Dryfly - Between the pipes 13-14

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2017.
Odpovědět
dryfly
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 06. dub 2017 15:49:31
Bydliště: Mělník

Dryfly - Between the pipes 13-14

Příspěvek od dryfly »

Ahoj, po dlouhé době jsem se vrátil ke sbírání karet. Vybral jsem 2 boxy u Pavla. Jeden z nich byl BTP 2013-14. V boxu bylo mimo nhl brankářů také spoustů brankářů v dresech nižších lig, což jsem nevěděl, ale i tak se tam něco z nhl pěkného našlo. Posuďtě sami obsah. (nižší ligy neprezentuji, pouze hity z nich, případně mi napiště SZ, jestli to někdo sbírá).

Ukázka base karet, stars of the game, immortals apod. (base je více, prezentuji pouze vybrané)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Insert Masked men 6

Obrázek

Podpisy – Mario Lessard z LA a dva no-name (tedy alespoň pro mě, možná zkušenější budou znát

Obrázek

Yersey

Obrázek


Děkuji za zhlédnutí, vše volné
Jsem restartovaný sběratel z 90.let.

Sbírám tým Buffalo Sabres

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Dryfly - Between the pipes 13-14

Příspěvek od zizomil »

no doufam ze te to neodradi od sbirani když jsi se k tomu vratil ,ale tenhle box je slusne receno tragedie *bang*

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Dryfly - Between the pipes 13-14

Příspěvek od SteveRogers92 »

A tak ono BTP jsou primárně zaměřeny právě na ony nižší zámořské ligy. Jinak Masked Men super a jersey až na Billia taky v pohodě. Ale ty podpisy nic moc Skapski má odchytané 2 zápasy za Rangers jinak nic moc. no.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: Dryfly - Between the pipes 13-14

Příspěvek od belgi27 »

Dík za break, ja mám rád tento produkt, len ma od jeho otvorenia odrádza práve táto možnosť plnenia, kedy človek na podpisoch alebo top karte nebude mať šťastie na mená, ale zase balíčkov je tam dosť, otváračka parádna a masked meni sú pre mňa top brankárske inserty

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti