SPx 15-16

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2016.
Odpovědět
unnofiks
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: pát 02. led 2015 19:01:43
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

SPx 15-16

Příspěvek od unnofiks »

Zdravim :-) poprvé jsem se rozhodl sem hodit pár fotek ale já si bohužel s technikou moc netykám a proto mi sem nešlo dát fotky :-( tak aspon odkaz na rajče.Řadovky jsem nefotil.Budu rád za vaše názory pač ikdyž jména hráču jsou super tak jsem nesvůj z toho že na mě nevykoukl žádný podpis což u boxu za 3 litry je ..... *cry-a*
http://hokejovecards.rajce.idnes.cz/SPx_15-16

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: SPx 15-16

Příspěvek od sabres911 »

Ahoj. Díky za odkaz na break, snad to bude příště lepší a najdeš nějakou krásnou kartičku do sbírky !!!
Každopádně letošní SPX, jak psali severoameričtí sběratelé, jsou obrovský provar. Ponechme stranou cenu v ČR, tu neovlivníme, ale v dané cenové kategorii jsou rozhodně lepší boxy. Tady strašně moc přeplácíš za šanci na McDavida, navíc hodně podepsaných RC karet je v podobě redemption - viz. tvůj Hartman. Takže vlastně nováčkovský "hit" přijde časem poštou, pokud si kartu zaregistruješ (je to bezplatné, včetně doručení). Nebudeme hodnotit box po stránce návratnosti, páč by ses dostal max. na 1/3 ceny, co jsi platil, ale za mě tam vyjma dual Jersey Eichel/Hannifin nebylo nic extra hezkého.

ps: kdybys chtěl pomoct s tou redemption, klidně mi pošli zpravu na forum.

Uživatelský avatar
paricovsurneg50
Opora
Opora
Příspěvky: 261
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:21:59
Bydliště: Trebišov,Slovakia

Re: SPx 15-16

Příspěvek od paricovsurneg50 »

z tymi pocitmi že niečo viacej očakavame od boxov za 3 tisic korun, je už na "dennom poriadku" *cry-a*

ale ta cena určite dviha adrenalin čo nebyvalo pri "bežnym" boxoch v minulosti

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: SPx 15-16

Příspěvek od sabres911 »

paricovsurneg50 píše:z tymi pocitmi že niečo viacej očakavame od boxov za 3 tisic korun, je už na "dennom poriadku",

ale ta cena určite dviha adrenalin čo nebyvalo pri "bežnym" boxoch v minulosti
to mě nenapadlo, adrenalin *rfl* *rfl* *gp* *gp* *gp*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPx 15-16

Příspěvek od pavelbart »

To Sabres - já nevím, proč to pořád píšeš dokola. Umíš si představit situaci, kdy by si z každýho boxu tahal pecku v hodnotě boxu? Tak by vlastně musel být v každém boxu Gretzky... Ano, SPx jsou určitě slabší tento rok. Souhlas.
Ale podívej na Panini - ceny boxů šly na půlku, ale taky to má obrovský vliv na ceny karet, které jsou i na 50% UD. Já myslím, že tohle je bohužel logický, že nemůžeš na každým boxu vydělat. Tato sezóna je extrém díky McD. Ale je plno lidí, co jim to nevadí, sice nechodí na forum, ale znám lidi, co breakují ve velkým a naopak jsou rádi, že tam konečně může být i něco, co zaplatí hromadu boxů navíc - loni úplně nebylo jako nyní. A ceny boxů? U nás na shopu byly loni cca stejný, v USA nižší (tam si mohou dovolit to napálit).
Já nevím, ale je tady někdo, kdo přepočítává box na peníze z toho, co tam vytáhne? Já myslím, že většina lidí je rozumných a jde do boxů s tím, že to tak může dopadnout (rozhodně ve větším měřítku než že nedopadne) a spíš to bere, kdyby náhodou něco... Znovu opakuji, tento rok je přece díky McD větší šance na boxu "vydělat"... Více než kdykoliv v minulosti. Bohužel, to, že dělá UD více a více sérií, je samozřejmě proto, že ví, že se takto nenapakuje zas pár let (i přestože nováčci vypadají velmi dobře i příští rok).
Mimochodem, dávno předtím, než jsme měli shop, jsem patřil v velkým rozbalovačům. Ano, ceny byly nižší, ale provar byl úplně stejný jako nyní, protože tam právě nebyl ten McDavid... a třeba MacKinnon. Pamatuji si, že jsem třeba za 20.000,- nakoupil boxy a měl v ruce karty za 5000... Podle mě se extra nic moc nezměnilo. Série UD mezi 05-06 a 10-11 byly hodně drahý a bylo uvnitř mnohem méně, než v posledních sezónách. Co se hodně změnilo, je bohužel dolar. Ten nám kazí cenu hodně... A samozřejmě je špatně monopol UD.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPx 15-16

Příspěvek od pavelbart »

Ještě dodám, že já měl z toho právě ten zážitek a snad každý break a že jich bylo, jsem si pamatoval a podle mě o tom to je. Ještě dnes se rád podívám do PC na starý fotky z breaků z doby, kdy jsme neměli shop.
Ale třeba to má každý jinak.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

unnofiks
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: pát 02. led 2015 19:01:43
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: SPx 15-16

Příspěvek od unnofiks »

Bylo to myšleno tak že jsem se těšil na podpisovku kor když na boxu svítěj 3 a ona žádná (vlastně 1 red.)
Monochromatics jsou parádní (hezká a zajímavá)
Jména super at už top nováčci Domi,Larkin,Mcdavid tak i legendy Mário,Wayne.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: SPx 15-16

Příspěvek od DaveBrownsound »

unnofiks píše:Bylo to myšleno tak že jsem se těšil na podpisovku kor když na boxu svítěj 3 a ona žádná (vlastně 1 red.)
Monochromatics jsou parádní (hezká a zajímavá)
Jména super at už top nováčci Domi,Larkin,Mcdavid tak i legendy Mário,Wayne.
Obrázek

Neslibují tři podepsané karty, ale 3 "lepší" karty celkem (auto, memo, premium hity)

2015-16 SPx Hockey Hobby Box Break

1 Autographed Jersey Rookie OR Retro Autographed Jersey Rookie Card
2 Additional Hits (Autograph, Memorabilia or Premium Insert)
40 Total Cards
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: SPx 15-16

Příspěvek od Chrostik »

Ono podpisovka tam je, len ako redemption...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPx 15-16

Příspěvek od pavelbart »

unnofiks píše:Bylo to myšleno tak že jsem se těšil na podpisovku kor když na boxu svítěj 3 a ona žádná (vlastně 1 red.)
Monochromatics jsou parádní (hezká a zajímavá)
Jména super at už top nováčci Domi,Larkin,Mcdavid tak i legendy Mário,Wayne.
Já to chápu, reagoval jsem na Sabres911... Ono z boxu za 3000,- Kč by člověk samozřejmě chtěl tahat něco víc... Jen se snažím říci, že to nikdy extra jiný nebylo. Snad jedině u ITG když ještě měly svou hodnotu, ale to je 2008... U UD ani Panini za původní ceny, to jiné nebylo. Ale třeba to plnění, kdy dnes do každého balíčku "aspoň něco dají" je pozitivní krok. Samozřejmě to je i tím, že snižují počty balíčků, čímž mě osobně štvou. Na druhou stranu - jestli mít za 250,- Kč jen řadovky, nebo za 300,- Kč vždy něco lepšího, tak to asi taky volím variantu B... Já UD neobhajuji, ale celý trh se totálně změnil a to zapříčinilo spíš Panini (přestože jsem jejich fanda taky). Teď se vlastně jen očišťuje trh, ale to může trvat roky...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: SPx 15-16

Příspěvek od sabres911 »

Pavle kruci, já reagoval na obsah boxu a akorát si dovolil konstatovat to, co se v zámoří píše na fórech, že SPX jsou letos o ničem.
Jasně, můžeš vytáhnout super McDavida, ale vyjma jeho limitovaných karet nemá nic extra hodnotu. Amíci box nepřepočítávají na peníze, ale pokud dá týpek třeba 1200 usd za case a vrátí se mu zpátky třetina, tak logicky konstatuje, že prachy utratí raději za jinou sérii.

Každý box není výhrou v loterii, člověk má být v dnešní době rád za něco do sbírky, ale zdejší nováček otevřel box za 3000, čekal podpisovku a ta se nekonala - i když tam byla. Proto jsem mu to vysvětlil a nabídl případně pomoc s registrací na stránkách UD, ať se k ní někdy dopracuje. A mezi námi, dvě obyčejné jersey ze stejné série, Hartman a dual jersey nováčků mi na produkt jako SPX přijde sakra málo. Oni už roky garantují 3 hity, ale když to srovnám se staršími sériemi, pořád tam vidím sešup dolů.

ps: jinak nízká cena boxů panini je dána hlavně tím, že je prodejci vyprodávají, stejně jako tomu bylo u pacificu.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SPx 15-16

Příspěvek od pavelbart »

Ja ale kritizoval spx taky. Oni je v podstate jakoze nechali hity stejne, jenze vyradili plno skvelych karet. A oklestili checklist...Mne treba chybi shadowbox... To jsou uzasne karty.
Ja se jen snazim rici, ze to neni extra jine nez bylo pred lety. U ud urcite ne. Kdyz se nebavime o dobe, kdy se za radovku brankare davalo 50 az 100,- to musela byt radost rozbalovat:)). Ale ta navratnost treba u casu. My co mame eshop tak to nikdy navatne nebylo...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host