2x Vánoční Upper deck 15/16 series 1 Hobby a Retail

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

2x Vánoční Upper deck 15/16 series 1 Hobby a Retail

Příspěvek od Jenda42 »

Tak konečně i já mohu představit svoje ježíškovské karty, potřeboval jsem jen zpět do práce a dostat se ke skeneru a šéfku mimo kancl.

1BOX
No musím říct, že takový adrenalin při rozbalování jsem dlouho neměl a přitom jsem toho otevřel už docela dost. Jo ten Connor dělá divy. Ono vyndat nějakou jeho pěknou limitaci a vědět, že hypotéka je vyřešená, je docela vzrušující. Plán byl nechat si jeho normální YG, ty lepší prodat. Tak jasně, že se nepovedlo, ale že dopadnu, až takhle blbě jsem nečekal. chvíli jsem uvažoval, jestli to není nejhorší seskupení 6 YG tady vyndaných, ale viděl jsem podobně mizerné.

Obrázek

trochu to vylepšil Fiala na YG Canvas to je fakt a Palát vyloženě potěšil.

Obrázek

shinning star v poho a SJS jen tři z celého boxu trochu nepříjemnost, ale věděl jsem, že mě čeká ještě jeden boxík

Obrázek


2 box

hned v prvním balíčku YG Subbana paráda a pak šok další 3 YG úplně stejný nééé a vzpomněl jsem si na Diega a adrenalin vyskočil do obrátek, které už nebyly ani příjemné :o no a druhá Palátova jersey no myslel jsem si, že mě odnesou z místnosti. Proč já?? a pak se to naštěstí zlomilo a vyndal jsem Panarina no hurá *cheer* ale stejně mě ten počet stejných karet zamrzel.

Obrázek

na portretovkách Jágr můj první za Floridu a Mario to trochu vylepšili

Obrázek

takže suma sumárum 2 boxy stačili na kompletní set řadovek, nechybí ani jedna, to potěšilo, že nemusím někde hledat 2 base karty

a na výměnu mohu nabídnout :
Palát UD Jersey
YG: 202 Jordan Weal LA; 205 Andrew Copp WIN, 206 Mikko Rantanen, a Canvas C82 Nazim Kadri TOR,
a okolo 100 řadovek

díky za pozornost a případné komentáře :wave:
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Kerci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: sob 09. črc 2011 21:29:33

Re: 2x Vánoční Upper deck 15/16 series 1 Hobby a Retail

Příspěvek od Kerci »

Tak stale to dopadlo lepsie ako moje 2 Hobby boxy. Zaplatit 210 eur a najst tam karty tak maximalne za 30, najst 2x jersey Eberleho (nepocitam radove karty) bola fakt skusenost/chyba, ktora ma poucila natolko, ze to uz nezopakujem......A jednoducho aj ked sa boxy kupuju hlavne kvoli radosti z otvarania, tak toto malo po poslednom balicku od radosti veeeeeelmi daleko. Po takomto brejku mate chut ist do telocvicne si zaboxovat do pytla, alebo rovno si tu zlost na niekom/niecom vybit........Hlavu som si trieskal, za tie peniaze boli na ebay nadherne patche Ovechkina z novych The Cup a Black Diamond za super ceny...... Ked si clovek spocita, ze dali len jednu jersey do jedneho boxu + tie pravdepodobnosti najst Signature Sensations a ine limitovane inserty a paralelky (dovod jednoznacny - McDavid......) tak naklad musel byt oproti vlanajsku 2-3 nasobny. Nasiel si aspon Panarina, ktory to zachranil, ja som na nieco podobne cakal tiez, ale neprislo to .........

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host