2015-16 SP Game Used

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wippli
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: sob 29. pro 2012 18:19:36

2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Wippli »

SP Game Used, trošku hit or miss box. Mně se tentokrát velká jména na těch hlavních hitech vyhnula. Posuďte sami. *thks*

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Vše volné!

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Bianconero »

Blake Wheeler sice není žádné dělo, ale dobrý hokejista to je. Ale hlavně ty kousky patchů suprový :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Stefi »

All Stars Skills má velice sympatickou sestavu :-)
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od SugarRay »

Ten Wheler je suprovej , krásná karta , pěkný patche , ostatní nic moc teda , mě u těch karet strašně vadí to logo ASG nevim proč , mě se mnohem víc líbí 14-15 SPGU , nejvíc se mi líbí řadovky z obou ročníků .
Obrázek

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od kalderon »

ty patche u Wheelera jsou fakt exkluzivní, ta 4 co se týče jmen taky povedený, jen tam místo jersey mohly být taky patche

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Omerta »

Vyhnula se ti velká jména?? To jako Ovie, Stammer, Tavares a Toews jsou noname shity??

Tvl co ty lidi dneska v těch boxech chtěj??? :thumbdown:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od SugarRay »

Já ti to vysvětlim kámo , ty hlavní karty jsou RC a tam měl -Poirier , Gaunce takže z těch možnejch RC co tam mohl chytit tyhle jména fakt nic moc a hlavní hit Wheler taky neni žádný super jméno ale karta fakt pěkná , no a jsy s těma hráčema co jsi vypsal to neni karta kvůli který kupuješ box , tyhle jsy jsou o ničem podle mě navíc ještě zprzněný tim logem ASG, to už je lepší ta limitovaná řadovka ty maj něco do sebe , tyhle jsy to nemůžeš nazvat hitem ani náhodou .
Je vidět že jsi nikdy žádnej dražší box v životě nekoupil pak by si nemohl psát takový chujoviny ......
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Bianconero »

SugarRay píše:Je vidět že jsi nikdy žádnej dražší box v životě nekoupil pak by si nemohl psát takový chujoviny ......
Šugy, kdyby tys raději koukal kolem sebe, než ze sebe vypustíš takovou blbost.

Jinak tady se ukazuje v celé své kráse, kam se během zhruba 15 let posunulo vnímání jersey karet, zejména na základě mnohonásobně zvýšené produkce těchto karet. Dneska už je řadíme na úroveň řadovek. Opravdu hezké :clap: Je vidět, že si některých karet opravdu nevážíme, což je dost smutné a docela alarmující.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od SugarRay »

Blbost proč ? Omerta tyhle typy boxů rozbaluje ? Ok , potom teda už vůbec nechápu co napsal , to už je fakt na blázinec v tom případě .
Dobrá , můžu se teda zeptat co Omerta očekává od boxu za 4000,- skoro ? Nebo ty Bianco ? Já ti řikam pořád že ze mě blce neuděláš , tyhle jsy jsou nejslabší karty série to neokecáš politiku ani když hraješ na nostalgii , RC , NET cord , Stick , Patche a další nízko limitovaný karty , to je oč tu běží , ty jsy karty byť s dobrýma jménama jsou okrajová záležitost , kdyby chtěl tyhle karty tak si koupí asi box od Panini za polovinu ceny ty hlavo .
Pro mě je hodnotnější ta řadovka s limitem to jsou super karty , těhle jsy je milion , další dotaz teda je v čem spočívá ta její hodnota ty jsy ?
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od vojta »

Bianconero píše: Jinak tady se ukazuje v celé své kráse, kam se během zhruba 15 let posunulo vnímání jersey karet, zejména na základě mnohonásobně zvýšené produkce těchto karet. Dneska už je řadíme na úroveň řadovek. Opravdu hezké :clap: Je vidět, že si některých karet opravdu nevážíme, což je dost smutné a docela alarmující.
:thumbup: :thumbup: Čekal jsem, kdy to takhle někdo řekne! Právě kvůli tomu jsem se vykašlal na NHL karty a dal se na extraligu, a líto mi to je.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Bianconero »

Tak si projdi téma box breaků a dohledej si, co Omerta otevíral.

Jde o to, že Omerta nepřepočítává karty na peníze, alespoň co jsem pochytil z veřejných diskusí s ním a z PM zpráv. Ale to ať se vyjádří sám, nebudu mu podsouvat písmenka pod ruce.

A jak jsem psal, pokud jsi to vůbec četl, změnilo se vnímání těch jersey s ohledem na mnohonásobně zvýšenou produkci těchto karet, což jsi sám potvrdil. Podstata tkví v tom, že je úplně jedno, jakou ta karta má hodnotu v dolarech, eurech, korunách. Mně, Omertovi, a jistě by se našel ještě někdo jiný, by udělala radost i taková obyčejná karta, ty hlavo ;)

A hlavně, do boxu za 4000 tisíce bych šel s tím, že můžu otevřít klidně 10 těch boxů a v 9 případech tam budu mít podobných obsah jako Wippli a jen v jediném nějakou tu mega, supr, drupr, mrdu, pecku, co bych ji prodal třeba za 1500,-. Od toho se taky musí odvíjet očekávání a pak taky samotné hodnocení.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od SugarRay »

Já to taky nepřepočítávam na peníze , beru to jenom podle toho co by mi fakt udělalo radost , všechny karty z boxů co jsem otevřel si nechávam , vůbec dopředu nepočítam s tim že vytáhnu "něco" a pak to prodam , tyhle SPGU jsy to fakt neni karta kvuli kterých bych skákal do stropu radostí že ji mam v balíčku , řadovky mi přijdou mnohem lepší než tohle a hlavně jsme se bavily o tom co měl za jména na těch fakt dobrejch kartách ne jsy kartách .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Bianconero »

vojta píše:
No, já mám ty obyčejné jersey karty pořád moc rád, i když jich je čím dál tím víc. Hlavně mám možnost si nějakou koupit :D což je na té záplavě karet výhoda, když jdou ceny dolů. Není problém si pořídit jersey i těch největších hvězd kolem 2-3 stovek :) Mně spíš vadí ten přístup sběratelů (po celém světě). Nadáváme na to, že v brejcích se přechází řadovky, ale aby nenastala doba, kdy se stejně začnou přecházet i jersey karty. I když, u tzv. "no name" hráčů to už bývá někdy dneska, bohužel.

Ale na NHL karty kvůli tomu určitě nezanevřu a k extraligovým kartám jsem si ostatně už cestičku taky našel. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Bianconero »

SugarRay píše:... a hlavně jsme se bavily o tom co měl za jména na těch fakt dobrejch kartách ne jsy kartách .
To už je předpoklad k degradaci těch obyčejných jersey karet, přestože na nich jsou lepší jména než na oněch "lepších kartách". Mně by udělaly radost všechny karty, ale kdybych měl nějak poměřovat, tak ta "tuctová jersey" mi udělá o něco větší radost než Draft Day Marks, právě kvůli těm lepším jménům. A to je podle všeho řazena Draft day mezi ony "lepší karty".
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od SugarRay »

Každá série má svoje typciký karty , taháky , Sp GU má net cord , pucks , supreme patches , sticks i tyhle písmenka podepsaný s fotkou z draftu , ty jinde nejsou jsy karty jsou v každý sérii dneška a tyhle fakt ani nejsou pěkný .
Obrázek

Uživatelský avatar
Wippli
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 132
Registrován: sob 29. pro 2012 18:19:36

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Wippli »

SugarRay píše:Každá série má svoje typciký karty , taháky , Sp GU má net cord , pucks , supreme patches , sticks i tyhle písmenka podepsaný s fotkou z draftu , ty jinde nejsou jsy karty jsou v každý sérii dneška a tyhle fakt ani nejsou pěkný .
Přesně tak, jednobalíčkový SPGU jsou prostě o těchto kartách (a ještě limitovaných RC). To jsou taháky, kvůli kterým do relativně dražšího boxu jdeš. Pokud je v něm nakonec máš, super. Pokud na nich ale není jméno, je to na prd.

Pak jsou "ostatní" karty, tedy ne ty největší taháky, kvůli kterým se SPGU loupe, a na tom se mi jména povedla. Na těch top kartách ale ne.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od Omerta »

SugarRay píše:Já ti to vysvětlim kámo , ty hlavní karty jsou RC a tam měl -Poirier , Gaunce takže z těch možnejch RC co tam mohl chytit tyhle jména fakt nic moc a hlavní hit Wheler taky neni žádný super jméno ale karta fakt pěkná , no a jsy s těma hráčema co jsi vypsal to neni karta kvůli který kupuješ box , tyhle jsy jsou o ničem podle mě navíc ještě zprzněný tim logem ASG, to už je lepší ta limitovaná řadovka ty maj něco do sebe , tyhle jsy to nemůžeš nazvat hitem ani náhodou .
Je vidět že jsi nikdy žádnej dražší box v životě nekoupil pak by si nemohl psát takový chujoviny ......
No já ti odpovím asi takhle...
Boxy jako jsou SPGU, kde jsou hlavním tahákem noname RC shity opravdu nekupuju a nikdy kupovat nebudu. Nesdílím totiž uměle vytvoření šílenství "uchyláků" za zámoří. Místo toho si radši koupím Masterpiece, kde mám za své peníze prakticky "jistotu" nějaké legendy, která ve svém hokejovém životě něco dokázala.

Jak již psal Bianco-já neotvírám boxy za účelem zisku a na peníze je nepřepočítávám. To ve dnešním světě a monopolu UD ani nejde. Tito "podnikatelé" totiž berou tento byznys pouze pro své obohacení a se sběratelstvím nemají nic společného. Trend nesmyslných boxů s 1 paklem, kde jsou garantovány a hlavními taháky jsou RC se roztrhl pytel a bohužel bude pokračovat. Já pokud se na takové boxy podívám, tak garanci se slovy "rookie" či RC úplně vypouštím z podvědomí a dívám se na další garantované hity.

Za další, pro mně má daleko vyšší (sběratelskou) hodnotu takováto džerzy karta z hraných dresů a se jmény jaké zde byly vytaženy. Protože ta karta bude mít i za deset let prakticky stejnou hodnotu. Nesmyslný patch ze dresu mladíka, který jich za svou několikahodinovou fotošou na draftu vystřídal několik, jenom pro podnikatelské účely UD, pro mne nemá "vůbec žádnou sběratelskou hodnotu". A to že nějakej lojza z Becketu napíše do její kolonky BV 100,- je nesmysl a již v polovině příští sezony bude 99% těchto karet mít maximálně třetinovou, ne-li ještě menší hodnotu. Stačí se podívat na "slavného" Macka z Colorada a jeho Drafd Day Mark. Na beji už tyto karty neprodáš ani za třetinu toho, co z počátku...A to je hráč, který hraje a je oporou týmu.

Dále ještě moje "osvětlení" významu hlavní hity.... to že podnikatelská firma (UD) označí za hlavní hity svého boxu RC karty, tak to je pouze jejich podnikatelský záměr a cílené vnucování lidem něco, co vlastně (až na zámořské idioty) vůbec nechtějí. Pro mně je hitem právě takováto karta, na které jsou 4 nejlepší hráči nejenom svých týmů, ale i celé NHL kteří již neco dokázali a ještě toho hodně dokážou... Ano máš pravdu, není to karta, kvůli které bych si koupil tento box. Já ale nejsem naštěstí takový hlupák abych vyhodil skoro 4 litry za bezcenné kousky nehraných memorabilií hráčů, kteří zahřívají lavičky.

Tím se nechci dotknout Wippliho ani nikoho jiného, kdo tento box otevřel či otevře!! Každý totiž nakládá se svými penězmi jak nejlépe umí a každý očekává od takového produktu něco jiného. Já prostě v takovýchto boxech nevidím žádnou sběratelskou hodnotu, která by mi za ty 4 litry stála. Než tohle tak to bych si radši připlatil a koupil Cupky...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

NeoPlex
Opora
Opora
Příspěvky: 218
Registrován: pon 28. dub 2014 9:49:57

Re: 2015-16 SP Game Used

Příspěvek od NeoPlex »

Omerta ma na sberatelstvi proste odlisny nazor, s kterym se ja plne ztotoznuji. Takze chapu jak box ocenil resp. jmena, ale take je fakt, ze to zaroven neni to co by jsi si pral v tomto boxu vytahnout.

Co se da delat... trend je takovy a v zamori to zerou. Ja osobne taky davam ruce pryc od boxu, kde se jako hlavni tahaky pobyhuje zkratka RC apod.

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host