O-Pee Chee 18-19 box + RED a Artifacts 18-19 balíčky

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

O-Pee Chee 18-19 box + RED a Artifacts 18-19 balíčky

Příspěvek od jirijost »

Obrázek

Ahoj, po delší šetřící odmlce jsem si dopřál O-Pee Chee box z nového ročníku a k tomu pět balíčků. Akorát vyšly nové RED (doufal jsem v Pastrňáka) a tak jsem vzal tři kousky. S nimi šly i dva balíčky nových Artifacts 18-19, u nich jsem nejdřív uvažoval o boxu ale zúčastnil jsem se i GB na shopu, takže jsem si ho nakonec odpustil. Stihl jsem totiž můj oblíbený tým Edmonton a tak jsem si říkal, že moc karet do sbírky bych ze svého boxu stejně nezískal. Takhle byla aspoň šance na nějakou kartu Puljujärviho.

Začneme boxem. Nebudu fotit vše, ale jen to nejzajímavější, karty se mi moc líbily trošku jsem doufal v nějaký ten manufactura patch. Ty totiž vypadají opravdu skvěle, bohužel se mi vyhnuly, ale vůbec nevadí stejně jsem si rozbalovačku moc užil. Dostanete 240 karet a jsou tam hráči které jinde nezískáte.

Nejdřív retra, na fotce jen ty nejzajímavější, v boxu jich bylo snad třicet. Pastrňák je super, v současnosti beru každou jeho kartu. Ty tři s černým okrajem jsou v limitu 100. Tam mohly být určitě i lepší jména.
Obrázek

Obrázek

Marquee rookie, tam taky žádné úplně zajímavé jména. Jediný Donato se povedl z těch nejlepších, Foegele zatím taky vypadá dost zajímavě, co jsem koukal na pár zápasu Caroliny. Bylo jim samozřejmě opět víc ale tohle jsou tři nejlepší.

Na retru už lepší hráči, Greenway, Terry i Johnsson všichni hrajou v NHL a určitě by se časem prosadit mohli. Hlavně ty karty vypadají opět nádherně.

Obrázek

Obrázek

...

...

...

...

...

To je z boxu vše, žádné hity se nepovedly, ale s nimi jsem O-Pee-Chee ani nekupoval. Dále šly dva balíčky Artifacts, řadovky moc pěkné a navíc hned z prvního balíčku na mě vykouknul ÚŽASNÝ patch - Troy Terry v limitu 49.

V druhém paklíku Robinson v limitu 599. Určitě neurazí.

Obrázek

...

...

...

...

...

A jde se na vrchol večera. Moje první RED balíčky.

Arnott je krásná karta, Jágr mě vždycky potěší a dvě karty ze série Toronta jsou taky moc hezké.

Obrázek

a dva hity z prvního balíčku, Roland Kenins se v NHL sice neprosadil ale karta zase moc pěkná, k tomu v limitu 99 Halák.

Obrázek

Druhý balíček, sice rozbalen až jako třetí ale musím ještě chvilku tajit to co jsem vytáhl :lol: karta Divíška s Leclairem určitě hodně zajímavá s ohledem na to jak tyhle dva hráči dopadli. Yamamoto ze Synergy je krásná karta, Brown na Future Watch taky dobrý. Yzerman 2x na stejné kartě. Ale jeho klidně 3x :clap:

Obrázek

Obrázek

...

...

...

...

...

Tak a nakonec to nejlepší!

Obrázek

Obrázek

...

...

...

...

...

Na prvních dvou fotkách devět karet a žádná z nich neni nějaká lepší, už to asi svědčí o tom že níže bude nějaká bomba!

...

...

...

Pastrňák to neni.

...

...

...

držitel Vezina trophy

...

...

...

hit číslo dvě

...

...

...

Carey Price!!

Obrázek

Chtěl jsem sice Pastrňáka ale HS podpis téhle hvězdy mi bohatě stačí :D krásná karta, RED balíčky jsou snad v poměru cena výkon ještě lepší než GOLDY. Rozbalovačku jsem si fakt nesmírně užil. Kdyby měl někdo o něco zájem klidně napište, i Price je volný, kdyby za něj někdo měl nějakou kartu do mé sbírky, budu jen rád.

Nakonec ještě zblízka dvě karty které putují rovnou do sbírky. Řadovku jsem vytáhnul z boxu a Exquisite jsem objednal na shopu, jedná se o můj první patch, rozjíždí se to sice pomalu ale pár pěkných kousků už doma mám.

Obrázek
Naposledy upravil(a) jirijost dne sob 20. říj 2018 20:51:59, celkem upraveno 1 x.
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: O-Pee Chee 18-19 box + RED a Artifacts 18-19 balíčky

Příspěvek od deiv14 »

Tak nějak mi v tom tvém boxu chybí Silver Board, popřípadě Gold Glossy paralelky a pak taky Mini's a Playing Cards, to si myslím že by taky stálo za ukázku :) Artifacts paráda, v podstatě si trefil box hit ze 2 balíčků, to se povedlo a Carey Price je taky super karta, takže myslím povedená rozbalovačka, fakt jen škoda, že si neukázal víc z OPC...

Jinak Jesse super, ta Exqusitka je moc pěkná! A pomalu se rozjíždějící sbírka je pěkná paralela k Jesseho pomalu se rozjíždějícím výkonům v letošní sezoně, herně se zápas od zápasu zlepšuje a teď dal konečně i gól, tak doufám, že nabere na obrátkách a rozjede se pořádně, stejně jako třeba tvoje sbírka *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Re: O-Pee Chee 18-19 box + RED a Artifacts 18-19 balíčky

Příspěvek od jirijost »

Pravda z OPC jsem toho tolik neukázal. Byl jsem po těch balickach tak nadšeněj že mi ani nedošlo že jsem tam dal jen 4 fotky z boxu. Večer to ještě napravím a pár fotek dodám :x
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Re: O-Pee Chee 18-19 box + RED a Artifacts 18-19 balíčky

Příspěvek od jirijost »

Tady ten zbytek co chyběl, mini, paralelky a dalších pár insertů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host