Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2017.
peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od peldap »

jestli mohu, taky přispěji názorem, který je "podotýkám" můj: tyto karty kolem mě opravdu prolétávájí a prakticky mě vůbec nic neříkají, což ovšem neznamená, že se tady budu s někým hádat a být sprostý jako dlaždič.
Těmito příspěvky to nebude dlouho trvat a všichni slušný lidi přestanou jinak tuto super sekci navštěvovat a dávat nějaké komentáře, aby se právě pár "pitomců" nemohlo realizovat, posílejte si sms, hádejte se na facebooku a já nevím kde všude,
tady zkuste komentovat boxy, balíčky a hodnotit karty, díky !!!!!!!!!!!!

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

ja jsem jen dovoli vyslovit svůj nazor a hned jsem byl tim chlapcem napadán... ale zase na druhou stranu ...nevsiml jsem si ze by tu letali nadavky jak od dlaždiču :-) teda pokud je tvůj koment jen k tem V... vim ze tu par lidi pise trochu peprnejsi vyrazy :-)

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

pavelbart píše:Přesně...
Mně se to taky nelíbí a nechtěl bych to. Ale proč bych kazil radost někomu, kdo ji z toho má??
ja mu tu radost preju ... jen jsem napsal svůj názor... to doufam není trestne nebo nadávani-hodne? :-)

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Já názor každého respektuji i když se mi třeba nelíbí.... Jak jsem psal již v úvodu příspěvku takovéhle debatě jsem se chtěl vyhnout, ale bohužel... V minulosti se tu o V napsalo dost, tak jsem myslel,že bude klid a případně nějaký koment ke kartám.... Osobně nesbírám žádnou serii, nehledám konkrétní kartu, takže tenhle break jsem bral jako šanci najít pěknou kartu a to se v podobě podpisu Roy podařilo! Radost byla o to větší, že mi přišel ten podepsaný dres .... Byl to super den! A přiznám se, že přemýšlím o dalším boxu V..... To zas bude debata... Hezký Velikonoce *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od peldap »

pokud tě někdo napadne, zkus se nad to povznést a pokud máš potřebu se urážet a dohadovat, tak si vzájemně dejte email nebo tel. číslo a tam si dávejte do těla jak chcete !!!!!!!!!!!!!!
zizomil píše:ja jsem jen dovoli vyslovit svůj nazor a hned jsem byl tim chlapcem napadán... ale zase na druhou stranu ...nevsiml jsem si ze by tu letali nadavky jak od dlaždiču :-) teda pokud je tvůj koment jen k tem V... vim ze tu par lidi pise trochu peprnejsi vyrazy :-)

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Vždyť jde o naše Hobby, tak není takových debat třeba......
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

peldap píše:pokud tě někdo napadne, zkus se nad to povznést a pokud máš potřebu se urážet a dohadovat, tak si vzájemně dejte email nebo tel. číslo a tam si dávejte do těla jak chcete !!!!!!!!!!!!!!
zizomil píše:ja jsem jen dovoli vyslovit svůj nazor a hned jsem byl tim chlapcem napadán... ale zase na druhou stranu ...nevsiml jsem si ze by tu letali nadavky jak od dlaždiču :-) teda pokud je tvůj koment jen k tem V... vim ze tu par lidi pise trochu peprnejsi vyrazy :-)
prece ho nenecham aby me tu osočoval a nadaval do spekulantů někdo jako je on... predpokladam ze zrovna on nikdy neprodal kartu za vic nez za kolik ji koupil :-) ja tu potrebu urazet nemam ale s*át si na hlavu od nekoho komu tece mlíko po brade nenecham...
Naposledy upravil(a) zizomil dne sob 15. dub 2017 14:48:20, celkem upraveno 1 x.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

Maurice Richard píše:Vždyť jde o naše Hobby, tak není takových debat třeba......
když ti bude někdo nadavat tak si to nechas libit? ja takovej nejsem... na hrubej pytel hruba zaplata...

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od peldap »

pokusím se ti to napsat naposledy a velkým písmenem : POKUD TU POTŘEBU MÁŠ, JE TO TVOJE VĚC, ALE JAK UŽ JSEM TI JEDNOU NAPSAL, MÁME JEŠTĚ TYTO PROSTŘEDKY: SMS, EMAIL, FACEBOOK A POD. TAM SE URÁŽEJTE, UTÍREJTE SI MLÍKO PO BRADĚ A JÁ NEVÍM CO JEŠTĚ VŠECHNO, tady to zkuste slušně a hlavně k tématu.
zizomil píše:
peldap píše:pokud tě někdo napadne, zkus se nad to povznést a pokud máš potřebu se urážet a dohadovat, tak si vzájemně dejte email nebo tel. číslo a tam si dávejte do těla jak chcete !!!!!!!!!!!!!!
zizomil píše:ja jsem jen dovoli vyslovit svůj nazor a hned jsem byl tim chlapcem napadán... ale zase na druhou stranu ...nevsiml jsem si ze by tu letali nadavky jak od dlaždiču :-) teda pokud je tvůj koment jen k tem V... vim ze tu par lidi pise trochu peprnejsi vyrazy :-)
prece ho nenecham aby me tu osočoval a nadaval do spekulantů někdo jako je on... predpokladam ze zrovna on nikdy neprodal kartu za vic nez za kolik ji koupil :-) ja tu potrebu urazet nemam ale s*át si na hlavu od nekoho komu tece mlíko po brade nenecham...

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

peldap píše:pokusím se ti to napsat naposledy a velkým písmenem : POKUD TU POTŘEBU MÁŠ, JE TO TVOJE VĚC, ALE JAK UŽ JSEM TI JEDNOU NAPSAL, MÁME JEŠTĚ TYTO PROSTŘEDKY: SMS, EMAIL, FACEBOOK A POD. TAM SE URÁŽEJTE, UTÍREJTE SI MLÍKO PO BRADĚ A JÁ NEVÍM CO JEŠTĚ VŠECHNO, tady to zkuste slušně a hlavně k tématu.
zizomil píše:
peldap píše:pokud tě někdo napadne, zkus se nad to povznést a pokud máš potřebu se urážet a dohadovat, tak si vzájemně dejte email nebo tel. číslo a tam si dávejte do těla jak chcete !!!!!!!!!!!!!!
zizomil píše:ja jsem jen dovoli vyslovit svůj nazor a hned jsem byl tim chlapcem napadán... ale zase na druhou stranu ...nevsiml jsem si ze by tu letali nadavky jak od dlaždiču :-) teda pokud je tvůj koment jen k tem V... vim ze tu par lidi pise trochu peprnejsi vyrazy :-)
prece ho nenecham aby me tu osočoval a nadaval do spekulantů někdo jako je on... predpokladam ze zrovna on nikdy neprodal kartu za vic nez za kolik ji koupil :-) ja tu potrebu urazet nemam ale s*át si na hlavu od nekoho komu tece mlíko po brade nenecham...
v poradku ale ja si s nim vyměňovat maila nebudu :-) ja jsem ale celou dobu o tématu psal... to ze se to nekomu nelíbí a zacne me osočovat to uz pak mluvi samo za sebe jakej to asi bude clovek :-)

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od necak »

Začalo se to tu hnojit ve chvíli, kdy se sem navrtali lidi jako je tenhle vyžilej strejc, co všemu rozumí a většina lidí tu z něj jde do vrtule, jen co dopíše nějaký to svoje "moudro"! Držel jsem se dlouho, ale pokud někdo, o kom stoprocentně vím, že sbírá kartičky, protože miluje historii hokeje, otevře box a hned mu ho tu někdo začne přepočítávat na peníze a moralizovat o tom, jakej je to vlastně kekel, tak bych mu hned daroval přepravku s Braníkem, ať se radši na chvíli zabaví!
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

necak píše:Začalo se to tu hnojit ve chvíli, kdy se sem navrtali lidi jako je tenhle vyžilej strejc, co všemu rozumí a většina lidí tu z něj jde do vrtule, jen co dopíše nějaký to svoje "moudro"! Držel jsem se dlouho, ale pokud někdo, o kom stoprocentně vím, že sbírá kartičky, protože miluje historii hokeje, otevře box a hned mu ho tu někdo začne přepočítávat na peníze a moralizovat o tom, jakej je to vlastně kekel, tak bych mu hned daroval přepravku s Braníkem, ať se radši na chvíli zabaví!
ty jsi hroznej ubozak... soudis lidi podle sebe ? Branik nechlastam (vlastne alkohol vůbec) ten si venuj po svých znamejch jsi opravdu chudak
asi neumis vůbec cist nebo myslet... asi obojí,ale psal jsem svůj pohled na věc a co? jsem pro to spatnej nebo vyzilej strejc? budiž ale ty me nechod na oči (na brejle) ... ne zadny nebo neprijde... jak tvůj dementni mozeček domejšlel... takovy smejdi me nestoji abych se s nima špinil...
timto bych to ukoncil protože debata s dementem Nečákem me nebavi

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od necak »

Ty už jseš špinavej dost, co? ;-)
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pane Bartko, mohl by jste to nějak ukončit?

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od zizomil »

byl bych taky rad...

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

Ach jo....... *nevim* .....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od sabres911 »

primitivní člověk primitivem zůstane... Vault dobrý, za ty peníze se člověk může dostat k zajímavým kartičkám a je to hezký průřez historií jedné firmy. Já pokoupil zpočátku nějaké karty Šatana, chtěl jsem koupil i pár barevných duplikátů, ale někteří prodejci to berou jako klasickou 1 of 1 a cena je třeba 100 usd :D ... no, u ITG prostě došlo k vyčištění skladů (některé kousky jsou vážně úžasné), zbytek byl doplněný spoustou base podepsaných karet či jersey, v každém boxu je pár zajímavých karet, proč ne...

Krapet mi uniklo to číslování:

Game-Used Memorabilia Cards

Each Game-Used Memorabilia Card is stamped with a different V 1/1 colored foil stamp. The different foil color stamps are; Red, Blue, Green, Silver, Gold, Black, Pink, Purple, Copper and Teal.

Red 1/1 Foil Stamp means that there is at least one card in the product.

Blue 1/1 Foil Stamp means that there are at least two cards in the product.

Green 1/1 Foil Stamp means that there are at least three cards in the product.

Silver 1/1 Foil Stamp means that there are at least four cards in the product.

Gold 1/1 Foil Stamp means that there are at least five cards in the product.

Black 1/1 Foil Stamp means that there are at least six cards in the product.

Pink 1/1 Foil Stamp means that there are at least seven cards in the product.

Purple 1/1 Foil Stamp means that there are at least eight cards in the product.

Copper 1/1 Foil Stamp means that there are at least nine cards in the product.

Teal 1/1 Foil Stamp means that there are up to ten cards in the product.

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od frodo »

sabres911 píše:
Each Game-Used Memorabilia Card is stamped with a different.....
...vedel som ,že to niesu origo 1/1 a že sú delené podla farby-ked som to počul prvý krát-ma zaskočilo .....ale nemal som tucha ako sa to delí...-zbieram Demitru a niektoré karty som mu dlho ani nevidel..a keď sa objaví s razítkom,čo už ........ videl som pár brejkov z tohoto "produktu" a vždy sa potiahol pekný matroš..to MR.-pekný Roy..
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

F5nda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon 16. kvě 2016 12:46:06

Re: Final Vault ... High Voltage !!!!!!!!!

Příspěvek od F5nda »

Game-Used Memorabilia Cards

Each Game-Used Memorabilia Card is stamped with a different V 1/1 colored foil stamp. The different foil color stamps are; Red, Blue, Green, Silver, Gold, Black, Pink, Purple, Copper and Teal.

Red 1/1 Foil Stamp means that there is at least one card in the product.

Blue 1/1 Foil Stamp means that there are at least two cards in the product.

Green 1/1 Foil Stamp means that there are at least three cards in the product.

Silver 1/1 Foil Stamp means that there are at least four cards in the product.

Gold 1/1 Foil Stamp means that there are at least five cards in the product.

Black 1/1 Foil Stamp means that there are at least six cards in the product.

Pink 1/1 Foil Stamp means that there are at least seven cards in the product.

Purple 1/1 Foil Stamp means that there are at least eight cards in the product.

Copper 1/1 Foil Stamp means that there are at least nine cards in the product.

Teal 1/1 Foil Stamp means that there are up to ten cards in the product.

Tak to moc nechápu, proč teda na nějakých je 1of 1 když je jedna z třeba pěti? proč na to proste rovnou nedaj razítko 1 of 5? *nevim* *nevim*

Jinak ROY parádní, razítko nerazítko :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti