Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od Omerta »

Tak a je to tu, produkt víceméně loňský, ale již tradičně si dávající na čas a tak se není čemu divit, že ho předskočí některé boxíky na další sezónu.

Co mě ale u tohoto produktu vysloveně, ne točí, ale s**e, je fakt, že stejně se ti ...... v UD nedokázali ani v tomto produktu odprostit od nálepek *zurim*
Chápal bych to u nějakých legend kteří již zemřeli, ale u nováčka?!? Co to (admin snad promine) k***a je za 800 dolarů *pnch*

No nic, začneme s hodnocením jako takovým...

Zapomeňme na cenu, protože pokud nevytáhnete Gretzu nebo MekDejvida, tak se vám to na 95% nezaplatí, ale pojďne rozebrat zbytek.

Karty hezký, až tedy na bejsky (dle mého názoru) a některý podpisovky, kde se mlátí logo s podpisem co je na něm naškrábaný.

Plnění, co jsem zatím viděl a co jsem i sám osobně v tomto boxu měl, je super. Viděl jsem minimum boxů, které bych obrečel, i kdyby stály 2 litry.

Jo a možná i ty dvě bejsky si mohli odpustit, i když asi lepší než jenom 5 karet.


No a teď již k samotnému brejku...

Vezmu to od zadu, zase tolik karet tam není :lol:

Začnu 6. místem. A to opravdu pouze jenom kvůli nálepce, tohle prostě v takovém produktu nemá co dělat.

RC Plotnikova

Obrázek



Fleky 5 a 4.....2x Bejs. Jména super....Bývalý Medvěd a jeden z nej obránců historie NHL, HOF a 4 time SC Winner Paul Coffey


Obrázek
Obrázek



No a jdema na medajlové pozice...sákra to byla rychlost *what*

Třetí flek.... Nick Cousins. Centr čtvrté lajny v Philce...no jsou tam i daleko horší jména.

Obrázek


Stříbrnou dajli-medajli si dnes odnese opět jedna legenda na Cup Foundation (zaplaťpánbůh) Autograph. Sice skončil kariéru před pár měsíci, ale i jeho jméno je na SC ze sezóny 03/04 - Martin St. Louis

Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


No a poslední karta a zároveň první flekóza dnešního brejku je jeden z top shooterů celé NHL.....OVIE! ... má limit sice "pouze" /25, ale parádní patch na Limited Logos

Obrázek





Tak a to je "bohužel" vše.


Všechno je volné a někdy zase nazdar!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od maardear »

Omerto díky za brejk. Tady se ti nevrátí díky tomu úžasnýmu Ovimu tak 50% z ceny boxu ne :) ? Ještě mám dotaz. Jde mi první rookie podpisovka z týhle série ze zámoří. Konkrétně Petr Straka bez patche. Chtěl jsem se zeptat, na těch scanech to vypadá, že ten text pod podpisem (Cousins) hodně ruší, nebo záleží jak tu kartu nakloníš, je to metalický?
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od Tie »

Parádní Ovie, Plotnikov i St. Louis. Já bych byl moc spokojený.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od superman66 »

Doufal jsem, že se tu nějaké CUPy ještě objeví :) Ovie moc super karta, ta by rozhodně neurazila. Jen mě překvapilo, žes dal Plotnikova jako nejhorší kartu boxu.. chápu že nálepka.. ale ten patch je super, a přece jen.. ty dvě další jsou "jen" base :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od Omerta »

maardear píše:Omerto díky za brejk. Tady se ti nevrátí díky tomu úžasnýmu Ovimu tak 50% z ceny boxu ne :) ? Ještě mám dotaz. Jde mi první rookie podpisovka z týhle série ze zámoří. Konkrétně Petr Straka bez patche. Chtěl jsem se zeptat, na těch scanech to vypadá, že ten text pod podpisem (Cousins) hodně ruší, nebo záleží jak tu kartu nakloníš, je to metalický?
...Tady mi Ovie vrátí možná 15% :lol: ...jinak ten podpis, resp. to co je pod ním je viditelné pokaždé jinak. Záleží jak to nakloníš. Nejhorší je to pokud se na to díváš kolmo a nejlepší tak ze 45 stupňů. Text pod tím není metalický...

superman66 píše:Doufal jsem, že se tu nějaké CUPy ještě objeví :) Ovie moc super karta, ta by rozhodně neurazila. Jen mě překvapilo, žes dal Plotnikova jako nejhorší kartu boxu.. chápu že nálepka.. ale ten patch je super, a přece jen.. ty dvě další jsou "jen" base :)
Já jsem na nálepky docela dost vysazenej a navíc u tohodle produktu to je teda prasárna nejvyššího kalibru a díky tomu to je PRO MĚ nejhorší karta.... opravdu snad jenom ten patch
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od lastik »

Za me break na pohodu... neoslnil ani neurazil... boxy na penize neprepocitavam.... to se proste nedela... to by pak nemelo cenu to otevirat.... otviras to prtz to chces otevrit... kdyz bude nejaka super pecka tak to je jen bonus navic :) ... jinak diky za break a tesim se na pristi Vanoce az bude vol.III

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Za mě moc hezký brejk.Parádní Ovečka a i ostatní karty Martina a RC Plotnikova paráda.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od SugarRay »

Pěknej Marty , no ono už je to cca rok a půl co ukončil kariéru , škoda že se nepovedly nějaký lepší RPA ale pořád lepší než Alt :angel: , pořád čekám na nějakou pecku z těch Cupů ....
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od peldap »

předem díky za brejk, ať si každý říká kdo chce co chce, tento produkt je prostě " the best " !!!!!
vždy se velmi těším, až karty vyjdou a někdo si "udělá radost" a zde se potom mi všichni podíváme na tu nádheru.
tento box bych hodnotil jako dobrý, Cousins moc hezký, St. Louis paráda a korunka tohoto boxíku je Ovečkin, já ho tedy moc nemusím ale karta je super!!!
ještě jednou moc díky za vystavení, tohoto produktu není nikdo dost, jen tak dál a hodně štěstí při dalším brejkování!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od Chrostik »

Ináč ten Ovie je shortprint, klasické limited logos sú limitované do 50 :) ale že dali na rookie auto patch nálepku vidím prvýkrát...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

ondrej1217
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 19. pro 2013 20:44:47

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od ondrej1217 »

neviem či tá nálepka je aj na iných kartách ale tuto to bude asi tým že Plotnikov odišiel do KHL a asi im nepodpísal karty tak zobrali nálepky čo mali od neho napodpisované a nalepili to tam.. *nevim* každopadne v takejto serii by sa to nemalo avat... :thumbdown:
Zbieram :
Philadelphia Flyers - Young Guns
Rick Nash

mickmackman
Opora
Opora
Příspěvky: 219
Registrován: ned 05. kvě 2013 16:00:46
Bydliště: Praha

Re: Nemusí pršet, stačí když CUPe vol. II

Příspěvek od mickmackman »

Díky Oviemu určitě povedený break, ale samotné karty nic moc. Ani u produktů The Cup už není fantazie. Já se jim ani nedivím. Každý rok vymýšlet něco zajímavého taky nejde.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host