Co je Absolute Card Collector?

Informace o webu pro sběratele hokejových karet
Odpovědět
Bianconero
Legenda
Legenda

Re: Co je Absolute Card Collector?

Příspěvek od Bianconero »

Tady k tomu přechodu z Bronze na FREE.
TwentyTwo píše:Downgrade
Všichni, kterých se týká akce GOLD, budou informování o tom, jak to bude probíhat po dokončení a přesnější informace o downgradu budou během pár dní v podmínkách změn účtu. To je můj rest aktuální :/

Je to nachystáno, tak, že to bude plynulé. Např. při změně na FREE již uživatel nebude moci prodávat. Ale obchody, které má rozjednané dokončit půjdou. Týká se to aukcí a závazně prodaných karet.

Co se týče sbírek, tak uživatel bude muset po změně účtu, vybrat jednu sbírku kterou si nechá a ostatní mu budou skryty. Pokud by se rozhodl zase pro placený účet, vše se mu vrátí. Rozhodně nic nemažeme, všechno se archivuje. To stejné platí pro přidělený datový prostor. Jakmile dojde ke snížení, tak se skryjí obrázky. Uživatel dostane prostor vybrat si, co chce aby zůstalo neskryté.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Stankelin
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stankelin »

Super, diky!
Sbírám:
PRIMÁRNÍ SBÍRKY: David Pastrňák, Jarome Iginla
VEDLEJŠÍ SBÍRKY: Jágr, Hemský, Faksa, Hertl, Jaškin, Sobotka, Jordin Tootoo, černošští hráči, UD Victory
https://ih-karticky.webnode.cz/

TwentyTwo
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TwentyTwo »

Obrázek

Hodím sem info pro, ty kteří nemají sociální sítě. Zatím se nedaří nahodit ani informační stránku. Máme od půlnoci odstávku webu. Náš technik musel jet do Prahy přímo k serveru problém řešit. Sedí u toho od noci a doufá, že to bude dnes večer zpátky.

Hrozilo riziko, že by server spadl (výpadek elektřiny, cokoliv) a už by se nemusel načíst správně, tak to jel kolega přenastavit. Vše pečlivě zálohujeme, to zabírá nejvíce času.

Díky moc za pochopení a za zprávy o tom, že web je nedostupný. Teď o tom víme, ale může se stát, že web spadne neplánovaně, tak se takové zprávy hodí ;)

Jenda42
Hvězda
Hvězda

Příspěvek od Jenda42 »

moc díky za info. už jsem se bál co se děje a přesně jsem z generace, které FB a Twitter úplně míjí :D takže bych se přimlouval, i o informace tady. Moc díky Jenda
Autogramy - 2172 podpisů - 1380 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 113 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 220 podpisovek

SJS 2045/xxxx vše k 16.7.2020

TwentyTwo
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TwentyTwo »

Jasně budu se snažit :) Měla tam být stránka z textem, ta která je tam dnes, bohužel i to trvalo.

Ale ještě hodinku a už vás tam pustíme! Technik u toho sedí s přestávkami 48 hodin :/ Už chybí jen nahrát obrázky. Všechna data a funkce jsou zpět. Bohužel se špatně odhaduje doba kopírování. Znáte to z PC, v jeden moment to ukazuje 1 hod do konce a pak tam skočí 3 hodiny apod. Díky moc za pochopení!

redcraft
Hvězda
Hvězda

Příspěvek od redcraft »

O Absolute Card Collector vím už dlouho, ale teprve dnes jsem se dostal k jeho prozkoumání a musím říct, opravdu dobrá práce pánové *ano*

Už se těším, jak tam postupně začnu vkládat svoji sbírku.

Jenda42
Hvězda
Hvězda

Příspěvek od Jenda42 »

Ahoj kluci,

nemám FB a nemám Twitter, jsem stará škola, tak nevím, jestli jste to někde neřešili, ale mám od nového updejtu problém s Tržištěm. Vidím v něm jen řekneme posledních 7500 až 8000 vystavených karet, ale tím to končí. Stejně tak se mě zobrazuje, že v Tržišti je 17 karet, které mám v poptávce, ale i to počítá jen z těch posledních cca 8000. protože poptávku mám okolo 370 teď aktuálně. Když si rozkliknu konkrétního prodejce - např. Absolute zobrazí se mě kompletních 40.000 karet, které nabízí. A poptávka 88 karet. Takže se ptám, zobrazuje se mě tržiště správně a je to kvůli rychlejšímu chodu stránek a nebo je to chyba? Rád bych tam měl všechny karty, abych mohl lépe filtrovat a vyhledávat. Pro zobrazení tržiště, dávám rozšířený vyhledávání a pak zaškrtávám "jen karty co nemám ve sbírce".
moc díky Jenda

Kwell
Hvězda
Hvězda

Příspěvek od Kwell »

Evidujem rovnaký problém, ako píše Jenda. Karta z mojej poptavky je v tržišti, ale nezobrazuje mi ju.

TwentyTwo
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TwentyTwo »

Jenda42 píše:
úte 04. kvě 2021 14:53:31
nemám FB a nemám Twitter, jsem stará škola, tak nevím, jestli jste to někde neřešili...
Pokud není výpadek webu a na web psát nemůžeme, tak vše důležité sdělujeme v článcích na webu ;)

Tržiště jsme museli upravit kvůli rychlosti. V podstatě pokud nezadáte nějaký parametr, tak to vyhledává jen v kartách za posledních 14 dní. (Doufám, že si lidi udělají obrázek o aktivitě, když je tam 8 tisíc karet za 14 dní *rfl* ). Lidé nám totiž otevírali celé tržiště a několikanásobné načítání 150 tisíc karet dávalo systému dosti zabrat.

Ještě ladíme nějaké detaily. Rychlé vyhledávání hledá taky jen ve 14 dnech, což by nemělo. A na začátku seznamu bude oznámení o těch 14 dnech. Poptávka funguje na té množině, co je zobrazena. Pokud ji chcete komplet, tak zadejte třeba soutěž NHL, nebo ročník od např. 15/16. Na té poptávce musíme ještě zapracovat, ale při tom tempu 10-20 tisíci přidaných karet každý měsíc by bylo nemožné udržet rychlost databáze. Lidé si primárně zobrazovaly celou nabídku jen aby se podívali na poslední přidané karty. Když vystavujeme nové série, tak mačkali furt F5.

Až vše vyladíme, tak vše popíši v samostatném článku.

DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveBrownsound »

Já třeba rád koukám na vše, ale zajímají mě jen dražší karty. Takže jsem postupoval tak, že jsem dal vše a seřadil dle ceny od nejdražší a pak prohlédnul karty třeba až po ty za 500 Kč. A trvalo to dlouho. A chápu tedy správně, že teď se mi tímhle způsobem zobrazí jen karty za 14 dnů?

Schválně jsem teď zkusil třídit karty od 500 nahoru. Vyhodilo mi to 39 stran (po 9 kartách), což není tolik, si myslím, ale i tak to trvalo strašně dlouho. *nevim*

Nebo zadám hledat Brilliance a nenajde to nic, to stejné ve fulltextu. Ale jsou tam 4 (najde je to, až když to zadám do názvu karty). To asi není dobře.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Jenda42
Hvězda
Hvězda

Příspěvek od Jenda42 »

Okej Matěji, děkuji moc za vysvětlení! Držím palce, ať se vše podaří doladit.

Odpovědět

Zpět na „AbsoluteCardCollector.cz“