 1 výroční Canvas, 1 výroční Rainbow, 1 výroční Signature, 1 Signature Bonus, 1 Authentic Signature, 1 GU Memo

Skutečnost: 126 base, 11 Rainbow, 2 Glacier, 1 Team Pride, 1 výroční Canvas, 0 výroční Rainbow, 0 výroční Signature, 1 Signature bonus, 1 Authentic Siganture, 1 GU Memo

Suma sumárům, podstatně lepší než první série, ale opět mi tu chybí dvě důležité karty, a sice výroční Rainbow a výroční Signature karta.

Klimek je pěkný kousek, ale nejvíc se mí líbí Hlinka na Canvasce, zrovna tohle provedení karet opravdu můžu, pěkný. Rozhodně neurazil ani podepsaný Pavelka, jeho podpis se mi líbí. :clap:

Obrázek

OFS Classic 2015-16 S1 Hobby "Monster" Box (box)

Obrázek

Garance: 126 base, 8 hobby paralel, 3 blue paralel, 2 emerald paralel, 1 Coach, 1 Magic hands, 1 Young Power, 1 signature, 1 Hockey Names, 1 Memories of the Champions Rainbow

Skutečnost: 126 base, 8 hobby paralel, 3 blue paralel, 2 emerald paralel, 1 Coach, 1 Magic Hands, 1 Young Power, 1 signature, 1 Hockey Names, 1 Memories of the Champions Rainbow

Suma sumárům, vše sedí do puntíku jak má, paráda!

Radost byla především z podpisovky Kristana a insertu šampionů Jurčíka, potěšil i Lakatoš. Vachovec na Hockey Names je slabší jméno, ale počítá se. 8-)

Obrázek

OFS Classic 2015-16 S2 Hobby "Monster" Box (box)

Obrázek

Garance: 126 base, 8 hobby paralel, 3 blue paralel, 2 emerald paralel, 1 Coach, 1 Magic Hands, 1 Young Power, 1 Team Pride, 1 signature, 1 Piece of the Game, 2 Hokejové hry Brno

Skutečnost: 126 base, 8 hobby paralel, 3 blue paralel, 2 emerald paralel, 1 Coach, 1 Magic Hands, 1 Young Power, 1 Team Pride, 1 signature, 1 Piece of the Game, 2 Hokejové hry Brno

Suma sumárům, opět vše sedí do puntíku jak má, paráda!

Memo kousek Poláška opravdu krásný a podpisovka Kämpfa rozhodně neurazí. :thumbup:

Obrázek

Pár slov na závěr...

Boxy jsem bral ze dvou důvodů. První důvod - Absolute Card Collector web. Chci mít jako admin checklistů českých karet na webu přehled v produktech nejen skrze to, co se píše na oficiálním webu OFS, nebo ze zkušenosti ostatních sběratelů, ale hlavně abych si karty "osahal" a věděl, o čem to je. Navíc bych rád měl skeny (zejména u řadovek), které by pak šly sdílet mezi sběrateli a byli vlastně na ACC webu k dispozici široké veřejnosti. Druhý důvod - chtěl jsem zkrátka rozbalit něco bohatého na rozličnost karet, což se podařilo.

I přes zklamání, kdy v boxech OFS Classic 2014/15 v obou sériích zkrátka podle garance uváděné samotným distributorem na jeho webu (ofscards.com) chybí poměrně důležité karty (jersey a podpisovky), jsem byl s breakem boxů relativně spokojený. Byla to příjemná zábava rozbalit si po dlouhé době zase něco z české produkce. V průběhu dalších měsíců určitě otevřu další české produkty, zejména asi ty staří, protože jak jsem už zmínil, chci, aby mi ty karty prošly rukama, když už s nimi pracuju na ACC.

Zatím se mějte a pokud by měl kdokoliv o cokoliv zájem, vše bude postupem času na Absolute Card Collector webu v sekci nabídky. *thks*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Příspěvek od DzEjDy »

Ono dost možná u těch chybějícíh memo a podpisovek jde o vratky, které zůstanou někde ležet poté, co je určití jednotlivci, kteří jsou na svoje chování hrdí, "vyberou". :|
Obrázek

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Příspěvek od dzarin2 »

Ahoj, to si objednával přímo ze stránek OFS? Já musím říct, že sem s tím nikdy problém neměl. Naopak, občas bylo i něco více než garantované. Zrovna dnes jsem si objednal jeden box 14-15 s2, tak tu pak můžu dát ke srovnání.
Roberto Luongo 600/xxxx

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Příspěvek od elektrikar »

no podle mě v 14/15 II série je plnění v pořádku dle webu: http://www.ofscards.com/drupal/cs/content/obsah-boxu

Insertní karta - Výroční edice (CBU, KLA, SPA nebo TRI) Rainbow x/20 1:2 box

Insertní karta - Výroční edice (CBU, KLA, SPA nebo TRI) Signature x/15 nebo 1/1 1:3 box


za to 14/15 I série chyba je no :-( ,škoda
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2014/15 & 2015/16 S1+S2 (4 boxy)

Příspěvek od Bianconero »

DzEjDy píše:Ono dost možná u těch chybějícíh memo a podpisovek jde o vratky, které zůstanou někde ležet poté, co je určití jednotlivci, kteří jsou na svoje chování hrdí, "vyberou". :|
To mě taky napadlo. Vratky by se ale měly rozprodat po balíčkách a ne opětovně balit. :eh:
dzarin2 píše:Ahoj, to si objednával přímo ze stránek OFS? Já musím říct, že sem s tím nikdy problém neměl. Naopak, občas bylo i něco více než garantované. Zrovna dnes jsem si objednal jeden box 14-15 s2, tak tu pak můžu dát ke srovnání.
Jasně, přímo ze stránek OFS. Podle všeho by ve 14-15 S2 mělo být vše. Půjde tam asi jen o ty 14-15 S1, které byly trochu "divoké". Přemýšlím, že bych to zkusil ještě jednou.
elektrikar píše:no podle mě v 14/15 II série je plnění v pořádku dle webu: http://www.ofscards.com/drupal/cs/content/obsah-boxu

Insertní karta - Výroční edice (CBU, KLA, SPA nebo TRI) Rainbow x/20 1:2 box

Insertní karta - Výroční edice (CBU, KLA, SPA nebo TRI) Signature x/15 nebo 1/1 1:3 box


za to 14/15 I série chyba je no :-( ,škoda
Maš pravdu, elektrikáři, tady jsem se přehlédl, moje chyba, omlouvám se. ;) Ale u toho prvního jsem trošku zklamaný no. Každopádně radost z celé otevíračky byla. Šlo mi hlavně o to, oč jsem psal - karty "pro práci" a rozbalení "hodně balíčků". :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host