Představení Lichy28

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Lichy28
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25. kvě 2023 18:18:46

Představení Lichy28

Příspěvek od Lichy28 »

Ahoj všichni,
tak jsem zase po letech propadl sbírání a zavedlo mě to opět tady. Kdysi jsem sbíral podpisovky Pavelce a ten mezitím už stihl ukončit kariéru. Rád bych posbíral nějaké pěkné podpisovky z extraligy (hlavně teda Vítkovic) a ze zámoří jsem vždy obdivoval Stevena Stamkose tak toho bych taky rád přidal do sbírky. Každopádně mi už chybělo to vyměňování s lidmi z komunity, kdy jsem se těšil na každou poštu co přišla. Třeba se brzo objeví něco, co mě zaujme. :mail:

PS: Díky za přijetí

Lichy28

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host