OFS 14/15 a balíčky OPC 14/15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

OFS 14/15 a balíčky OPC 14/15

Příspěvek od Lukyn55 »

tak na Vánoce jsem is dopřál zase nějaké to otvírání ;) ..

k boxíku jsem si přibral ještě 3 balíčky OPC.. tady to nejlepší.. u mě panuje celkem spokojenost ;)
Obrázek

po špatné zkušenosti u balíčků OFS 14/15 jsem si řekl, že jim dám ještě šanci a pořídil si celý box..

bohužel box mě ale nepřesvědčil a špatný dojem se spíš prohloubil.. karty jsou to sice vzhledově super .. ale ze 168 řadovek jsem měl 41 duplikátů.. což mi přijde jako šílený číslo .. takový poměr duplikátů vůči celku jsem neměl ani u starých boxů OFS :( .. a nakonec se ještě opakovalo to, co se mi stalo předtím, že jeden balíček měl jen 7 karet a bez hitu :/

tady jsou hity z boxu:

paralelky /125
Obrázek
Žižka /125, Vyrůbalík a Roth Glacier /25
Obrázek
Zlíňáci /249, Valenta /49
Obrázek

a úplně nejlepší.. Zohorna a Duda /49 a "milovaný" Čája na jersey paralelce /19
Obrázek

když to zhodnotím celkově, tak jsem docela zklamaný, když jsem viděl, že tady někteří otevírali boxy a psali, že neměli žádné duplikáty a já chytnu box, který má čtvrtinu obsahu dvakrát :( .. do toho zase jeden balíček bez hitu.. žádná pěkná karta brňáka, která by mi to vynahradila se taky nekonala.. tak aspoň že tam byl ten prime Čajánka, snad vyměním za nějakou takovou Kometu..

díky za pozornost a kdybyste měli o něco zájem tak SZ ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: OFS 14/15 a balíčky OPC 14/15

Příspěvek od Uphon »

Já měl třeba box, kde jsem měl duplikáty jako teď ty ... a teď na Vánoce zase box, kde nebyl duplikát ani jeden a skoro bych sesbíral base set. Je to asi o štěstí, každopádně psát že jsi zklamaný z OFSek po loňských letech je skoro hřích ... navíc když tam máš jersey /19
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 14/15 a balíčky OPC 14/15

Příspěvek od Lukyn55 »

no já jsem zklamaný z toho, že když ty karty jsou pěkný, tak prsotě mám 1/4 boxu dvakrát z toho jsem zklamaný.. a taky z toho, že jsem po tom, co jsem měl balíček se sedmi kartama bez hitu, takovej balíček měl i teď .. to je jak naschvál.. ale zase jsem to vychytal já, tak ostatním se to už snad nestane :D .. samozřejmě jersey /19 je super, ale pro mě jen v případě že ji vyměním za /19 Brna nebo, že ji prodám .. Čajánek zrovna není někdo koho bych si chtěl nechávat :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti