Narodeninoví Bitkári

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od Dodko02 »

Minulý týždeň som mal narodeniny a ako určite všetci dobre poznáte, tak sa to nemohlo zaobísť bez nejakého toho kartičkového darčeka...
Frajerka mi tiež chcela niečo dopriať a urobiť mi radosť a aby som ju úplne neozbíjal z euríčok, tak som si vybral minibox tohtoročných UD S1. Nemám doma ešte žiadnu kartu z tejto série, tak som chcel aspoň nejaké base Colorada. Na Panarina, Larkina, Domiho či nedajbože McDavida som si zálusk nerobil a ani som v to neveril. Tajne som dúfal v Mikka Rantanena alebo Coltona Parayka.

Ja som si zasa doprial pre seba ITG Enforcers, lebo som si vždy chcel tento produkt otvoriť, keďže mám k bitkárom v NHL kladný vzťah a tajne som dúfal v nejakého Donalda Brasheara do zbierky. Škoda, že Chris Simon je až v tej druhej sérii... Mal by som väčšiu šancu obohatiť svoju zbierku. Každopádne som nečakal nejaké veľké parády z tohto produktu a keďže návratnosť boxu je minimálna, tak som sa pripravoval aby som nebol sklamaný

Tak to boli nejaké omáčky na úvod za ktoré sa ospravedlňujem, ale ja sa asi potrebujem pri brejkovaní vykecať a podeliť sa o svoje pocity. *lgh*

Na začiatok ešte jeden balíček tohto ročných nálepiek, ktoré som zbadal pri nákupe v jednom nemenovanom obchodnom reťazci...
Mrázek potešil a Keith s Toewsom majú strieborný rámček (aj keď to nie je vidieť na fotke), tak neviem či to je niečo lepšie...
Obrázek

Pred samotnými boxami som si prihodil ešte jeden balíček 99/00 O-pee-chee Chrome... Karty pekné lesklé, vhodné na odber odtlačkov *rfl* Junior absolútne neznámy pre mňa... aj keď ujo google hovorí, že za 4 tímy NHL počas 12-tich sezon odohral postupne 76 zápasov... aspoň Drury do zbierky potešil
Obrázek

No a poďme na UD-čky...
Canvaska
Obrázek

jedna žiariaca hviezda...
Obrázek

a dve YG... nič z toho čo som si tajne želal a ani z toho v čo som ani nedúfal, takže žiadne prekvapenie
Obrázek
Obrázek

a aspoň Jaroušek potešil...
Obrázek

Čo ma pri tomto boxe sklamalo a trošku rozhodilo, že ani jedna base Colorada... tým pádom nič do zbierky... teda aspoň ako cena útechy jeden Halák
Obrázek

nuž... mohlo byť aj lepšie

A šup na samotné Enforcers, ktoré som otváral s napätím

Krabica bola v stave ako keby sa chlapci čo sú vo vnútri na nej vyšantili *lgh*
Obrázek
Obrázek

Najskôr "Príbeh pásky" bratia Hunterovci - Dale 1407 zápasov - 3565 TM a Mark 628 Z - 1426 TM
Obrázek

Ďalej držiteľ rekordu Tiger Williams - historicky najviac trestných minút NHL... v 962 zápasoch ich nazbieral neskutočných 3966 *pnch* druhý za ním je vyššie spomínaný Dale Hunter
Obrázek

Bloody Battles... Kris King (849 Z - 2030 TM) vs Warren Rychel (406 Z - 1422TM)
Obrázek

Bloody Battles... Wendel Clark (793 Z - 1690 TM) vs Marty McSorley (961 Z - 3381 TM) - štvrtý pánko histórie...
Zdenovi Chárovi aktuálne chýba 1 TM aby Wendela vytlačil z 90. miesta historie
Obrázek

No a na moje veľké potešenie som sa predsa len dočkal jedného Donalda...
Tough Franchise - Philadelphská štvorička
Dave Schultz 535 Z - 2294 TM
Bob Kelly 837 Z - 1454 TM
Craig Berube 1054 Z - 3149 TM - siedme miesto v rebríčku
Donald Brashear 1025 Z - 2634 TM - 15. miestečko
Obrázek

a ide sa na očakávané podpisy...
Dave Semenko 575 Z - 1175 TM
Obrázek

Jim McKenzie 880 Z - 1739 TM
Obrázek

Tom Lysiak 919 Z - 567 TM ... pri jeho štatistikách ma prekvapuje, že je v tejto sérii... až taký enforcer to nebol, keď má viac bodov ako trestných minút (843)
Obrázek

Terry Ruskowski 630 Z - 1354 TM - bajúz dobrý *lgh*
Obrázek

Bryan Watson 878 Z - 2212 TM
Obrázek

nuž... v checkliste bolo oveľa viac zaujímavejších mien pre mňa a prial som si teda aspoň jedno... hold smola

a na záver dve garantované memorabílie
Instigator Matthew Barnaby 834 Z - 2562 TM - 18. miesto... kúsok džerzíny je zaujímavý a vraj je z dresu Pittsburghu (fotka ho tak pekne neukáže ako je live)... toto meno ma celkom potešilo a radšej mohlo byť na podpise
Obrázek

a na záver dvoj-dresovka...
Combatants - Brad May (1041 Z - 2248 TM) vs Georges Laraque (695 Z - 1126 TM) tu mená tiež lepšie a mne viac známe...
Obrázek

k týmto jersey neviem či sú nejak limitované, ale niekde som našiel aj limity uvádzané, ale na nich nie sú, tak ak viete niečo bližšie, tak dajte vedieť

ďakujem, že ste pretrpeli moje komentáre a teraz sa teším na tie Vaše

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od frodo »

..takto...bratm-nikdy som tieto boxy neobluboval-bitkari niesu moja šalka kavy-ale tak si to zaujimavo podal -pomer zapasov-trestnych minut+pokec....pekny dokument-super dakujem :wave: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od SugarRay »

Tak tomu řikam show and tell :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Amundsen
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. črc 2011 15:25:21
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od Amundsen »

Otvíračku ITG Enforcers vidím strašně rád. Skvělá záležitost, solidní jména, příjemně odprezentováno :thumbup:
Sbírám Wayne Gretzky, Tie Domi (memorabilia), podpisy legend Oilers
2008-09 UD Masterpieces Brushstrokes a Canvas Clippings
2010-11 ITG Decades 1980s Autograph
Tradelist ZDE

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od hektuur »

Parádní break. Taky začínám přemýšlet o boxu.. Super prezentace! Dave Semenko by udělal radost.
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od Dodko02 »

Ďakujem chalani za pochvalu :) som rád, že to bolo pozerateľné aj pre tých, ktorý tieto karty až tak neobľubujú a tým kto tieto karty majú radi som rád urobil radosť že som ich mohol prezentovať *drink*

Hektuur smelo do neho ;) a keď vykukne Brashear, tak vieš kam s ním *rfl* *cheer*

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od sabres911 »

Krásná série strážců hvězd... i když teda někteří byli dobří magoři :D ... bloody battles jsou za mě nejkrásnější *pnch*

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od Dodko02 »

Bloody Batles je úplná paráda... pokope by to mohlo vyzerať výborne *h-s*

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od hektuur »

Dodko02 píše:Ďakujem chalani za pochvalu :) som rád, že to bolo pozerateľné aj pre tých, ktorý tieto karty až tak neobľubujú a tým kto tieto karty majú radi som rád urobil radosť že som ich mohol prezentovať *drink*

Hektuur smelo do neho ;) a keď vykukne Brashear, tak vieš kam s ním *rfl* *cheer*
Ok jak tam bude Brashear tak bude tvůj.Já jsem na Proberta. Jinak teď jsem se podíval na starou pořádnou palbu... Probert vs. McSorley masakr..

Stará škola no...


https://www.youtube.com/watch?v=Ry4Bfs0mUTc
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od frodo »

hektuur píše:
Dodko02 píše:Ďakujem chalani za pochvalu :) som rád, že to bolo pozerateľné aj pre tých, ktorý tieto karty až tak neobľubujú a tým kto tieto karty majú radi som rád urobil radosť že som ich mohol prezentovať *drink*

Hektuur smelo do neho ;) a keď vykukne Brashear, tak vieš kam s ním *rfl* *cheer*
Ok jak tam bude Brashear tak bude tvůj.Já jsem na Proberta. Jinak teď jsem se podíval na starou pořádnou palbu... Probert vs. McSorley masakr..

Stará škola no...


https://www.youtube.com/watch?v=Ry4Bfs0mUTc
no najprv si hovorim-ťahanica....ale človeče-spravny fight-
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: Narodeninoví Bitkári

Příspěvek od Dodko02 »

Probert bol tiež dobrý diviačisko :D :D to bola mastenica ako sa patrí!!! Bili sa až do naha *rfl* a na konci už bolo riadne vidieť, že už meľú z posledných síl, ale ešte si popritínali *lgh* takéto už teraz vidieť len veľmi ojedinele... Keď som teraz videl ako sa Evander Kane s Petrovicom pobili tri krát za zápas, tak som si tak povzdychol, žeby toho opäť mohlo byť trošku viac... mne to proste k hokeju patrí :D

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host