2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2015.
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od necak »

Já začal po letech se sbíráním tak, že jsem si od Velebila koupil před šesti lety na Aukru WG 1997 Pinnacle Certified Mirror Gold za tisícovku, a to jenom proto, že v mém slovenském "Ceníku" (Pamatujete, jak to na konci 90. let vycházelo? Něco jako ořezanej Beckett...) měl myslím snad nějakých 15 000,- (ano, pane Bianconero, čtete dobře!), tak jsem si myslel, jakej jsem neudělal kauf! Souhlasím se Žížou, je mi tedy jen 30, ale něco už si pamatuju a někteří místní "odborníci" mě teda hodně dojímají! *rfl*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od deiv14 »

Zajímavá diskuze, rád bych přidal svůj skromný názor: pokud člověk na sbírání karet nahlíží jako na investici, chápu, že ho dlouhodobý pokles hodnoty dokáže rozhodit, já ale karty rozhodně nekupuju s úmyslem, že je jednou prodám za desetinásobek původní ceny, ale prostě proto, že z nich mám radost a baví mě to a tom sběratelství v mých očích je a pokud koupím teď kartu za tisícovku a za deset let se stejná karta bude prodávat za dvacku, to mi vůbec nevadí :) co se týče názoru na uměle vyšroubované ceny karet, tak mi to až tak umělé nepřijde, prostě čím vyšší poptávka, tím vyšší cena, ale to už se právě týká spíš té první kategorie sběratelů, kteří doufají ve výhodnou investici...já se řídím pravidlem, kdo si počká, ten se dočká *prty*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

necak píše:Já začal po letech se sbíráním tak, že jsem si od Velebila koupil před šesti lety na Aukru WG 1997 Pinnacle Certified Mirror Gold za tisícovku, a to jenom proto, že v mém slovenském "Ceníku" (Pamatujete, jak to na konci 90. let vycházelo? Něco jako ořezanej Beckett...) měl myslím snad nějakých 15 000,- (ano, pane Bianconero, čtete dobře!), tak jsem si myslel, jakej jsem neudělal kauf! Souhlasím se Žížou, je mi tedy jen 30, ale něco už si pamatuju a někteří místní "odborníci" mě teda hodně dojímají! *rfl*
slovenskej beckett jooo to byl krasnej čas... ten uz se nevrati :-((( celkem bych ho pro nejaky sberatele potreboval :-) kdyz se divej proc tahle nebo támleta karta stoji tak moc a ze jsme v Čechach a proc se teda řídim cenou podle Americkyho ceniku :-) a ano i Mr. Velebila znam a vubec bych ho neVelebil :-)

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

deiv14 píše:Zajímavá diskuze, rád bych přidal svůj skromný názor: pokud člověk na sbírání karet nahlíží jako na investici, chápu, že ho dlouhodobý pokles hodnoty dokáže rozhodit, já ale karty rozhodně nekupuju s úmyslem, že je jednou prodám za desetinásobek původní ceny, ale prostě proto, že z nich mám radost a baví mě to a tom sběratelství v mých očích je a pokud koupím teď kartu za tisícovku a za deset let se stejná karta bude prodávat za dvacku, to mi vůbec nevadí :) co se týče názoru na uměle vyšroubované ceny karet, tak mi to až tak umělé nepřijde, prostě čím vyšší poptávka, tím vyšší cena, ale to už se právě týká spíš té první kategorie sběratelů, kteří doufají ve výhodnou investici...já se řídím pravidlem, kdo si počká, ten se dočká *prty*
souhlasim ze se neda neco sbirat jen pro to aby na tom clovek vydelal ,ale zrovna u Erika jo celkem nase... naštve :-) koupit kartu co ma 225usd a za par let zjistit ze ma 20 tak to urcite nikoho nepotesi... ale zase ho mohlo potesit ze mu sla z 20ti na 40 :-)

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Heppig »

tuhle diskuze se zájmem sleduju a jen chci dodat pro pana Kanadýra: Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurn *rfl* *lgh*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od deiv14 »

zizomil píše: souhlasim ze se neda neco sbirat jen pro to aby na tom clovek vydelal ,ale zrovna u Erika jo celkem nase... naštve :-) koupit kartu co ma 225usd a za par let zjistit ze ma 20 tak to urcite nikoho nepotesi... ale zase ho mohlo potesit ze mu sla z 20ti na 40 :-)
Taky záleží na tom, za kolik ji tenkrát opravdu koupil, nevím jak to bylo dřív, ale v dnešní době se reálné ceny od těch beckettových často docela liší :) ale souhlasím, že to nepotěší, to je jasny :D
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

nevim za kolik to kdo bral ale znam jednoho sberatele ten jich (Eriků) ma tolik ze neni moc co mu jich schazi... :-) a kamos co ho sbira si (jak piseš ty) počkal a sehnal ho za 25 tzn za 250.- cena dolaru v kartach je od zacatku cca tech 10za dolar... to uz je stara vec jako sbirani karet u nas :-)

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

mato píše:
deiv14 píše:
zizomil píše: souhlasim ze se neda neco sbirat jen pro to aby na tom clovek vydelal ,ale zrovna u Erika jo celkem nase... naštve :-) koupit kartu co ma 225usd a za par let zjistit ze ma 20 tak to urcite nikoho nepotesi... ale zase ho mohlo potesit ze mu sla z 20ti na 40 :-)
Taky záleží na tom, za kolik ji tenkrát opravdu koupil, nevím jak to bylo dřív, ale v dnešní době se reálné ceny od těch beckettových často docela liší :) ale souhlasím, že to nepotěší, to je jasny :D
Stačí si pozrieť karty na ebayi. Niektorí predajcovia dávajú karty na ebay podľa BV na buy it now. Osobná skúsenosť na nemeckom fóre sa vymieňajú karty podľa ceny BV čo je podľa mňa blbosť *axe*
no blbost to nevim... tady koupis kartu co ma rekneme 25 dolaru za 200-250.- a dostanes za ni na tom nemeckom fóre hodnotu 200-250.- takze neprodelas ani nevydelas nic a o tom ta vymena je... nebo by mela byt... jako nemam ale problem pri vymene neco malo pridat kdyz neco opravdu chci

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

mato píše:Je pravda tiež. Ale záleží čo vymieňaš. Keď dostaneš ponuku za Pavelca Select autograph /25 SSP za 5ks Panini Select Numbers aj to som napísal moc tuším 3 mi ponúkol, ktoré dokážeš zohnať na ebayi za 1USD tak je tam rozdiel :wave:
to mas pravdu... neco se vymenit opravdu nevyplati... :-) ale menit to nemusis...

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Staal »

Heppig píše:tuhle diskuze se zájmem sleduju a jen chci dodat pro pana Kanadýra: Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurn *rfl* *lgh*
No ja jsem taky zvedavej, jak tady vyvrati, ze ta karta tu cenu proste nemohla mit. Protoze se mi posledni dobu zda, ze redaktori NHL stranek jsou vsevedouci.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od valento3 »

Já mám Beckett z roku 96-97

Lindros 175 - 235 usd
Shanahan 35 - 60 usd
Roenick 25 - 40 usd
Tkachuk 25 - 40 usd

Celý set 350 - 475 usd

Někdy taky kroutím hlavou nad některýma, hlavně mladšíma, sběratelema. Dřív byla prostě jiná doba. Karty třeba neměly limity, ale jejich vkládání do boxů bylo minimální a najít takovou kartu bylo hodně velké štěstí. Dnes jsou některé staré karty téměř nesehnatelné, i když nemají limit. A když se třeba po dvou-třech letech objeví ne ebay, jejich cena je opravdu vysoká. Mnohdy vyšší než BV. Vím z vlastní zkušenosti, sbírám karty Roye hlavně z tohoto období. Ta stará cena mě teda vůbec nepřekvapuje. Jak se vyskytuje tento Eric ale netuším ...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od pavelbart »

Zizo. S tím ericem si mel pravdu. Bod pro tebe. Schválně jsem kartu hledal pres Google. Ani tam toho zas tolik není jako třeba u te 97-98.
Ale brat ze bernou minci ten nesmysl, co se kdysi vymyslel tuším v Bohnicích na burze, ze bv10usd je 100,- kc, je taky kravina. Ja pamatuju dolar za 35 a vice, ale taky 14. Dlouho byl ted v poslední době kolem 20. Nyní uz zas ke 26,- kc. To proste nejde tak brat z logiky věci. Uz jen proto, ze jsou karty, které zdaleka nechodí za beckett - speciálně novejsi itg, a naopak karty, které chodí vyrazne pres BV, speciálně treba starší inserty. Ale je plno lidi, co se nad tím podivuji. Hlavně když karty prodávají...:). Kdyz byl dolar 20,- kc, tak se to jeste s drtivou většinou karet dalo. Ale ted už je to mnohem horsi. Kdyz jsem to psal kdysi mym zamorskym dodavatelum, kroutili nad tím hlavou. Nekteri vysli vstříc, nekteri ne. Vysli ale jen proto, ze toho berem hodne. Ja řeknu příklad. Tarasenko auto patch rc contenders. BV 200usd. Prodej 100-130usd. Tedy cca 2600 az 3200. Bez posty (ani nemluvím o DPH). Sezen tu kartu za 2000. Celkem orisek...
Kritika beckettu... Ano není dokonalý, ale nic lepšího není. Bohuzel. A dlouho asi nebude. To, ze se kartam meni hodnota je naprosto přirozený. He to jako se vsim. 20 let je hodně. Podívejte jen co udělaly nemovitodti v CR za posledních 5 let. To je přirozený. Speciálně ale inserty z 90. Let jsou na tom dobre!! Jak psal valento. Ja to vidím na cenách. Jak jsme je prodavali před 5ti lety s nyní. O hasanovi ani nemluvím. Ted jde bral za 550,- insert s bv 20. Jinak bych ho nemel...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Lloyd »

Nevím, jestli je řeč o téhle kartě, ale tu jsem před 20 lety vytáhnul z jediného balíčku a posléze ledabyle uložil (nebyv sběratelem Flyers ani Erica) do krabice od bot, kde s lehce ošoupanými rohy přečkala všechny Beckettové bouře...

Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od DaveBrownsound »

To sis vlastně dal dal 6 tisíc do krabice a po 20 letech jsi jí našel, a zjistil, že bankovka už je zrušená a nejde vyměnit :-P
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od necak »

Vyhrabal jsem starý Beckett a nafotil to. Jen jsem se sekl s tim mým Waynem, jeho cena nebyla 10000 Kč, ale 2500 dolarů! *lgh*

Obrázek

Obrázek

Obrázek
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od Hans »

Pěkná debata se z toho rozjela. K tomu vyměňování. Ano, beckett se dá použít ale bohužel ne vždycky. Mato to tady nakousnul správně. Máš třeba podpisovku s Beckett hodnotou 30 usd, která se v reálu prodává třeba za 500 Kč a frajer ti za ní nabídne 4x Young Guns, kde každá má beckett 8 usd, ale reálná kupní cena je 1-2 usd. Do téhle výměny prostě jít nemůžu. Ono obecně jsou RC karty v beckettu hodně nahodnocený. Ÿoung Guns kdejakýho no name hráče má prostě třeba 5 usd a v reálu jí seženeš za 10-20 Kč.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od zizomil »

[quote="pavelbart"]Zizo. S tím ericem si mel pravdu. Bod pro tebe. Schválně jsem kartu hledal pres Google. Ani tam toho zas tolik není jako třeba u te 97-98.
Ale brat ze bernou minci ten nesmysl, co se kdysi vymyslel tuším v Bohnicích na burze, ze bv10usd je 100,- kc, je taky kravina. Ja pamatuju dolar za 35 a vice, ale taky 14.
diky za bod :-) zatim jsem tu svoji blbosti body jen ztrácel :-)
kdo vymyslel 10 za dolar nevim ale je pravda ze nektery karty uz se daji koupit i levneji... ale i dráž... ale je dobre ze to nekdo vymyslel... alespon je nejakej zachytnej bod... je jasny ze ti to nebudou v USA za 10.- dolar brat ale u nas to je slusny...

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2014-15 UDS2 2x Case Hit!!!

Příspěvek od xmkrejci »

Beckett August 1996 uvadi toto:
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti