Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Příspěvek od Omerta »

A je to tu....
Kejs který se mi doma válel 14 dní, než jsem se vrátil z ciziny jsem konečně dostal do ruky a roztrhal ho prakticky na jeden nádech. Očekávání po všech těch brejcích zde bylo opravdu veliké, na druhou stranu jsem si byl jist že nemůžu být zklamán. A opravdu. Až na nějaké maličkosti, jako je trochu posunutý centering u nějakých karet, nebo to že tento kejs by se spíš hodil pro "smíška", tak tomu opravdu nemám co vytknout. I když vlastně ano, a dokonce 2 věci... ZA PRVÉ - JE TO SILNĚ NÁVYKOVÝ PRODUKT!!! Takže je na cestě již další krabice *cl* A za druhé, se opravdu (alespoň pro mě) nepovedla 1/1. Na druhou stranu se opravdu povedl zbytek, takže zklamání není na místě.

Ještě k celkovému hodnocení produktu, nevím co by pan Hrbek musel ještě vymyslet, aby toto překonal. Tohle je prostě masakr. Svým plněním, kvalitou provedení, memo hokejových velikánů a hlavně cenou není na světě produkt, který by mu mohl, byť jen vzdáleně, konkurovat. Za tohle si pane Hrbek zasloužíte ovace ve stoje :clap: :clap: :clap:

Ale dost bylo keců a jdeme na to...

"ŘADOVKY" - celkem 10 kousků /20
Obrázek
Obrázek



Následují "PARALELKY" celkem 4 kusy /5, včetně té již zmíněné "nepovedené" jedničky
Obrázek



Dále pak insert "ROYAL CLUB" /20 a jedna paralelka /5
Obrázek



Další insert "FRAGMENTS OF THE CUP" /9
Obrázek



A nyní již zahajuji vyhlášení TOP 5 karet. Myslím, že nejde vyhodnotit pouze pět karet, takže za mě 5 míst.


Na páté příčce se umisťují "AUTHENTIC AUTOGRAPH" /20. Skvělá jména, Geffert je /5
Obrázek



Na čtvrté příčce je dvojice z "GOLD CLUB" obě /5
Obrázek



Na bronzový stupínek si dnes vystoupili 2 memokarty "PIECE OF HISTORY" /20
Obrázek



No a máme tu poslední 2 kousky. Obě karty já osobně beru jako kejs hity, i když to nejsou jedničky.

Druhý flek "ROYAL CLUB - AUTO" a na ní držitel 543 přesných zásahů - Vláďa Růžička /4
Obrázek



No a nakonec první šprušle, na kterou jsem nemohl poslat z tohoto brejku nikoho jiného.

Famózní kousek rukavice pana Františka Tikala na "PIECE OF HISTORY" /5

Obrázek





Co k tomu dodat? Snad jen to, že já jako fanoušek Pardubického hokeje, jsem si snad nezasloužil Vsetínský kejs *pnch*


No a poslední věc, kromě podpisovek na výšku které bych si rád posbíral, je vše volné ( i Růža).

Takže nabízejte a na nic nečekajte, beru ve všech verzích!


Díky za pozornost a za pár dní u druhého dílu, nazdar!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Příspěvek od smiesek »

:) dvojka Čajánek a Dopita je jako vyšitá a hezky se Ti to sešlo, stejně tak jako se mi líbí podpis na kartě Royal Vladimír Růžička, co si jeden z mála podepisujících hokejistů dal záležet a napsal tam i číslo.

Pokud to dočte sem i pak Hrbek, dovolím si vsuvku s dotazem, zdali to někteří hokejisté sami takhle pojali se podepsat a nebo jste jim naznačil, že by byla dokonalost sama o sobě tam připsat i k autogramu čísla?

Ještě k té kartě Čajánka, pořád nevím proč, ale vždy když tuto kartu uvidím, si říkám, že ji ještě nemám a až za pár sekund si uvědomím, že je vlastně v repre a proto ji nemám v chyběnce, prostě spojitost Čája = Zlín je neodmyslitelná :angel:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Příspěvek od SugarRay »

To plneni je fakt absurdni , dve 5kovy podpisovky a k tomu jeste podpisovka Royal Club v jednom kejsu , ja mel ve dvou dohromady dve ty petkovy Crow Royal zadnou , nezlobte se na me ale rozdil v plneni jednotlivych kejsu je k posrani , me osobne tohle vzalo chut do otvirani dalsich boxu z tyhle serie.
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tak to hodnocení plnění může být dost subjektivní a důležité podle mě je, zda je dodržena garance, ne, jestli tam měl někdo něco navíc přeci :-) Tys tam měl zase jeden z největších hitů celé serie vůbec - Konopásek auto /2 paper cut. Srovnatelnou kartu tam Danny nemá.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kejs, který doporučuje 9,9 z deseti brejkařů - díl 1.

Příspěvek od Omerta »

SugarRay píše:To plneni je fakt absurdni , dve 5kovy podpisovky a k tomu jeste podpisovka Royal Club v jednom kejsu , ja mel ve dvou dohromady dve ty petkovy Crow Royal zadnou , nezlobte se na me ale rozdil v plneni jednotlivych kejsu je k posrani , me osobne tohle vzalo chut do otvirani dalsich boxu z tyhle serie.
Ják 2?? Přece 3!!...ještě Geffert :twisted:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host