tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2014.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od scarf »

Prvním boxem, který jsem dostal s tříměsíčním předstihem byl box Pinnacle 2011/12. Tenhle box jsem otevřel společně s bratrem a kámošem už v dubnu (asi bych to nevydržel čekat až do července). Vybral jsem si ho na základě dvou faktorů: 1) cena versus výkon (za málo peněz hodně muziky) a 2) boxbreaků tohoto produktu zveřejněných na fóru. Mé očekávání od tohoto boxu bylo mít:1) na řadovce Jarouše, 2) na Rink Collection mít nějaké schopné jméno, 3) insert Team Pinnacle bo Crosbyho na insertu, 4) na auto mít nějaké schopné jméno a 5) nějaký patch, na kterém nebude nějaký no name hráč. Tady je výsledek:

Jarouš :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

inserty :thumbup:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

No name jersey :thumbdown: :thumbdown:
Obrázek

No name auto :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Obrázek

Crosby :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

Malkin :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

Mike Green - Prime/50 :thumbup: :thumbdown:
Obrázek
u téhle karty se dá říct jediné... ani pecka ani pohroma

Suma sumárum oproti již dříve ukázaným breakům tohoto produktu tady na fóru je ten obsah slabší, ale na druhou stránku mé očekávání bylo poměrně naplněno. K tomuto boxu zbývá jen dodat, že ho lze jen doporučit.

Další dva boxy jsem dostal při oslavě mých narozenin, z čehož jeden jsem čekal pouze box 2013/14 Panini Contenders. Druhý box jsem absolutně nečekal, o to víc potěšil (2013/14 Crown Royal). Začneme s Contenderskama... Z boxbreaku na Youtube jsem měl jakous takous představu, co všechno lze z těchto boxů vytáhnout, tudíž v boxu jsem si přál mít nejlépe nějakou nízce limitovanou (short print) podpisovku známějšího nováčka. Dále pak tří, čtyř, šesti bo osmi podpisovku nejlépe nějakých legend a patch podpisovku. Nakonec mým tajným přáním bylo vytáhnout jakoukoliv kartu Pata Lafontaina. Zde je výsledek...

řadoky CZ/SK, krásné karty= :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

řadovky stars, krásné karty= :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

řadovky golmani, krásné karty= :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

inserty krásné za to :thumbup: , ale trochu škoda jmen za to :thumbdown:
Obrázek

rookie /600 za Mazance :thumbup:
Obrázek

podpisovky hard :thumbup: jen trochu škoda jmen
Obrázek

podpisovka SP-dobré jméno :thumbup: :thumbup:
Obrázek

čtyř podpisovka: Bennett, Zatkoff, Laughton, Konan :thumbup: - jen škoda těch jmen
Obrázek

Za chybějící patch podpisovku a Lafontaina :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

V celkovém hodnocení si myslím, že tohle byl jeden ze slabších boxů, avšak to je kouzlo tohoto produktu, buď to člověk trefí, bo to dopadne nějak podobně jako můj box. Každopádně tento produkt bych určitě také doporučil, jelikož 18 balíčků a garantované minimálně čtyři podpisovky si myslím, že za to stojí.

Nakonec si nechávám box 2013-14 Crown Royal. Tento produkt byl jedním z těch, po kterých jsem pokukoval, avšak 4 balíčky a málo karet za poměrně velký peníz bylo pro mě velkým riskem, tudíž jsem dal přednost Contenderskám. O to větší překvapení a potěšení pro mě bylo jejich obdržení *rfl* . Tajným přáním pro mě byl insert Pata Lafontaina a auto patch nejlépe s nějakým nízkým limitem nějaké hvězdy. Zde je výsledek:

řadovky jsou velmi pohledné :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

řadovky CZ/SK, hvězdy a golmani :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Obrázek

jersey, podpisovky a inserty zde za:
jersey Rask :thumbup:
jersey Hickey :thumbup: :thumbdown: - škoda jména
Rc Henderson /499 :thumbup: :thumbdown: - škoda jména
auto Collins /499 :thumbdown: - škoda limitu a jména
Obrázek

a nakonec hit všech balíčků a boxů, co jsem o víkendu rozbalil
auto patch Charlie Coyle /25 - limit super, patch super a jméno celkem ujde (2013/14 70 zápasů a 30 bodů), tudíž :thumbup: :thumbup:
Obrázek

Tento box byl spíše nováčkovský, škoda, že se nekonal nějaký Lafontaine, ale oproti ostatním boxům a mému očekávání dávám :thumbup: .

Otvíračku jsem si parádně užil, při oslavě jsme z toho udělali i video, takže ho mohu později dodat *drink* . Už se těším na další otvíračku/y boxu/ů.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od Uphon »

Já bych byl osobně s těmi Contenderskami spokojen ... hodnocení "slabší box" je podle mě trochu out. Ale pokud očekáváš z boxů "tří, čtyř, šesti bo osmi podpisovku nejlépe nějakých legend" tak to pak chápu. Myslím, že i ty Crowny docela ušly, chytit /25 silhouette se taky nepodaří pokaždé
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od deiv14 »

Ten patch na Silhouette je parádní :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od Bianconero »

Souhlas s Uphonem, Contenders parádní. Za mě úplně TOP John Gibson, jeho podpisovku (byť se podepisuje jako prase) bych bral hned a bral bych to jako HIT! :)

A určitě se mi líbí ta "grafity karta" Pinnacle Revolution Sid The Kid! :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od Hans »

Soráč, ale nadpis No name nad jersey Fowlera mě absolutně odrovnal. *lgh*

scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od scarf »

to hans diky za upozorneni tohle jmeno mi nejak uniklo (coz me samozrejme neomlouva), ale ver mi, ze ted mi jmeno cam fowler uz navzdy bude lezet v pameti. je pravda, ze se jedna o velice schopneho beka :$
to uphon nechtel jsem, aby to vyznelo jako, ze musim tahat z boxu nejake big hity jinak bude box pro me spatny, avsak po shlednuti x breakovacich videi tohoto produktu na youtube a breaku od gonzzzalese sem byl ve velkem ocekavani, ktere se naplnilo jen lehce ;-)

Uživatelský avatar
evander9
Opora
Opora
Příspěvky: 225
Registrován: pát 08. lis 2013 10:50:20

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od evander9 »

Coyle je parádny :thumbup:

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: tři boxy k tři desítky let trvající existenci

Příspěvek od fiila »

Pěknej break, řek bych že to dopadlo dost slušně. taky jsem se zasek u "no name" fowlera a nemisze , :silent: palce dolu u prime greena!! a "skoda jmen" u gibsona :crazy: (buď rád za ty dary!! :lol: )
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti