Hotbox Contenders? ...yeah!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2015.
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hotbox Contenders? ...yeah!

Příspěvek od Hans »

No je vidět, že si tu jediný, kdo to takhle chápe a nemusíš se hned urážet. Holt si vyjádřil svůj názor, se kterým ostatní ale nesouhlasí. Sleduješ ty vůbec NHL? Nějakej Rusák? WTF? Pro mě loni možná nejzajímavější hráč na sledování, strašně šikovnej, perfektní střela a nádherný branky. V Ruském měřítku možná Connor McDavid nebo Jack Eichel. Po Ovechkinovi s Malkinem další velký talent. Já bych z tý karty měl taky velkou radost! Navíc čtyřbarevný patch! Ale pro někoho je to holt jenom nějaký Rusák.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hotbox Contenders? ...yeah!

Příspěvek od Tie »

Já se hlavně podivuju, že má kolega potřebu pořád něco shazovat... ať je to 1/1 v poště Irbeho, nebo tohle. Chápu to u kritiky nově představovaných sérií, ale proč takovejhlema komentáře někomu kazit radost? Navrch nesmyslně.

Mimochodem, díky Omerto za brejk, moc se mi líbila prezentace, fakt to bylo velký očekávání s krásným zlatým hřebem!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Hotbox Contenders? ...yeah!

Příspěvek od pavelbart »

Hodně nesmyslně, 4 patch jednoho z nejšikovnějších hráčů v NHL a navíc i "cenově ceněného", jestli tak mohu říci, je pecka. A jestli má karta dobrou kvalitu, což je u těchto karet velký problém, tak osobně tipuju hodnotu větší než box určitě. Ale hlavně, Danny není zrovna z těch, který by měřili box cenou karet a proto mu taková karta s parádní jménem musela udělat velkou radost. A proto se boxy rozbalují...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotbox Contenders? ...yeah!

Příspěvek od Omerta »

*gp* Díky pánové za pozitivní komentáře. No vlastně i za ten negativní...aspoň se tu trochu diskutuje *cl*

Takže naposledy, kdybych pominul všechny ty "zbytečnosti" jako je cena/hráč/limit, tak mi stejně vyjde jedna věc která tu kartu nad jinými trochu "povyšuje" a dělá z ní něco víc. A tím je 4clr patch. Protože, kolik týmů v NHL může ze svého dresu vytvořit 4 clr patch a ještě ho narvat do okénka 2x2 cm??? Moc opravdu ne...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti