2013-14 Fleer Showcase

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od humajz »

Ahoj, kámoš mi dovalil boxík z Emériky, kdy výběr padl na tento, zejména z důvodu rookie karet Hertlíka a Monahana (tajně jsem samozřejmě doufal v podepsaný patchík hlavně Hertla *rfl*).

Obecně shrnuto.. moc pěkné inserty má tato serie a měl jsem docela i štěstí na jména... pome na to...

Ještě vsuvka... ten nej hit jsem vytáhl hend z druhého balíčku, takže to beru spíše odzadu ;)

Jména určitě potěšily...
Obrázek

Obrázek

Rookies...
Obrázek

Nějaký limitky... škoda těch Hot prospects, který jsou spíš cold...
Obrázek

Wayne taky potěšil...
Obrázek

Zpocený trencle průměráka z Ruska... o ty jsem moc nestál
Obrázek

No a to hlavní... v tomto boxu má být tuším v průměru na 15 balíčků 1 Hot Prospects Autographed Patch Card
2 Additional Autograph and Memorabilia Cards ... mno řeknu to rovnou vzhledem k pořadí vytaží karet, kdy hlavní hit šel hned z druhého, tak žádné zklámání to teda nebylo...

Nejprve tedy o něco slabší jméno, ač pecková karta (vytažena skoro ke konci otvíračky)...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

Mno a hlavní... hned jak jsem viděl část přilby zavládlo poměrně nadšení ... přesně co jsme chtěl z boxu vytasit... paráda...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Byl to Tom a je doma ! *cheer*
Obrázek

Obě patch karty ještě v tom nižším limitu, kdy tam dávají i v limitu 375 *rfl*

Díky za zhlédnutí, komenty atd. Ten Olejář je volnej. Humajz
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4339
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěkný! Splněné přání, to je SUPER! Gratulace... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od Bianconero »

Tomu říkám síla myšlenky. Když si člověk něco hodně moc přeje, tak se mu to může i splnit. Krásná trefa, gratuluju! *placnuti*
K Schultzovi snad jen řečnická otázka, kolik hráčů může říct, že má dva Stanley Cupy? :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od mapko »

krasny patch :)
dobre si volal do vesmiru

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od DJjandy »

No tak to gratulace, není nad to jít do boxu s vidinou jasného cíle a dočkat se ho. ;)
Jinak absolutně nechápu, že se mi tato série úplně vyhnula, musím hned kouknout na checklist, jestli by se v něm pro mě něco nenašlo. :)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od humajz »

DJjandy píše:No tak to gratulace, není nad to jít do boxu s vidinou jasného cíle a dočkat se ho. ;)
Jinak absolutně nechápu, že se mi tato série úplně vyhnula, musím hned kouknout na checklist, jestli by se v něm pro mě něco nenašlo. :)

Hele byl můj první tento Showcase... a jsem překvapen, oproti SPx 15-16 lahoda... Ještě jsem mám zálusk na ten 13-14 Rookie Anthology, ale trochu mě tam odrazuje dost rookies dřeváků :)
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od DJjandy »

Ty RA jsem nedávno otvíral a myslím, že to bylo celkem fajn. Jinak je to stejný ročník, tak ti nováčci budou asi víceméně stejní, ne?
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2013-14 Fleer Showcase

Příspěvek od humajz »

DJjandy píše:Ty RA jsem nedávno otvíral a myslím, že to bylo celkem fajn. Jinak je to stejný ročník, tak ti nováčci budou asi víceméně stejní, ne?
Ale bude jich tam asi mnohme víc, tedy větší šance mít tam průměráka :)
San Jose Sharks Hertl
Češi

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host