Peldap - 2014-15 SP Authentic

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od Lembi »

2014-15 SP Authentic , klasika od firmy Upper Deck, žádný megahit se nekonal, já musím ale za sebe říci, že jsem velmi spokojený, určitě jsem
měl box nadstandartně plněný, posouzení nechám na Vás.
Díky za pozornost.

SP Retro : P.Peeters, J.Sakic, B.Bellows, P.Turgeon
SP Retro Premier Prospects : C.Lazar, A.Burakovsky

All-Time Moments : P.Coffey, Messier / Richter
Modern Moments : S.Crosby, A.Martinez, Blake / Modano

Young Guns Update : Jiří Sekáč

Future Watch : J.Klinberg, S.Mayfield, S.Helgeson, M.Visentin AU

SPA Premier Chirography : Nathan Beaulieu AU / 75

SP Authentic Future Watch AU Redemption : L.Draisaitl, T.Teravainen

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
fantomas 66
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 522
Registrován: pát 01. kvě 2015 12:35:47
Bydliště: Benátky N.J.

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od fantomas 66 »

Moc hezky. Z toho co jsem zatim videl, byl box jeden z nejlepsich. Gratulace. :clap:
Tradelist http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=9856

Obrázek

Sbírám Anaheim Ducks, 1996/97 Pinnacle Mint

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

jo jo, díky, taky si myslím že to bylo to lepší co jsem zatím tady viděl na fóru. jsem celkem překvapen, za kolik chodí ty redemption na ebay.
fantomas 66 píše:Moc hezky. Z toho co jsem zatim videl, byl box jeden z nejlepsich. Gratulace. :clap:

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od Tkachuk007 »

Jojo, ty Redemption Future Watch auto se povedly. S takovým boxem bych byl spokojený :thumbup:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od SugarRay »

Super trefy na FW Au teď jenom abys na ně nečekal rok , jako vždy ty dobrý hráči jako redemption karty - Teravainen , Draisaitl , Pastrňák , Gudrou , kvůli tomu si to většinou lidi kupujou a jsou tam samí no name hráči , Klingberg tam neni snad vůbec pro jistotu ani jako redemption .
Je tam jenom Ekblad a Reinhart klasika , myslim že být ve hře ještě Panini tak ty by je měli už podepsaný UD je strašně zabržděná společnost co všude cpe kartony , vydává pořád stejný karty a pořád stejný hráče . Jenom rc se mění .
Sekáč dva Young Guny za sezonu to mi taky moc hlava nebere , kdyby to vydaly hráčum v updatu který nastoupily až v pozdější části sezony a zatim se na ně nedostalo tak jo aby měl každej jednu ale po trejdu vydávat další v novym týmu ? divný .
Obrázek

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od kalderon »

povedla se dobrá sestava mladíků, gratulace

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

já také jsem velmi spokojený, myslím super jména.
Tkachuk007 píše:Jojo, ty Redemption Future Watch auto se povedly. S takovým boxem bych byl spokojený :thumbup:

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

jo jo, díky za gratulaci, také si myslím že to vyšlo celkem dobře.
kalderon píše:povedla se dobrá sestava mladíků, gratulace

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

no, mám tedy u UD celkem dobrý zkušenosti s Redemption, mám třeba teď problém u Panini, na Redemption jsem vytáhl booklet Hertl, Tarasenko, Jaškin a už to bude skoro rok a pořád nic, už se pomalu začínám s kartou loučit, sám jsem zvědav, jak to dopadne.
SugarRay píše:Super trefy na FW Au teď jenom abys na ně nečekal rok , jako vždy ty dobrý hráči jako redemption karty - Teravainen , Draisaitl , Pastrňák , Gudrou , kvůli tomu si to většinou lidi kupujou a jsou tam samí no name hráči , Klingberg tam neni snad vůbec pro jistotu ani jako redemption .
Je tam jenom Ekblad a Reinhart klasika , myslim že být ve hře ještě Panini tak ty by je měli už podepsaný UD je strašně zabržděná společnost co všude cpe kartony , vydává pořád stejný karty a pořád stejný hráče . Jenom rc se mění .
Sekáč dva Young Guny za sezonu to mi taky moc hlava nebere , kdyby to vydaly hráčum v updatu který nastoupily až v pozdější části sezony a zatim se na ně nedostalo tak jo aby měl každej jednu ale po trejdu vydávat další v novym týmu ? divný .

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od Jenda42 »

peldap píše:no, mám tedy u UD celkem dobrý zkušenosti s Redemption, mám třeba teď problém u Panini, na Redemption jsem vytáhl booklet Hertl, Tarasenko, Jaškin a už to bude skoro rok a pořád nic, už se pomalu začínám s kartou loučit, sám jsem zvědav, jak to dopadne.
tak já to mám přesně naopak za poslední rok mě Panini poslali všech 6 redemptionů, zatímco u UD mám dva a stále čekám. na podpisovku Tarasenka čekám už 16 měsíců. tak když má už vyděláno mohl by si sednout za stůl a něco podepsat. dostal jste už někdo podpisovku Tarasenka na jakémkoliv redeptionu??

jinak velmi pěknej boxík měl bych radost.
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od vodry22 »

Tak ja bych rekl ze slusnej box, pockej za par let , jestli teda dorazi ty redemption. Já měl v group breaku Future watch Toewse s podpisem v limitu rekl bych /999 a koukal sem na ceny ostatnich (Price, Kane, Rinne, Rask...ty lepsi) a chodi fakt za dost na to jakej je to limit. No uvidis za par let jak uz sem psal:-)

jinak me teda redemption Tarasenka dosla z Contenders a podepsany ma taky Selecty(Prizm...ted nevím, celkem se mi obě tyhle serie pletou) ale jinak sem nic nepostŕehnul, že by podepsal.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

je úžasný, jak má každý jiné zkušenosti, díky za zajímavý názor a za pochvalu breaku!!!!!!!!
Jenda42 píše:
peldap píše:no, mám tedy u UD celkem dobrý zkušenosti s Redemption, mám třeba teď problém u Panini, na Redemption jsem vytáhl booklet Hertl, Tarasenko, Jaškin a už to bude skoro rok a pořád nic, už se pomalu začínám s kartou loučit, sám jsem zvědav, jak to dopadne.
tak já to mám přesně naopak za poslední rok mě Panini poslali všech 6 redemptionů, zatímco u UD mám dva a stále čekám. na podpisovku Tarasenka čekám už 16 měsíců. tak když má už vyděláno mohl by si sednout za stůl a něco podepsat. dostal jste už někdo podpisovku Tarasenka na jakémkoliv redeptionu??

jinak velmi pěknej boxík měl bych radost.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8435
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od Hans »

Jsem se k tomuhle breaku dostal nějak pozdě. Každopádně já bych byl nadšenej a zklamanej zároveň. Dvě takhle super jména na Future Watch v jednom boxu se jen tak nevidí. Je ale opravdu k vzteku, že oba formou redemption. Ano redemption tu byly vžycky, ale přijde mi, že jak má UD zase monopol, tak nějak nestíhají.

Klingberg bez podpisu je taky velká škoda. Loni po Ekbladovi druhej nejlepší obránce. Ale jelikož loni na podpisu nebyly ani finalisté Calder Trophy Palát a Johnson, tak se není čemu divit. Ten výběr někdy nechápu. Visentin jeden odehranej zápas a na podpis se dostane, hmm.

Young Guns Update je co? To už není rookie karta, ne? Když Sekáč už jednu má za Montreal.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od SugarRay »

Já si myslim že by jsme to měli nazývat pravými jmény , já bych řek že na to prostě serou , protože neni možný aby člověk čekal na redemption kartu rok , rok a půl a víc , peníze chtěj taky hned , další věc co mě na tom vadí že si diktujou do kdy ty rademption karty platí , jako proč ? oni si to vymyslely tak by to mělo být časově neomezený , pokud to daj na dva roky , ok ale po těch dvou letech okamžitě ceny boxů ať sníží hned o třetinu , protože těch redemption karet dávaj do boxů hodně .
Tarasenko nepodepisoval nějakou dobu , to je jinej příběh , to je jeden hráč ale co ty ostatní ?
Na HI byl jeden chlap co si koupil case UD Black 08 / 09 a měl tam deset redemption karet a z toho pět - šest samí velký hity , jednal s UD , nedostal ani ty karty co byly jako redemption ani žádnou náhradu , prošli nazdar nezajímáš nás , tvoje blbost že to kupuješ jdi do pr.. , to je síla .
Já mam jednu u Panini za Selectu podpisovku L.Bouma , jako potěšila by kdyby ji poslaly ale nějak s tim moc nepočítam už taky expirovala asi o tři týdny :D
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

tak lépe bych to asi neformuloval, také si myslím, že redemption karet je čím dál více, bohužel podle mě to je na škodu.
viděl jsem na vlastní oči, přímo tady na fóru, že třeba v brejku 2013/14 Limited kde je sedm karet za 1700Kč někdo měl 2 redemption, to je na odstřel !!!!!!!!
úplně mě běhá mráz po zádech, když si uvědomím, že by se mi třeba tohle stalo při brejku 2014/15 UD Premier, kde je také 7 karet ale box stojí 8500Kč !!!!!!!!!!!!!!
Hans píše:Jsem se k tomuhle breaku dostal nějak pozdě. Každopádně já bych byl nadšenej a zklamanej zároveň. Dvě takhle super jména na Future Watch v jednom boxu se jen tak nevidí. Je ale opravdu k vzteku, že oba formou redemption. Ano redemption tu byly vžycky, ale přijde mi, že jak má UD zase monopol, tak nějak nestíhají.

Klingberg bez podpisu je taky velká škoda. Loni po Ekbladovi druhej nejlepší obránce. Ale jelikož loni na podpisu nebyly ani finalisté Calder Trophy Palát a Johnson, tak se není čemu divit. Ten výběr někdy nechápu. Visentin jeden odehranej zápas a na podpis se dostane, hmm.

Young Guns Update je co? To už není rookie karta, ne? Když Sekáč už jednu má za Montreal.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

souhlas, už jsem na to reagoval u kolegy, je těch redemption strašně moc, nestíhají to vyřizovat a nakonec na to vždy doplatí obyčejný človíček, většinou evropan, bohužel.
ten příběh s UD Black je dost krutej, fakt síla, k tomu není víc co dodat než jak jsi to popsal.
SugarRay píše:Já si myslim že by jsme to měli nazývat pravými jmény , já bych řek že na to prostě serou , protože neni možný aby člověk čekal na redemption kartu rok , rok a půl a víc , peníze chtěj taky hned , další věc co mě na tom vadí že si diktujou do kdy ty rademption karty platí , jako proč ? oni si to vymyslely tak by to mělo být časově neomezený , pokud to daj na dva roky , ok ale po těch dvou letech okamžitě ceny boxů ať sníží hned o třetinu , protože těch redemption karet dávaj do boxů hodně .
Tarasenko nepodepisoval nějakou dobu , to je jinej příběh , to je jeden hráč ale co ty ostatní ?
Na HI byl jeden chlap co si koupil case UD Black 08 / 09 a měl tam deset redemption karet a z toho pět - šest samí velký hity , jednal s UD , nedostal ani ty karty co byly jako redemption ani žádnou náhradu , prošli nazdar nezajímáš nás , tvoje blbost že to kupuješ jdi do pr.. , to je síla .
Já mam jednu u Panini za Selectu podpisovku L.Bouma , jako potěšila by kdyby ji poslaly ale nějak s tim moc nepočítam už taky expirovala asi o tři týdny :D

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od Stefi »

O Redemption se může rozepsat tuším Nečák. Bohužel i Rede patří k našemu hobby, tak nezbývá, než čekat...
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2014-15 SP Authentic

Příspěvek od peldap »

tak samozřejmě že to ke sbírání patří, to čekání je ale většinou dost dlouhé a s nejistým výsledkem.
Stefi píše:O Redemption se může rozepsat tuším Nečák. Bohužel i Rede patří k našemu hobby, tak nezbývá, než čekat...

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host