2x box YWB-YGB

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

2x box YWB-YGB

Příspěvek od DaveBrownsound »

Zdá se, že na foru to bude první rozbalovačka boxu, nejsem žádnej spisovatel, tak jdeme na to :-)

Boxíky jsou balené stylově do molitánku v pěkné krabičce, podobně jako třeba Nagano. Padaly tady úvahy, co jsou mini jersey, tak hned představuju. Chytil jsem Čermáka a Nedvěda. Je to fajn nápad a žádnej tisk, loga jsou patche ;-)
Obrázek

Box 1

První boxík a hned na mě vykoukl Jarda. Čermák dostal dres, aby se měl do čeho zabalit. Potěšil i Rachůnek.
Obrázek

Na podpisech mohly vyjít i lepší jména, ale celkově je plnění super. Memo jsou super, obě jména fajn, do toho 1/1 printing plate Závorky a Lukáš Dostál Masked Men auto /10.
Obrázek

Box 2

Vrbata i Daňo jsou jak base, tak paralel. Škoda Jirky Šimánka, v jiném dresu by mu to slušelo o parník víc...
Obrázek

Memo opět super, hlavně Aittokallio. Škarek jedno z top jmen na autokartách. O Ptáčkovi platí to samé, jako o Šimánkovi :-(
Obrázek

Hit boxu jednoznačně Srdínko 1/1.

Produkt parádní, za mě mnohem lepší jak Icebook. Vše volné, jen Srdínko je zamluvený, měl by jít výměnou za 1/1 Motoru.
Obrázek

A omlouvám se za kvalitu fotek, člověk by řekl, že mobil, kterej se jmenuje Vibe Shot, bude fotit líp....
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2x box YWB-YGB

Příspěvek od Davejar »

Moc paráda. Jsem rád, že jsi měl hned dvakrát Mountfield. Zmenšila se šance, že bych tento ,, tým,, měl i já ve svém jediném boxu *rfl*

Fajn, že už víme jak je to s těma minidresama. Jako bonus do boxu fajn věc. Škarek určitě paráda veliká, ale nejhezčí podpisovka pro mě určitě Benák. Te podpis je nádhernej. Snad nebudou problémy jako s Icebook a po čase se to nerozmázne. I memorabilie jsou nádherně udělaný.

Srdínko bez debaty masakr.

Gratuluju ke kartám a dík za brejk *h-s* *h-s*

Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Re: 2x box YWB-YGB

Příspěvek od jirijost »

Škarek a Ptáček jsou skvělý trefy, Málek taky vypadá úžasně a i když si netrefil žádnou velkou "megahvězdu" tak se prostě ukazuje že i tak se tam najdou super karty. Z řadovek Jágra a Rachůnka bych měl taky velkou radost. Ten box za tu cenu snad ani nemůže dopadnout nějak špatně. Těšim se co se ukrývá v mém objednaném :)
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2x box YWB-YGB

Příspěvek od Dawe4 »

Tak Dave nám to načal. Předpokládám, že zde nějaký ten týden neuvidím skoro nic jiného. :D

Velmi pěkný break. Netřeba slov. Ty karty vpadají parádně. Už teď se na ně těším.
A jak již bylo zmíněno. Ten podpis Benáka je opravdu nádhernej. Celkově tu kartu zvedá minimálně o 2 třídy výš.

Gratulace k perfektním úlovkům. ;) *h-s*
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x box YWB-YGB

Příspěvek od SugarRay »

Taky musim vyzdvihnout ten podpis Benáka ta karta vypadá skvěle . memo parádní . těšim se na další brejky týhle série , já sám si musim počkat na konec příštího týdne , mít prachy navíc tak vemu klidně ten case .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti