Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marcrow
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 12. dub 2018 22:37:45
Bydliště: Brno

Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od Marcrow »

Ahojte,

za duben jsem otevrel 2x MVP box 17-18. Vim, ze serie neni zrovna jedna z nejlepsich. Nebudu vypisovat vse, jen 2 nejzajimavejsi karty.

V prvni boxu jsem mel super scrip Krise Versteega 20/25.

Obrázek


V druhem boxu jsem trefil jackpot. Printing plate Johna Tavarese 1/1

Obrázek

Obrázek

One touch jiz mam na ceste. :thumbup: Uprimne jsem necekal, ze bych z tohoto boxu mohl dostat neco cennejsiho i kdyz presnou hodnotu neznam.
Mam velkou radost o kterou jsem se Vama chtel podelit.

Hodne stesti i vsem ostatnim.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od radek850 »

Gratuluji, one of one karta je vždycky pecka :)
Ale musím tě možná trochu uzemnit,bohužel to až takový jackpot to není *rfl* - tady máš prodanou magneta printing plate stejného hráče ze stejného roku https://www.ebay.com/itm/2017-18-MVP-JO ... 7675.l2557
Buď svůj.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od vojta »

radek850 píše:Gratuluji, one of one karta je vždycky pecka :)
Ale musím tě možná trochu uzemnit,bohužel to až takový jackpot to není *rfl* - tady máš prodanou magneta printing plate stejného hráče ze stejného roku https://www.ebay.com/itm/2017-18-MVP-JO ... 7675.l2557

A koho to zajímá?? Zase se chytrák ukázal. Ikdyby se karta prodala za padesát halířů tak jde o to jakou má cenu pro majitele. Až zase budeš zase příště poučovat, tak si ujasni laskavě souvislosti.

@Marcrow : Super karta, nenech si zkazit radost chytrakama co o tom vědí kulový a všechno přepočítávají na peníze :) 1/1 je velká pecka!

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od radek850 »

vojta píše: A koho to zajímá?? Zase se chytrák ukázal. Ikdyby se karta prodala za padesát halířů tak jde o to jakou má cenu pro majitele. Až zase budeš zase příště poučovat, tak si ujasni laskavě souvislosti.
Tak samozřejmě, že cena majitele je cena majitele, o tom žádná, a ani to nijak neberu. Jenom, když se definuje slovo jackpot, tak se většinou myslí nějaká cenná, drahá věc, a právě u slova jackpot se bere většinou hodnota finanční, než nějaká
vnitřní hodnota, aspoň takhle to mám zažité já.
Nikoho nepoučuji, ani v nejmenším.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od leebour »

Vidíš a pre mňa sú tieto MVP éčka jednou z najkrajších base sérií posledných rokov *mrk*

Gratulka aj ku plechu je to super pocit vytiahnuť raritku :clap: a ešte k tomu dobré meno.

Ja som mal v boxe jeho C&C a bol som na větvi :D

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od vojta »

radek850 píše: Tak samozřejmě, že cena majitele je cena majitele, o tom žádná, a ani to nijak neberu. Jenom, když se definuje slovo jackpot, tak se většinou myslí nějaká cenná, drahá věc, a právě u slova jackpot se bere většinou hodnota finanční, než nějaká
vnitřní hodnota, aspoň takhle to mám zažité já.
Nikoho nepoučuji, ani v nejmenším.
A koho zajímá co máš zažité ty? Víš o vše úplný, ale úplný hovno a poučuješ. Hraješ si na chytrého, že jsi tady největší sběratel co všechno ví, všechno zná. Ten co hodnotí karty jestli to může dotyčný nazvat peckou nebo ne Místo toho se jako vždy ztrapňuješ. Jako vždy, tvoje klasika.
Printing Plate je v této sérii 1 na case. Tudíž case hit - to si najdi ve slovníku, ale v tom správném, ne v tom "tvém". Takže jacpot to je.
Další věc, jackpot může být klidně i obyčejná řadovka kterou dotyčný chce. Wow, to je věc. Ale ne, to pak přiběhne chytrej Radek a začne tu mávat nene ta se prodala za pul dolaru *lgh*

spartan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob 24. bře 2018 12:39:37

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od spartan »

Já jsem tady nový, ale když někde čtu Ty tvoje komentáře Radku to je opravdu neštěští, bohužel gympláci byli vždycky jiný než ostatní děti.... :-D Měl by jses trošku zklidnit, nebo teprve poznáš kdo koho bude ,,uzemňovat,, :-) Musíš si prvně uvědomit co píšeš než někomu budeš kazit radost z JACKPOTU ! *mrk*

Uživatelský avatar
Marcrow
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 12. dub 2018 22:37:45
Bydliště: Brno

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od Marcrow »

Jsem rad, ze se tu diskuze pekne rozbehla. :D
Diky vsem za commenty. Proto to sem davam, chci slyset nazory. To bych si to jinak syslil pro sebe.

Pro me to byl predevsim jackpot, ze to je one-of-one. Skvelej pocit, kdyz vim, ze tuto kartu vlastnim pouze ja.
Je to vubec muj prvni printing plate a jeste hrace jako je John Tavares - stejnej rocnik draftu jak ja (kdybych byl draftovanej *lgh* ).

Rozhodne ji nemam v planu v nejblizsi dobe prodavat, spis vubec. Beru to jako super raritu.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od DJjandy »

Ztotožňuji se s názorem Vojty, pořád se jen ohánět tím kolik, kolik a zase kolik má jaká karta hodnotu v $$$ je už prostě trapný!
Já kdybych vytáhl z boxu jakoukoliv printing plate, tak to budu považovat taky za jackpot (chcete-li hit), protože se zkrátka netahá z každého druhého boxu. Tady se navíc povedlo více než dobré jméno, což je příjemný bonus. Za mě gratulace a díky za break.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od zette »

Jako jo, na druhou stranu ale at Vojtovi nepraskne cevka. Fakt neskutecny, jak nekterym staci malo, aby do druhych vystartovali jak nejaci posahani Albanci *nevim* .

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od vojta »

Vidíš to zase moc radikálně. Já jsem naprosto v klidu. ;) Jenom se mi nelíbí, že Radek je typickej člen fb skupiny, kde jsou přesně takový chytráčci. kolik kolik kolik, kolik vydělám ?? BV a podobný nesmysly. Takový lidi ať si táhnou na ty skupiny a neoxidují tady to je celé. Tady je úplně jiná - zdravější komunita, která má ještě z těch karet radost. Neřeším se tu kolik kdo kde protočí na té či oné kartě.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od Staal »

Jako pro me jsou i radove karty hodnotnejsi jak tyhle PP. Samozrejme kdyz ti to udela radost, je to fajn. Je to preci jenom zberatelstvi a ne jen obchod za kolik to pujde $.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od peldap »

Tavares je jedna z nejlepších karet, co se tady na " plechu " vytáhla, takže za mě super úlovek !!!
A z lidí, co jenom závidí si nic nedělej, takový tady byly , jsou a budou !!!

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:
vojta píše: A koho to zajímá?? Zase se chytrák ukázal. Ikdyby se karta prodala za padesát halířů tak jde o to jakou má cenu pro majitele. Až zase budeš zase příště poučovat, tak si ujasni laskavě souvislosti.
Tak samozřejmě, že cena majitele je cena majitele, o tom žádná, a ani to nijak neberu. Jenom, když se definuje slovo jackpot, tak se většinou myslí nějaká cenná, drahá věc, a právě u slova jackpot se bere většinou hodnota finanční, než nějaká
vnitřní hodnota, aspoň takhle to mám zažité já.
Nikoho nepoučuji, ani v nejmenším.

Na tvoje nesmyslný přepočty karet na peníze, a k tomu co znamená význam slova JACKPOT ti řeknu jednu věc.

Slovo JACKPOT má pro každého člověka úplně jiný význam...tady pro Macrowa (a myslím že i pro jiné) to je něco co mu přineslo při otevření balíčku, kde byl tento kousek plíšku, až dětinskou radost, mražení v zádech, naježený chlupy na rukou, rozšířený zornice a chuť řvát jak debil.....stejně jako u každýho jinýho (kejs)hitu.

U mně jsou například JACKPOT moji dva synové.......(kejs)hity jsou u mně prostě "jenom" mazec, masakr, bomba, pecka.....

Takže...prosím tě, a už ti to napsalo více lidí, přestaň zde přepočítávat karty na peníze. Jseš jeden z mála koho to tady zajímá a jestli v tom hodláš pokračovat, přesměruj se prosím tě na FB, tam si můžeš s některejma jedincema chochtat od rána do večera....

PS: Díky za tvoje do budoucna doufejme "inteligentnější" posty.




A teď ke kartám:

Škoda že neukážeš i zbytek, jsou tam i zajímavý paralelky....a tyhle 2 kousky jsou opravdu skvělý, navíc Tavares, což je více než slušný jméno. Za mně paráda :thumbup:
Přeju hodně štěstí při dalších otvíračkách!!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od DaveBrownsound »

Hlavne vytahnout PP treba z Cupu, to je normalka, ale z MVP je to kumst, tech boxu jsou tisice. Moc lepsich karet se z toho vydolovat neda, me by hodne potesil. Navic magenty pekne vyniknou.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od SugarRay »

Přesně jak píše Dawe , navíc UD to ještě zprznil tim že MVP jsou taky jako epack , tudíž těch paralel / 25 i / 100 je tam ještě míň v těch fyzických boxech a plate karet tuplem takže fakt dobrý hity na dva boxy .
A Vojto ty vole ty to nepřeháněj , já bych řek že na chytrýho si z vás dvou hraješ jenom ty , ale ty si to samozřejmě nepřipustíš .
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od vojta »

Tak kdyz mi zrovna ty říkáš, že to přeháním, tak to už jsem asi hoodne za hranou. :D A je jasné že svým nesouhlasem si hraju na chytrého, jak jinak. Neříkal jsi náhodou ty, že když se nám něco nebude líbit máme vystoupit?

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od radek850 »

Hele, většina z vás si tady na to sama odpověděla. Pro každého má slovo jackpot jiný význam, pro mě to je třeba z velké části otázka financí, pro někoho samozřejmě něco jiného.
Sorry, že jsem řekl svůj názor.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Upper deck MVP 2017-2018 - Printing plate

Příspěvek od deiv14 »

Myslím, že zrovna v tomhle případě to asi mistr Radek nijak extra špatně nemyslel, jen to trochu nešťastně napsal (opět) a hlavně se krásně ukázalo, že ho předchází vlastní pověst, udělal si v naší komunitě nějaky "jméno" a s takovyma reakcema se teď bude potýkat dost často :) na druhou stranu Vojta a jeho hysterický výlev taky nebyl zrovna košér, takže si můžou podat ruce a všichni budou v pohodě ;)

Jo a ať jen tak hloupě neplácám, ta "karta" je parádní :) nejsem příznivce printing platů, ale vytáhnout nějakej z MVPček, tak mám hodně velkou radost a to vůbec nemluvím o jménu, to je prostě pecka *cheer*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti