Fleer ultra - pt. 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Fleer ultra - pt. 2

Příspěvek od Dodko02 »

Na vianoce som si doprial druhý boxík fleeriek, keďže s prvým som bol nadmieru spokojný a chcel som doplniť base set a nejaké inzerty. Cieľom bolo čo najviac doplniť base set a chytiť bonusový balíček aby boli nejaké EX-ky do zbierky, lebo tie sa mi neskutočne páčia.
Base set sa podaril doplniť parádne, lebo z predchádzajúceho boxu som nemal absolútne žiadnu, takže duplikáty bolo jedine pár kariet, ktoré som mal z nejakých balíčkov, ktoré som otvoril popri.
a to lepšie:
goldky - s minulým boxom som bol spokojnejší, lebo boli pre mňa lepšie mená
Obrázek

Gongshow grinders - meno nič moc, ale ide do zbierky, takže fajn
Obrázek

Platinum
Obrázek

a podarila sa zložiť hneď dúha
Obrázek

Prilby - Toews super, lebo ide do zbierky a Seguina som nedávno kúpil, tak mohla byť aj iná
Obrázek

Redemption - na goldke Bo Horvat a klasická Darnell Nurse
Obrázek

Road to the Championship - karta krásna a meno fajn, takže spokojnosť
Obrázek

National Heroes - vypadla z posledného balíčka, keď som už nečakal, žeby tam mohla byť a myslel som, že bude SP base namiesto nej
Obrázek

a hneď z prvého balíčka vypadla táto krásavica, takže som bol okamžite s boxom spokojný
Obrázek
V prvom boxe som tiež mal tento inzertík a zvažoval som či ich zozbierať... ale keď som videl že tam je Gretzky s Lemieuxom, tak som to nechal, tak, že tú asi nezoženiem... ale teraz ich už asi budem musieť zozbierať *lgh*



A tá spokojnosť po prvom balíčku bola umocnená tým, že som opäť bonus balíček našiel... aj keď tam nebol taký peckový Gaudreau ako naposledy, ale aj tak som spokojný... keby tieto exky niekto doma mal, tak dajte vedieť...
Obrázek


Prajem teda príjemný zvyšok sviatkov a komentáre sú vítané.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host