Limited a Playbook

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Limited a Playbook

Příspěvek od Omerta »

National Treasures tento měsíc asi nic nepřekoná a tento produkt asi zůstane mým tajným snem....
Když nad tím ale tak přemýšlím, vydržet 3 měsíce nic nekupovat, tak bych si ho asi taky mohl dovolit :D .... 3 merty jsou ale dlooouhá doba....

Dnes jsem si ale opět něco otevřel a tak na NT budu muset začít šetřit asi až od příštího měsíce.

Volba je v mém prvním případě celkem jasná. Díky poměru obsah/cena asi nejde najít moc lepších boxů na brejk. Váhal jsem ale nad druhým boxem. Tam jsem nakonec do finálového výběru vybral Playbook a Crowny 13-14. No díky tomu že mi chybí Rayův booklet /5, tak volba byla celkem brzy rozhodnuta :)

A jdeme na to. 12-13 LIMITED

Na první pohled asi nejslabší ze všech co jsem doposud rozdělal. Obě podpisovky špatný, ale naštěstí to vynahradila memorabilie a trochu i redemption (končila 10/2014, ale vzali ji 8-) )

Baflén a Joe jsou ok, ale Privatka asi nemohla být horší....
Obrázek


Redemption RC #25 San Jose. Po dlouhém hledání jsem našel že se jedná o kartu pravděpodobně všech nováčků ze SJ (Hertlík, Nieto a Irwin)
Obrázek





No a TOP of the box is... parádní Net Assets Kessel/Neal

Obrázek






Na rozjezd (pouze) dobrý, ale doufal jsem že by to mohlo ještě něco překonat... 13-14 PANINI PLAYBOOK

Mám rád tento produkt, díky opravdu povedeným kartám a i slušné náloži dobrých nováčků v tomto ročníku. A samozřejmě že tajné přání, vytáhnout si booklet Then Now Raye /5, který mi jako jediný chybí do kompletní duhy.




Začátek super, base brankářské legendy a hard auto Nelsona

Obrázek


Tuto kartu jsem vytáhl sice jako poslední, a zprvu jsem ji hodil mimo (řikám si...tvl kartónek, kkti...) Pak jsem se ale zamyslel, vždyť jsem se přece účastnil tolika GB a nikde kartónek nebyl... otočím ho a ejhle...

Girgensons RC booklet auto /199

Obrázek



A na konec se konal ještě jeden booklet......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ne bohužel to nebyl Ray, ale Double RC booklet Prime /50 není taky nejhorší :angel:
Trochu nechápu to označení Prime, když kromě dvou okének to jsou všechno patche, ale ok

Obrázek



Celkově spokojenost. Brejknout sice pouze Limited, tak by bylo jistě zklamání, i když ta síťovka je super.
Playbook TOP!!! 4 karty a všechny super! Druhý kandidát na narozeninový kejs brejk!

Bohužel nic do sbírky se nekonalo, takže vše je volné.

Díky za pozornost a příště zase někdy nazdar.

PS: Pokud bych se dlouho neozýval tak asi šetřím na NT :shh:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
johnyszvitek
Opora
Opora
Příspěvky: 307
Registrován: čtv 15. led 2015 17:19:46
Bydliště: Frauenfeld Switzerland
Kontaktovat uživatele:

Re: Limited a Playbook

Příspěvek od johnyszvitek »

Tak podla mna Limited super aj ked ten Private mohlo byt fakt lepsie meno, aspon Tam bola ta Net Assets!

Playbook v pohode! Base super meno!
Nelson a Girgensons to je ako keby ich davali spolu do kazdeho boxu.. *rfl*
Booklet podareny, opravim ta ak sa nenahnevas ale ono je vsetkych osem iba Prime, ani jeden neni Patch. *cheer* *cheer*
Pekny break! Panini vedeli vyrabat karty!

Johny
Young Guns 05/06 - 1/2
Young Guns 15/16 S1 S2 - 100/100
Young Guns 15/16 UP - 9/10
Young Guns 16/17 S1 S2 - 100/100
Young Guns Canvas ALL - 90/120
CANVAS 15/16 - 16/17 - 359/360

Uživatelský avatar
Quacker
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: pon 13. led 2014 19:08:14

Re: Limited a Playbook

Příspěvek od Quacker »

Nelson a Girgensons...presne tieto dve karty postretli aj mna vo vcerajsom brejku... *iwm*

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host