Panini Nobility Soccer Hobby Box - PELE Case HIT

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2018.
Odpovědět
hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Panini Nobility Soccer Hobby Box - PELE Case HIT

Příspěvek od hcards »

Ahoj,

původně jsem nechtěl, ale nakonec mi to nedalo a musel jsem to sem šoupnout a taky se trochu pochlubit :)

Break se týká krásného boxu Panini Nobility Soccer Hobby Box. Obsahuje pouze dva balíčky po dvaceti kartách.

V každém boxu jsou garantovány dva podpisy a na case ( 12 boxů) se vyskytuje jedna karta Pele Commemorative.

asi jsem měl z p****e kliku, ale měl jsem v boxu jak Pelého (jersey sock - štulpna) a 2 podpisy - /10 Elbera a /20 redemption Maldiniho. Což v boxu za 3.400 Kč je neskutečný, pokud někdo tíhne trošku k fotbalu doporučuju rozhodně tento produkt.

O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Panini Nobility Soccer Hobby Box - PELE Case HIT

Příspěvek od Vasil »

Hezkypěkně :o Teda všechno kromě řadovek, na těch mohli kluci u Panini máknout trochu víc. Checklist má sice i "slabší" jména, ale těch podpisovek legend je fakt hodně. Škoda že nevyšlo na Čecha nebo Nedvěda, určitě by se v té společnosti neztratili (nebo tam jsou a já se jen blbě díval?).
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Panini Nobility Soccer Hobby Box - PELE Case HIT

Příspěvek od martymcfly1 »

Wow......Ty inserty pecka, řadovky fakt slabý............Pelé je megapecka a i podpisovka Elbera :clap:

Co ty další boxy vzádu *lgh* *what* *what*

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: Panini Nobility Soccer Hobby Box - PELE Case HIT

Příspěvek od hcards »

Řadovky se mi náhodou líbí a jména na řadovkách? pro mě super, hvězdy 80. a 90. let. spíš si tam amíci narvali US aktuální hvězdy, ale za mě jeden z nejlepších produktů poslední doby. :), boxy na pozadí, jsou postupně rozbalovány :D :D :D
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti