2x 2015-16 UD The CUP box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2016.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Tak plný očekávání jsem otevřel dva boxy nových CUPek. Ten první mi tak nějak rozbalili děti, takže jsem z něj neměl vůbec nic, proto šel na řadu druhý, který jsem si náležitě vychutnal - je i video, ale zatím nepublikované.

Tak Connor tam zatím není... ale myslím, že oba boxy byly slušný. Jen co mi fakt irituje, 2x ALT - nic proti němu, ale v tom chceklistu je plno noname nováčků, proč musí dávat do jednoho casu 2x jednoho... Korpisalo potěšil. Asi nej karta z boxu pro mě Domi a Iginla, ten je naživo neskutečný. Domi aspoň něco vrátí, Eichel asi taky. Jinak si asi vše nechám, RC určitě, za pár let moho mít nějakou cenu. Koukal jsem, Korpisalo i Subban se prodávají solidně, ale časem to může být jiné.

Mimochodem, moje žena mi říká, že má tušení, že tam ten Connor někde je. Já chtěl jeho nebo Gretzu a chtěl jsem si to nechat! Ne na kšeft. Samozřejmě Hašana shield...:-).
Jenže všechny boxy se tak rychle rozprodaly, že jsem už více nestihl.

Nejsem nespokojen, slušný jména, jen ten Alt mi naštval a v prvním boxu - 2 řadovky... to sorry, to nemuselo být. Takže jinými slovy, z casu jsem vybral ty nejhorší boxy a teď tady ukážou zákazníci ty case hity:-))). Dva boxy by se tu mohly objevit určitě. ;)

Box 1
Obrázek

Box 2
Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od deiv14 »

Moc pěkny, jen škoda, že je to tak drahy :) Domi a Iginla nádherny karty *gc* i ten Hawerchuk se mi moc líbí a to se mi v minulosti tyhle Foundationy moc nelíbily...toho Alta je škoda, to by se v takovym produktu stávat určitě nemělo, stejně tak ta podpisovka Taylora, to se pánům z UD fakt nepovedlo....ale Subban a Korpisalo zase dost slušny a všude krásny kousky patchů :) děkuju za ukázku a gratuluju k pěkným kouskům :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Díky Dave, mně co ještě potěšilo, že ten produkt je pěkně plněný. V éře McD jsem to čekal mnohem, mnohem horší. Ale je to cca jako loni a to mě fakt příjemně překvapilo. Takový ty 11-12, to bylo proti tomu hrůza.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Joffrey_15 »

deiv14 píše: ten Hawerchuk se mi moc líbí a to se mi v minulosti tyhle Foundationy moc nelíbily..
Ta Foundations je loňská ;) ty letošní jsou ještě hezčí :D ... mě se nejvíc líbi Iginla :)
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od freddy-NJD26 »

covece z Halla bych mel asi taky radost....i kdyz to stoji taovej ranec...ale kdyz nekouknu na cenu ..myslim ze si trefil bomba karty...

myslis ze za Eichela PP , dostanes slusnej peniiz ??
Patrik Eliáš - 1 275ks

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od peldap »

co napsat, vlastně ani nemám slov, veliká gratulace, nádhera !!!!!!!!!!!!!!! díky za prezentaci tohoto produktu, myslím že už toho tady moc neuvidíme, vzhledem k ceně.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od deiv14 »

Joffrey_15 píše:
deiv14 píše: ten Hawerchuk se mi moc líbí a to se mi v minulosti tyhle Foundationy moc nelíbily..
Ta Foundations je loňská ;) ty letošní jsou ještě hezčí :D ... mě se nejvíc líbi Iginla :)
Mně jde spíš o to, jak jsou tam barevně rozděleny ty kousky jersey, plus ještě že je to podepsaná verze, to taky dělá hodně. Viděl jsem spousty těchto karet, kdy byly třeba 3 stejny jednobarevny kousky a 1 jinej a když je to pak ještě třeba bez podpisu, vypadá ta karta (aspoň na fotce/scanu) hrozně...co se týče grafickyho zpracování, tak tam toho není zas tak moc k vymýšlení, když drtivou část karty zabírají kousky jersey a fotka hlavy hráče :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Joffrey_15 »

freddy-NJD26 píše:covece z Halla bych mel asi taky radost....i kdyz to stoji taovej ranec...ale kdyz nekouknu na cenu ..myslim ze si trefil bomba karty...

myslis ze za Eichela PP , dostanes slusnej peniiz ??

Záleží z jaký série je ten PP ... ale při troše stěstí by se mohl dostak ke $100 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Joffrey_15 »

deiv14 píše:
Joffrey_15 píše:
deiv14 píše: ten Hawerchuk se mi moc líbí a to se mi v minulosti tyhle Foundationy moc nelíbily..
Ta Foundations je loňská ;) ty letošní jsou ještě hezčí :D ... mě se nejvíc líbi Iginla :)
Mně jde spíš o to, jak jsou tam barevně rozděleny ty kousky jersey, plus ještě že je to podepsaná verze, to taky dělá hodně. Viděl jsem spousty těchto karet, kdy byly třeba 3 stejny jednobarevny kousky a 1 jinej a když je to pak ještě třeba bez podpisu, vypadá ta karta (aspoň na fotce/scanu) hrozně...co se týče grafickyho zpracování, tak tam toho není zas tak moc k vymýšlení, když drtivou část karty zabírají kousky jersey a fotka hlavy hráče :)
Aha, tak jsem to pochopil jinak :D ... ale to nic nemění na tom, že ty letošní jsou opět na ležato a je tam vidět víc hráče, než jen hlava a to se mi líbí víc ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Omerta »

Oba boxy suprově plněný!

Co jsem viděl brejky, tak v opravdu hodně boxexh 2 bejsky, to je hnus, ale zase tam byl většinou low limit hit, nebo dobrý jméno. Alt je ale průser, tohle dát do jednoho kejsu....ale asi bych nebyl naštvanej koupit kejs a mít tam 2x Dejvida *cheer*

PS: Jeden box z tohoto kejsu jde za mnou, takže se také, doufejme že bude s čím, pochlubím. Ovšem rozbalovat se bude až pod stromeček
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Omerto, to nám neuděláš...:-)).

Tak já tě nechtěl jmenovat, ale věděl jsem, že 100% jeden box z tohoto casu tady uvidíme, možná spíš dva:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od Omerta »

pavelbart píše:Omerto, to nám neuděláš...:-)).

Tak já tě nechtěl jmenovat, ale věděl jsem, že 100% jeden box z tohoto casu tady uvidíme, možná spíš dva:-).

Co VÁM, sobě to udělám...ale bude to fáááákt těžký *tytyty*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od vodry22 »

Tak si je nech od někoho rozbalit a ať to sem hodí a pak si je u stromečku prohlidnes tady na fóru i s komentářema...dobrej nápad ne?klidne se hlasim na rozbalovani a scanovani.



K breaku asi takhle...ja jak bych tam nemel Gretzkyho nebo Davida tak by se mi vzhledem k castce ten break musel hodně rozlezet v hlavě ale to uz by byl můj boj. Iginla,Hawerchuk,Eichel super,alt se třeba rozehraje a nakonec to bude pecka.Hall naživo urcite o dost lepší,subbanovcum jde ta černo žlutá barva pekne k pleti(nemyslím to nějak špatně)jen by to chtělo aby se uz do ty branky podíval trochu víc. No a jen houst s těma Cupkama tady na fóru.

Diky za break

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Tyhle boxy nelze brát tak, že na tom člověk vydělá, to už je asi lepší vsadit na Vary v Kometě... :) . Myslím teda, že už to nejde brát u žádnýho boxu, ale tady je to samozřejmě extrém díky ceně.
To se rozbaluje pro zážitek a "kdyby náhodou". Já jsem před touto sérií říkal někomu, že čekám absolutní průser. A to nebyl, a jsem za to rád, že mám pěkný karty, který časem jistě někdo ocení. Teď jich je všude hodně...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od sabres911 »

Díky za break Pavle *gp* Hodnotu vytažených karet v porovnání s cenou boxu nebudeme srovnávat, já zkusil jeden break o 6 boxech, vylosovali mi Blues, ale nikdo v jejich dresu se neobjevil, takže pro mě bez karty za 3k. Každopádně to byla sranda, sledovat losování a pak čekat, jestli se něco neobjeví.

Co mě ale šíleně štve, že si do nejdražší série dovolí dát Alta. On měl nějaký potenciál naposledy v sezóně 2013-14 !!! Další rok byl zraněný a na závěr mu dali čichnout k jednomu utkání. Další sezónu odehrál na farmě - ona konkurence ve PHI od té doby pěkně vzrostla a letos je zase zraněný. Je mu 25. Nechápu, proč ho nedají jen na podpis RC a necpou ho na patche. Teda teď už vlastně rozumím, je potřeba vycpat boxy podobnými kousky... *zurim*

Ale některé karty vypadají parádnicky !!!

Jinak jsem zvědavý na zbylé boxy té case, já viděl dvě 6 boxové, v jedné nebylo vážně skoro nic, ve druhé naopak podepsaný Gretzky, podepsaný Lemieux /4, limited logo malkina a peckový limitovaný crosby - tuším auto patch.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od pavelbart »

Lukáši, mám podobný zážitek. Case break za 3500,- a vylosovaný Montreal!! Skákal jsem 3 metry vysoko, úplně jsem viděl ten Shield Roy/Price:-)))) (ani nevím, zda tam je, ale prostě jsem si ho úplně namaloval).
A neměl jsem ani řadovku... tak si říkám, je lepší za 16000,- otevřít box, nebo za 3500,- nic??
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
johnyszvitek
Opora
Opora
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 15. led 2015 17:19:46
Bydliště: Frauenfeld Switzerland
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od johnyszvitek »

Tak podla mna velka paráda!!!! Gratulujem k super kartám!

Dale, Jarome, Korpi su velmi pekne kúsky,
Alt to trosku zabil ale on zato nemôže... *rfl*
Subban ako karta na mna pôsobí velmi hypnoticky! Jemu to v tých farbách bruins pristane! ;)

Taylor Hall tam to je dobrý hit ale dve pripomienky by som dal... bud mohli dať podpisat zlatou fixou lebo sa tam trosku ten podpis stráca, alebo ked uz sme pri tom /je december/ kludne mohli dať foto vo farbách Devils ni??

Eichel je PP z Artifacts takze to poteší vzdy!!! :D

No a top karta je ten Max Domi!!! Je to jeden z top nováčikov podla mna a štatistiky nema najhoršie nato ze bojuje za Arizonu,
Ale podla mna chlapec si uz bez tak spravil meno potom ako doslova "zbil" Keslera!!! *lgh*

Super! Pekný den!

Johny
Young Guns 05/06 - 1/2
Young Guns 15/16 S1 S2 - 100/100
Young Guns 15/16 UP - 9/10
Young Guns 16/17 S1 S2 - 100/100
Young Guns Canvas ALL - 90/120
CANVAS 15/16 - 16/17 - 359/360

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od DJjandy »

Parádní podívaná, zvlášť když vím, že já si tohle pravděpodobně nikdy neotevřu.... ale tak já to asi přežiju. ;)
Chtěl jsem se jen zeptat kolik že se prodalo těch boxů na shopu? Jen tak mě to zajímá, protože člověk by řekl, že se takto drahé boxy úplně snadno neprodají a opak je pravdou.... a pak že lidi nemají peníze. *rfl*
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Lukáši, mám podobný zážitek. Case break za 3500,- a vylosovaný Montreal!! Skákal jsem 3 metry vysoko, úplně jsem viděl ten Shield Roy/Price:-)))) (ani nevím, zda tam je, ale prostě jsem si ho úplně namaloval).
A neměl jsem ani řadovku... tak si říkám, je lepší za 16000,- otevřít box, nebo za 3500,- nic??
Nabízím jen svůj pohled na věc, nic víc, nic míň...
Za 3.500,- jsi neměl vůbec nic, ale hrál jsi o naději ( a jak tady někdo s oblibou rád říká - o adrenalin ) podobně, jako když rozbaluješ box.
Ale při průměrných prodejních cenách karet z druhého boxu ( za všechny karty jen málo uvěřitelných cca 250 USD !!! ) mi vychází "provar" na boxu cca 10.000,- Kč ! Takže když to hodně zjednoduším - je lepší mít nic za 3.500,- Kč, nebo mít nic za 10.000,- Kč ?
Takhle to prostě vidím já.

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 2x 2015-16 UD The CUP box

Příspěvek od maardear »

Díky za break !!! Nádherný karty po designové stránce. Pro mě je top Hawerchuk *gc* .

K tomu Altovi. Za cenu boxu je to samozřejmě blbý, ale jsem fakt rád, že memorabilia karty vychází hráčům, kteří maj odehraný 1-2 zápasy. Pro mě, jako fanouška a sběratele týmu, je super mít memorabilii co nejvíce hráčů, kteří za Flyers nastoupili. Mrzí mě jen, že kašlou na starší hráče, kteří změní tým a odehrajou za něj pár zápasů. Co já bych dal za podpisovku Sandersona, Zhitnika, Zhamnova nebo Péťi Nedvěda v dresu Flyers :cry:
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti