Karlos97

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Karlos97
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. srp 2019 22:51:48

Karlos97

Příspěvek od Karlos97 »

Zdravím všechny sběratele hokejových karet, fanoušky a příznivce tohoto velice zajímavého, krásného a zábavného koníčku. Dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Karel. Ke sbírání karet se opět vracím po mnohaleté odmlce. Můj příběh (důvod) je v podstatě identický jako u většiny dávných sběratelů, kterých jste tu četli jistě nespočet. Takže asi ani nemá smysl to více popisovat. Nevinně to začne, a už v tom člověk zase jede, protože se tomu prostě nedá odolat. Pár rozbalených balíčků a nějaký ten boxík z nostalgie přeroste ve větší aktivitu, a už v tom zase jedete.

No nic, abych se vrátil k tématu. Nemůžu si pomoct, nevím čím to je, ale stále mi imponují starší série z devadesátých let. Moje vůbec první kartičky, které se mi dostaly do ruky byly staré dobré Parkhurstky ze série 91-92. Na zkomolené jméno od výrobce Vladimar Ruzika do smrti nezapomenu. Do trafiky na malou vesničku to chvíli trvalo, než jsme k tomu bábu dotlačili. Ta znala jen noviny, cigarety a partu místních alkoholiků. Ale podařilo se. Ta budka do dneška stojí u známého na zahradě. Má v ní slepice. Ale to už zase zbytečně odbočuji.

Zpět ke sbírání. Konkrétní tým ani oblíbeného hráče jsem ze začátku nějakou dobu ani neměl, co bych vyloženě sbíral. Žral jsem je snad všechny. S postupem času a za jistých okolností, které k tomu vedly, jsem se více zaměřil na původní Phoenix Coyotes. Tedy od doby, kdy se přestěhoval Winnipeg a když za ně ještě váleli Roenick s Tkachukem, což jsou moje srdcovky a s 97 na zádech to hraju už přes 20 let. Pak samozřejmě i pár dalších hráčů z tohoto týmu i s tehdy ještě mladíčkem Doanem. Takže po letech návrat do minulosti. Chtěl bych jich sesbírat co nejvíc. Asi se ještě zaměřím i na Al McInnise. Z těch jeho dělovek jsem nikdy nechápal.

Jinak z té doby je spousta hezkých kartiček s dnes již legendárními hráči. Z dnešní doby to prozatím ještě není nikdo, než se na ni začnu s postupem času více orientovat a nějaký úzký okruh hráčů nebo tým si vyberu. Pár mých nynějších ještě aktivních a oblíbených favoritů se nachází u Žraloků v San Jose. Duo vousáčů Burns + Thornton – snad aspoň ještě jednu sezonu přidá a podepíše. Doufám, že i s navrátilcem Marleau. Moc mě mrzí odchod Pavelskiho do Dallasu a Donskoie do Colorada. A v neposlední řadě tam máme i tři našince. Takže padne asi jasná volba, kam se moje budoucí sbírka nasměruje.

Ale všeobecně fandím všem a hlavně tomuto nejlepšímu kolektivnímu sportu na světě jako je hokej zvlášť.

Děkuji Vám za pozornost, jestli jste to dočetli až sem tak všem přeji hodně zábavy a úspěchů ve Vašich sbírkách.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Karlos97

Příspěvek od leebour »

Vítaj Karlosi, parádne predstavenie *placnuti* nech sa Ti na fóre páči a v zbieraní darí *mrk*

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Karlos97

Příspěvek od deiv14 »

Super představení Karlosi, přeji hodně parádních karet do sbírky *ano*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti