2016-17 Upper Deck Compendium

Žhavé novinky týkající se sezóny 16 / 17
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2701
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od valento3 »

Release date: December 7, 2016

Configuration:
Packs per box: 24
Cards per pack: 8
Boxes per case: 12
Set size: 300 cards per series, 900 total cards

Box Break:
– Eight Magenta parallels
– Two Carbon F/X inserts
– Two Net Destroyers inserts

Old school hockey card collectors fondly recall the larger sets of yesteryear where getting every card was part of a marathon. The quest to get them all was often a long one and completing the mission felt incredibly rewarding due to both the emotional and financial investment into it.

Starting on December 7, those old emotions could be on their way back for them and a new generation of collectors with the release of 2016-17 Upper Deck Compendium Series One Hockey. A 900-card set unlike anything hockey fans have ever seen, it will be released in three series over the coming months and will only be available via Upper Deck e-Pack.

Packs of eight cards will retail for $0.99 each via the e-Pack website and boxes containing 24 packs are also going to be available.

Much like the first e-Pack-only hockey release, 2015-16 Upper Deck Fusion Hockey, collectors will be able to combine the cards they have purchased or traded for into physical parallel cards. Multiple levels of parallels are available and should be earned based on the number of copies of a card that have been collected. Building sets of the base cards or inserts will also result in achievement cards.

Base Set and Parallels

The first 300 cards make up the first series and there is a reward to receive a pair of SP Achievement cards of Sidney Crosby and Carey Price for their efforts. Completing Series 2 and Series 3 will also result in additional SP Achievement cards (Connor McDavid and Steven Stamkos, followed by Alex Ovechkin and Patrick Kane). Getting all 900 cards in your collection by an yet-to-be specified deadline will earn a Wayne Gretzky SP Achievement card.

There is an additional way to collect as well, as collectors can exchange 10 copies of the same card for a Blue parallel. Further upgrades see five Blue cards become a Red and five Reds become a Gold. Additionally, Magenta parallels (1:3) are randomly inserted in packs. If a collector manages to collect a full series or all 900 cards in a specific color, their SP Achievement cards will be in the corresponding color. Parallel cards can become physical cards to be sent directly to the collector or sold via Check Out My Cards.

Ultimately, there is a grand reward for completing either the Magenta or Gold parallel sets for the SP Achievements. Those making the Magenta version will randomly receive one of four Autographed Magenta Parallel Rookies and the Gold set will yield an autographed Gretzky card.

Inserts

In terms of inserts, 2016-17 Upper Deck Compendium Series One Hockey is expected to keep things relatively simple. A pair of sets have been revealed and are called Net Destroyers and Carbon F/X (both 1:12). Completing each set will result in Heart & Soul Achievement cards of Jonathan Toews and Henrik Zetterberg.

While the insert program has yet to be revealed for the upcoming releases, there are expected to be at least seven Heart & Soul Achievement cards, including the final reward.

Obrázek Obrázek

Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od deiv14 »

Takže, jestli jsem to dobře pochopil...jedná se o produkt primárně zaměřenej na "sběratele ze staré školy volajících po objemnějších base setech" a bude distribuován výhradně formou ePacků? *what* tak tomu říkám prvotřídní paskvil :clap:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Chrostik »

No len to co si otvoris si nemozes poslat domov... musis to skombinovat, tusim 10 rovnakych a mas nejaku specialnejsiu a tu az si mozes poslat domov... cize vseho vsudy sa ti oplati pockat kym to nahodia na comc alebo ebay po max 1 dolari :D
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od deiv14 »

To já chápu ten systém, na to jsem nenarážel, ePack mě nijak zvlášť nezajímá, peníze do toho nikdy sypat nebudu :) ale jde mi o tu absurditu...oni to prezentují jako sérii pro oldschooloyy sběratele, kterých je třeba u nás poměrně dost (soudě podle ohlasů na 90-kovy breaky v dané sekci), ale řekni mi, kterej takovej sběratel si bude kupovat virtuální karty? To si absolutně odporuje a nedává to žádnej smysl....je to prostě cely postaveny na palicu :D
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Petr Haspeklo
Opora
Opora
Příspěvky: 363
Registrován: sob 18. led 2014 16:47:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Petr Haspeklo »

System sice nesmysl, ale díky bohu za Grubiho už jsem ho na comc ulovil :D
Sbiram Romana Willa
Vedlejsak Liberec pro zenu :D

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Ragnarook »

Je to přesně jak říkáš Deive. Když jsem četl, že set má 900 karet, tak jsem málem povyskočil. Když jsem se dostal dál, tak vidím, že distrubuce je jen přes e-packy. Tak jsem si zase neskočil. E-packy přímo nesnáším, kupovat je nebudu a set 900 karet, které si nemůžu rozbalit z balíčku pěkně ručně mně nijak nezajímá *cry-a* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od SteveRogers92 »

Ragnarook píše:Je to přesně jak říkáš Deive. Když jsem četl, že set má 900 karet, tak jsem málem povyskočil. Když jsem se dostal dál, tak vidím, že distrubuce je jen přes e-packy. Tak jsem si zase neskočil. E-packy přímo nesnáším, kupovat je nebudu a set 900 karet, které si nemůžu rozbalit z balíčku pěkně ručně mně nijak nezajímá *cry-a* .
:thumbup:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

Zajímavý product a pár trejdů jsem tam už udělal ...:-)

On je to vlastně takový produkt pro skutečné nadšence do e-packů. 10 e-karet za jednu Blue paralel kartu, 50 za jednu Red paralel a 250 za jednu Goldku. No prostě "do-it-yourself." Jsem zvědavý, kdy se nějaká ta goldka objeví, zatím do téhle série lidi až tak "žhaví" nejsou.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od superman66 »

Za mě je to zajímavý hlavně tím, že tam vyšel Neuvirth.. jinak by mě ten produkt nechal úplně v klidu. Co mě štve, že vlastně base karty vůbec neexistují – třeba u UD series na e-packu řadovky fyzicky také nejsou, ale člověk je má možnost získat z fyzických balíčků. Tady to nejde, a ta řadovka je vlastně jen neexistující kartou, kterou je třeba získat 10x aby měl člověk vlastně teprve “řadovku”, reprezentovanou ale již blue paralelkou. Takže ve finále má člověk “duhu” – blue, red a gold.. ale řadovku nikdy mít nebude. Magenta vlastně taky neexistuje.. a jelikož goldku jsem si zkompletoval celkem rychle za pár dní.. už tam není co sbírat :D Druhá věc jsou ty inzerty, třeba Net Destroyers jsou fakt pěkný.. a klidně by mi nevadilo muset sehnat 5, 10 kopií abych měl fyzickou.. ale žel jsou určeny jen pro achivement karty.. takže inzertní set vlastně neexistuje – vlastně nevim, proč se s tím grafici obtěžují, když ty karty nebudou nikdy vydaný? UD vydává spoustu shitů, a konečně inzertní set, který je docela pěkný.. a prohlídneme si ho maximálně tak online :(
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Heppig »

UD prostě našel zlatej důl a moc dobře jsou si toho vědomi.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

Šance by tam byla... prostě si tu řadovku doma vytisknout na barevné tiskárně ... a máš to komplet :-)

jinou šanci tam fakt nevidím.

superman66 píše:Za mě je to zajímavý hlavně tím, že tam vyšel Neuvirth.. jinak by mě ten produkt nechal úplně v klidu. Co mě štve, že vlastně base karty vůbec neexistují – třeba u UD series na e-packu řadovky fyzicky také nejsou, ale člověk je má možnost získat z fyzických balíčků. Tady to nejde, a ta řadovka je vlastně jen neexistující kartou, kterou je třeba získat 10x aby měl člověk vlastně teprve “řadovku”, reprezentovanou ale již blue paralelkou. Takže ve finále má člověk “duhu” – blue, red a gold.. ale řadovku nikdy mít nebude. Magenta vlastně taky neexistuje.. a jelikož goldku jsem si zkompletoval celkem rychle za pár dní.. už tam není co sbírat :D Druhá věc jsou ty inzerty, třeba Net Destroyers jsou fakt pěkný.. a klidně by mi nevadilo muset sehnat 5, 10 kopií abych měl fyzickou.. ale žel jsou určeny jen pro achivement karty.. takže inzertní set vlastně neexistuje – vlastně nevim, proč se s tím grafici obtěžují, když ty karty nebudou nikdy vydaný? UD vydává spoustu shitů, a konečně inzertní set, který je docela pěkný.. a prohlídneme si ho maximálně tak online :(
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od superman66 »

Tony Lapacka píše:Šance by tam byla... prostě si tu řadovku doma vytisknout na barevné tiskárně ... a máš to komplet :-)
..
No, ale takhle si můžu vytisknout skoro vše co mi chybí.. ale to není ono, když to ofiko nevyjde, je to obyčejná home-made.. to prostě pro mě nemá tu hodnotu :)

Heppig píše:UD prostě našel zlatej důl a moc dobře jsou si toho vědomi.
To máš pravdu, ale spíš našli jen další zlatou žílu ve zlatém dole svého monopolu. Protože uměl bych si živě představit, že produkty jako třeba The Cup jim hodí na ruku ještě mnohem více..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

"No, ale takhle si můžu vytisknout skoro vše co mi chybí.. ale to není ono, když to ofiko nevyjde, je to obyčejná home-made.. to prostě pro mě nemá tu hodnotu :)"


... no jo, když je to jen obrázek na PC, tak jiná šance jak ho "zhmotnit" podle mého názoru prostě není... Reálně existující kartu samozřejmě nikomu "tisknout" neradím, to by nebylo ono ..:-)

Ještě jsou v Compendium ještě Printing Plate, tuším 1x na hráče... Neuvirtha jsem zatím ještě neviděl ...:-)
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Heppig »

a čeho to jsou Printing Plate? když ty karty fyzicky neexistujou???
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

K otázce Printing Plates ... ty jsou od těch Blue, Red a Gold karet. Tam stačí jenom 1 sada printing plates a při tisku se jen jinak nabarví. Takže base karty neexistují, ale paralelky ano.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od superman66 »

Neuvirth je na e-packu už 2x.. ty Printing Plate (předpokládám, že celkem budou 4 - tak jak je to potřeba v té tiskárně). Ale ani jeden z majitelů zatím o výměně nechce slyšet :(
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

ondrej1217
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 19. pro 2013 20:44:47

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od ondrej1217 »

tuto seriu moc nesledujem ale akurat som si na epacku dozbieral green karty z MVP do zbierky a rozmyslam či začat s tymto...realne teda existuje vo fyzickej forme Blue, Red a Gold verzia a base + magenta nie ? a inserty vobec neexistuju vo realnej verzii? dik za odpovede
Zbieram :
Philadelphia Flyers - Young Guns
Rick Nash

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

Reálně v tomto setu existují verze Blue, Red, Gold, potom Printing Plates a potom Achievement karty, které jsou za sesbírání komplet setů 1-900 nebo taky komplet setu insertů.
Hobby od roku 1994.

ondrej1217
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 19. pro 2013 20:44:47

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od ondrej1217 »

okej, ďakujem za odpoved..tak to flyers kompletovať nebudem a počkam na dalsie serie na nasha a joela warda..
Zbieram :
Philadelphia Flyers - Young Guns
Rick Nash

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2016-17 Upper Deck Compendium

Příspěvek od Tony Lapacka »

Je fakt, že u těchto karet se nedá z koupených boxů vytáhnout žádný velký "hit" a běžné řadovky Blue se dají na COMC pořídit za pakatel. Tudíž je to víceméně jen takový produkt na výplň, kterým Upper Deck zjišťuje, o jaké hráče mají vlastně sběratelé zájem...:-)

Series 1 na e-pack bude asi sběratelsky zajímavější produkt.
Hobby od roku 1994.

Odpovědět

Zpět na „2016 / 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti