Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od TwentyTwo »

Konečně jsem se k tomu dostal. Vzhledem k tomu, že neotevírám box moc často, tak jsem si rozbalovačku natáhl. Prohližel jsem karty po každém balíčku. Vždy jsem udělal foto balíčku a poslal to klukům (deiv14, jarosenko, Bianconero, superman66). No a protože jsem to měl takhle nafocené, karty nascanované pro web, můžu i vám prezentovat rozbalování balíček po balíčku. Snad vás to bude bavit stejně jako mě.

Champ's jsem otevíral s manželkou před pár lety. Byl to ročník 09/10 a byla to velká zábava. Když jsem viděl, že se k sérii UD vrátilo, tak jsem věděl, že si to z Evčou někdy rozbalíme. Navíc to je první Connorova sezóna. Mohla by se zadařit nějaká RC so sbírky. Tak jdeme na to!

1. balíček
Suter Gold, Poirer RC a hlavně jídlo, na které jsme se těšili. Vím, že to není k hokeji, ale jako zajímavost k určité oblasti nám to přišlo zajímavé. Každopádně rybí pizza Evču moc nenadchla :D

Obrázek


2. balíček
Jeden ze dvou kde byly jen řadovky.

Obrázek


3. balíček
Doughty na Gold Front potěšil.

Obrázek


4. balíček
A hned oblíbeny bek v řadové variantě.

Obrázek


5. balíček
První ryba a Pasta.

Obrázek


6. balíček
Pasta ve "zlatém". Je to Gold Front.

Obrázek


7. balíček
Mason Gold Front, Carbonneau a Faksa RC. Povedený balíček.

Obrázek


8. balíček
Druhá rybka. Dřív byly dinosauři, ti byli trochu zajímavější. Já vím, mají to být hokejové karty.

Obrázek


9. balíček
A je splňetno! Connor McDavid RC! Navíc ještě Panarin. Nálada super a už jsem se jen těšil na memo a podpis.

Obrázek


10. balíček
RC a Gold a jsme zase nohama na zemi.

Obrázek


11. balíček
Olejář na Goldce a první Northen Wonders. Toto téma mi přijde o dost zajímavější než nějaké ryby. Těšil jsem se na nějakou "památku", kterou neznám. To se o Niagárských vodopáche říci nedá.

Obrázek


12. balíček
Druhý "base" balíček, ale v tomto případě je "hit" High Series Hašana.

Obrázek


13. balíček
První Gold Back paralelka.

Obrázek


14. balíček
A dočkali jsme se i první jersey. Tak ještě minimálně 2 lepší karty a nějaká Silver by tam mohla být.

Obrázek


15. balíček
Zase Gold Mason, ale tento je naštěstí Gold Back.

Obrázek


16. balíček
Aspoň Forsberg pro deiva.

Obrázek


17. balíček
High Series RC Gold Backs Hudona. Jarosenkův oblíbenec a karta už je taky u správného majitele.

Obrázek


18. balíček
Fabbri RC jersey už mi udělala větší radost.

Obrázek


19. balíček
Co to? Třetí memo? Teď už legenda Daniel Sedin je super trefa. Ale co to znamená? Nebude Podpis?

Obrázek


20. balíček
Podpis bude! Bohužel hráč mě nenadchnul. Jak jsem balíček rozdělával, viděl jsem podpis, ale neviděl jsem koho. Jak jsem postupně vytahoval karty, tak jsem tahal Nuge a už jsem chtěl jásat.. Nemůžu chtít všechno.

Obrázek


Doufám, že jste se bavili. Já jsem s boxem naprosto spokojený. Rookie Connora do sbírky udělala velkou radost. Karty pěkný.
Pro mě ideální počet balíčků a karet.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od SugarRay »

Ty ryby jsou pěkně hnusný , to už bych si sesbíral radši to jídlo ikdyž i to je ujetý jak svině , nejlepší jsou asi national wonders z těch nehokejových karet , z hokeje se mi líbí Fabbri a Foligno . každopádně pěkně udělanej brejk .
Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od DJjandy »

Úžasná prezentace! Díky za ni! :thumbup: Jo a ten zlatý Drew by potěšil i mě. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od Omerta »

Moc povedená prezentace. Dát to do powerpointu, můžeš o kartičkách přednášet :thumbup:

3 jsy se moc nevidí a Foligno je si myslím v pohodě, lepší než nonameRCnehit.


Ty starý Champsky se mi líbili víc, dokonce se tam dal najít tuším i trilobit a podobný ujetiny....to už je slusná memorabilie :)

Tady nic moc,"samý sádlo" nebo ryby. I když ta rocková "basskytara", v pátým paklu, je zajímavá aspoň jménem :lol:



Pěkný, otvírej víc!!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od Hans »

Pěkně zpracovaný break! Jenom škoda, že nebylo jídlo na nějaké zajímavé paralelce! *lgh*

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od maardear »

Z prezentace mi spadla brada, fakt moc pěkný :thumbup:. Foligna mám moc rád, i jeho neodfláknutej podpis. Vlastně všichni Folignové maj parádní podpis :)
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Champ's 15/16 - balíček po balíčku

Příspěvek od Vasil »

TwentyTwo píše:...rybí pizza Evču moc nenadchla...
Je zezadu na kartě i recept? :D
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti