werticalx

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
werticalx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18. pro 2023 13:52:48

werticalx

Příspěvek od werticalx »

Ahoj,

volám sa Ondrej a aktuálne žijem v Prahe. Karty som nikdy vyslovene nezbieral, no ako malý som samozrejme mal zopár kusov rádových "viktoriek" zo série 2000-01, kde sme si aj s kamošmi mysleli, že majú cenu zlata *what*. Tento rok som sa po veľmi dlhej dobe znovu namotal na hokej a to po všetkých smeroch a dostalo sa aj na samotné karty. O samotnom zbieraní viem zatiaľ relatívne málo, ale postupne sa to nabaľuje. Moje hlavné zbierky sú (resp. skôr ešte len budú) Zegras, Regenda a Ehlers. Mimo toho si určite plánujem ponechať všetko čo mi padne z Anaheimu a hráčov z Česka, Slovenska a Dánska.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host