pa3lord - Brno venkov - jih

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
pa3lord
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. srp 2023 11:10:37

pa3lord - Brno venkov - jih

Příspěvek od pa3lord »

Čau kluci a klučky.
Jsem Patrik (r.v. 1985), Brno venkov - jih.
Karty jsem "sbiral" jeste na zakladce cca 97/98/99, kdy jsem si za penize na svacinu namisto toho kupoval balicky karet ve videopujcovne... Tehda kdo nemnel karticku Gretzkyho, Jagra, Roye, Brodeura, nebo Richtera jakoby nebyl...Treba M. Brodeur se menil za dalsi dva brankare a nebo za 5 "obyc" hracu....
Pak dlooooouho nic az donedavna, kdy jsem vybaloval krabice pri stehovani do vlastniho a nasel album s kartama z meho mladi. Bylo jich mozna tak do 500ks a u hodne karet jsem si pamatoval jak urputne jsem je menil, kdyz nekdo nechtel smenit a taky skym jsem to menil... Nostalgie nejvetsi !

Nedalo mi to, tak jsem oprasil ucet na aukru a nasel jsem hodne karet v aukcich, kusovky a taky loty nebo cele sety... Prikoupil jsem nejdrive par karet, pak par brankaru, pak nejaky ten lot, nejaky ten set, jersey, limit, podpis... pak se podarilo odkoupit celou kolekci cca 1400 karet s limitkama, insertama, par jersey. (za 8,5k).. mno a nakonec jsem za 06,07 a 08 2023 prikoupil par tisic karet (vetsinou v aukcich za cca 75/80k), ktere si ted po vecerech davam do seznamu na tcdb a pak pujdou do folie po 9ti kusech a do albumu.

Z ery kolem roku 2000 mam dress buffalo sabres od Miroslava Šatana, ktery se stal i mym oblibencem (nedokazu uz ale urcit jestli to bylo kvuli jeho jmenu na dresu -btw to me bylo tak 15/16 let, nebo jenom kvuli jeho kvalitam hry...).

Hokej vylozene nesleduju ani nevyhledavam, sbirani karticek urcite neberu jak investici, ale spise jako hobby na zimni vecery.

Nemam problem zaplatit za (obyc) kartu ktera se mi vylozene libi klidne sto korunu, zaroven za kartu ktera se mi nejakym zpusobem nelibi nedam ani jednu korunu.

Vizualne pro mne nejoblibenejsi set karet: 1996-97 Metal Universe - https://www.tcdb.com/Gallery.cfm/sid/53 ... l-Universe

Moje karty: https://www.tcdb.com/CollectionModeGall ... 1&Filter=G

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti