2016-17 ICEBOOK

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2017.
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od vojta »

Další boxík padl, nemůžu si pomoct ale dostal jsem do tý série neskutečnou chuť za ty peníze nejlepší investice!! Nádherné karty, zatím jsem neviděl box, co by byl propadák. Tentokrát jsem žádné Sparťanské hity nechytil (zvláštní) ale s jednou kartou jsem spokojený maximálně. Ale radost udělaly i ty ostatní :)

Na začátek základní inserty ve verzi gold s limitací x / 20

Obrázek

Obrázek

Tomáš Vlasák GREEN 1/5 a podpisovka reprezentačního brankáře Dominika Furcha! Paráda.
Obrázek

A jak to bývá, každý boxík skrývá velký hit. Někde jich je víc, ale já měl jeden. Byla to karta Piece of History ve verzi GREEN a limitem 4/5

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Legenda,

OLDŘICH KUČERA

Obrázek

Kdyby jste se o něm něco chtěli dozvědět, tak tady: http://www.sinslavycslh.cz/oldrich-kucera.html byl to podle všeho výborný hráč LTC Praha a stálice reprezentačního týmu z předválečné éry! Ten kousek je naživo neskutečný. Už mi prošlo rukama dost memo karet, ale tohle je naprostá pecka naživo, foťák to ale nezachytí. Navíc karta krásně zavání historií.

Děkuji za shlédnutí a vše je volné. Vlasák je zamluvený.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od SugarRay »

Pěkný jako vždy , ta memo karta je super ikdyž zavání :angel: , icebook je jistota jak řikáš , jenom nevim kdes ho sehnal nikde už nejsou k mání :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od Maurice Richard »

Oldřich Kučera.... to je obrovská legenda našeho hokeje!!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: 2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od alf »

Icebook proste nemůže zklamat. Velka gratulace ke skvelym kartam.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od vojta »

Děkuji moc za všechny reakce :) Memo Kučery se moc povedla. Je to krásný kousek historie a jak píše Maurice, obrovské legendy našeho hokeje. Už mám ve sbírce tuto kartu I v /20 verzi takže se mi ta pětková k ní krásně hodí. Děkuji panu Hrbkovi, že nám umožňuje mít doma takové historické skvosty!
Icebooků už bohužel moc není, ještě jeden - poslední si snad dopřeju. Ale třeba se nějaká další HIGH END série připravuje...

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 ICEBOOK

Příspěvek od Dampa17 »

Tak já taky přidám svoji reakci, Icebooky jsou prostě suprový produkt a ty máš i štěstí, takže blahoželám k dalšímu parádnímu boxíku, i když tentokrát nebyla jednička, tak to nic neubírá na suprovém výsledku :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host