7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2014.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od pavelbart »

Tak jsem dnes konečně mohl rozbalit můj kdysi nejoblíbenější produkt, nové Betweeny. Vzhledem k posledním rokům přiznávám, s obrovskými obavami. A po sérii Masked Stories v podstatě s jistotou zklamání:-). No nebylo to vůbec tak špatné, jak jsem čekal, posuďte sami.

Řadovky nesccanuji - jsou stejné jako podpisy, jen tam není samolepa. Všechny karty jsou výrazně více lesklé (potažené nějakou tou fólií) výrazně více, než dříve, dodává jim to pěkný vzhled.

Nejdříve inserty Immortals. Na 7 boxů by mělo být 21 ks - mám 21 ks. Mně se líbí.
Dale masky - mělo být 21 ks a bylo. 3x silver, 18x normál. Potěšila jména jako Hašek, Vokoun, Martin Jones, Price...a hlavně jen 4 junioři. Masky se mi na scanech nelíbily, ale jsou perfektní naživo je holt vše jiné.
Obrázek

Memorabilia karty - musím říci, že úžasné. Ne ty základní, ty jsou stejné jak loni (Aspire taky, ale ty se mi líbí), ale Big League debut, nebo Current Crop prostě paráda. Spencerovi martinovi dres normálně z karty vypadl:-))).
A co mě hodně štimuje - Pack Your Bags. Ty se mi líbí snad nejvíce...(2x - Hedberg a belfour).
Celkem garantováno 14 memo, já měl 17, takže super.
Opět potěšilo málo juniorů. Jen 3!!! Dále např. 2x resch, Huet, Hirsch, Jarry/Fleury, Burke/Smith, Resch /19 patch, Emery /10, Mason /90

Obrázek

Podpisy - u posledních sérií velký průser...Mělo být 14 ks a bylo 17 ks, takže zase super.
Jména - spokojenost. 6 juniorů, ty nascanuju...
Potěšil Bower, určitě SP, Malarchuk, Gustafsson, Lalime, Giacomin... Proti posledním sériím určitě posun dopredu.

Obrázek

Celkově - řadovky, spousta Greats of the game (Prusek, Turek, Hašek, Roy...) spousta juniorů (je tam polívka, Langhammer) a poměrně málo - proti těm dvěma dalším subsetům - Stars of the game - dnešní golmani, který vypadají skvěle. ITG přišlo na to, že můžou fotit zezadu a z boku, tak to kartám dost pomohlo. Negativum, některé fotky starších hráčů jsou dost rozmazané, např. Parent.
Kdo rozbaloval poslední dva roky, musí uznat, že tady je obrovský posun dopředu. Skoro ve všem.
A to si vemte, že to nebylo všechno!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Našla se totiž i tahle čtverka!
Patrick Roy SP AUTO! Don Beaupre 1/1 písmeno, Cujo Glove AUTO /5 - pro mě jedny z nej karet v BTP, a nakonec - neuvěřitelná trefa - Masked Men Gold patch Hašan - tušil jsem to, ale nebyl jsem si jistý - 1/1!!!!
Obrázek

Tak nevím, zda jde o náhodu, ale nemyslím si - podle mě ITG museli zlepšit plnění. Tohle bylo v jednom necelým casu!!!!!!! Na to jste loni a předloni potřebovali možná 2 casy! A já měl loni jeden celý (20 ks) a neměl jsem obsah ani poloviční. Perla je, že Roy a Hašek byl v jednom boxu!!!! Co je hezky udělané, jsou puzzle. Ty ale nefotím, malý je někam zašil... Zítra mu je musím zabavit. Povedlo se složit celý asi 4 hráče - raanta, Howard, Steve Mason, a Varlamov.

Celkově - nemám slov. Jsem opravdu příjemně překvapen a doufám, že takhle vypadá aspoň podobně každých 7 boxů.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od vodry22 »

Tak to je paráda! Docela zavolam uvazovat o boxu, ten sem původně nechtěl právě kvůli těm nováčkům. Takhle je to super, vedet ze to takhle vyjde, vezmu boxu sedm :D

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Lukyn55 »

tak gratulace k parádní trefě do sbírky, to musí být bomba vytáhnout takovou pecku a ještě do sbírky, to se mi nikdy nepoštěstí :/ :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od pavelbart »

Lukyn55 píše:tak gratulace k parádní trefě do sbírky, to musí být bomba vytáhnout takovou pecku a ještě do sbírky, to se mi nikdy nepoštěstí :/ :D
Děkuju. Mně poprvý, aspoň myslím!!! Je to prostě jiný pocit vytáhnout to z boxu než si to koupit, to se nedá popsat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od vodry22 »

Az teď sem to přečetl pořádně...Hašek 1/1 tak to je petelice do sbirky :clap:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od pavelbart »

Opět díky:-).

Málem bych zapomněl. Rozbalili jsme i 1x Fleer Showcase, resp. chtěl jsem více, ale říkal jsem, že se rozhodnu po prvním.
A u něj zůstalo. Věděl jsem, že alfa omega je RC AUTO patch (Nathan Belieau), ale já nevěděl, jak je to s těmi ostatními - dále bylo:
1x podpis (Vey z LA), 2x RC (Gibson a merrel). 4x Universe (plus 1x paralele Patrick Kane /25 - krásná). 1x Skybox Premium, a asi 3x Fleer Ultra.
Karty krásný, ale cenu takovýho produktu nechápu. Mrázka budeme mít na shopu cca za 700 s krásným patchem a to patří k těm lepším. Abych byl na svým, musím vyndat MacKinnona - nikoho jinýho. A opět jen RC karty. Je fakt, že karty jsou úžasný, i řadovky mají takovou kvalitu, že si člověk řekne - super. Ale za trojku...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
AVAYA
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 426
Registrován: pát 25. kvě 2012 7:22:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od AVAYA »

No Pavle co říct - gratuluju :clap: :thumbup: ( mě by teda úplně stačil ten Roy, a měla bych radost úplně stejnou jako ty z Dominátora :D ;) )
Sbírám karty Patricka Roye, Manon Rheaume

moje sbírka : http://avaya78.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od sabres911 »

Gratulace k haškovi, na 7 boxů fakt nářez…

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od DaveBrownsound »

Asi budu v mensine, ale ty kreslene karty se mi nelibi.Ty verne jeste jdou, ale ty masky nahore nic moc a treba ten Hasan se mi vylozene nelibi (ale chapu, ze vytahnout 1/1 kartu je pecka), jakoby to kreslil zrucnejsi skolak :-( Kdyz uz nemuzou fotit, myslim, ze lepsi vytvarne provedeni by tomu sluselo vic :?
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od pavelbart »

Grafika je hodně "poničená" mým nastavením scanneru, ve skutečnosti to vypadá mnohem lépe, dokonce jsem si toho napoprvný nevšiml, že to je kresba.
Jinak když na to tak koukám, tak jsem měl hlavně štěstí na jména. Ono vytáhnout na těchto kartách jména Jako lalime, lacher či huet, tak budu říkat super, ale nedá se to srovnat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Burak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. dub 2012 14:58:54
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Burak »

Neskutečná paráda.. Hlavně ten jedničkovej Hašan, který je ještě ke všemu do sbírky.. Velká gratulace :thumbup: :clap: .. Celkově se mi letošní BTP hodně líbí .. Hlavně ty Masked Men-i, ty jsou fakt nádherný .. Jediné co bych vytknul, jsou ty řadovky.. Nelíbí se mi, že někteří golmani tam mají ty fotky zezadu... No a plnení je asi nejspíš opravdu lepší než u předchozích ročníků.. Co jsem koukal na zahraniční breaky, tak se tam hodně často z boxů tahali nějáké pecky ... Hodně uvažuju o tom, že bych si taky jeden boxík loupnul :)
SE SBÍRÁNÍM JSEM SKONČIL, PROSÍM NEPOSÍLEJTE NABÍDKY KARET DO SZ, DÍKY ;)

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Felipe »

Pavle ze 7 boxů mazec... :thumbup: Ta poslední čtyřka je úsná. Je super, že si vytáhl jedničkou kartu Hašana do sbírky. :clap:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Lukyn55 »

jinak, když na to koukám, tak to byl nějakej hot case nebo něco ne? .. 2x 1/1 na 7 boxů ? :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
wowow
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: ned 30. zář 2012 17:24:29
Bydliště: Praha 10

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od wowow »

Toho Haška vem čert, co si to proboha vytáhl za CuJoa? :D Ne dělám si srandu, je super, že sis vytáhl konečně i něco pořádného pro sebe. *prty* *prty* Ale až v sobě nebudu mít tolik alkoholu, musím se na toho Josepha zeptat :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Stefi »

Na Goaliegraph zajímavá jména a osobně bych, pro jeho osud, vyzdvihl Malarchuka. Na ty puzzle jsem zvědavý, tak snad se je podaří malému zabavit :-)
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od hektuur »

No tak to je něco :shock: :shock: k tomu není co říct řekl bych že tam je HITŮ jak v rádiu :clap: :clap: :clap: :clap:
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od pavelbart »

Stefi píše:Na Goaliegraph zajímavá jména a osobně bych, pro jeho osud, vyzdvihl Malarchuka. Na ty puzzle jsem zvědavý, tak snad se je podaří malému zabavit :-)
Určitě, on mi je jen pomáhal složit:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

NeoPlex
Opora
Opora
Příspěvky: 218
Registrován: pon 28. dub 2014 9:49:57

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od NeoPlex »

tak to je parada!!! Gratulace... to jsem uz byl temer rozhodnuty, ze sahnu u tebe v obchode po boxu Elite 11-12, ale tohle me trochu lame :)

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Michal »

Stefi píše:Na Goaliegraph zajímavá jména a osobně bych, pro jeho osud, vyzdvihl Malarchuka. Na ty puzzle jsem zvědavý, tak snad se je podaří malému zabavit :-)
Přesně, jen je škoda, že tam má zrovna tak prasáckou fotku.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x 13-14 Between the Pipes - stojí za kouknutí...

Příspěvek od Luky »

Pavle paráda, ty poslední karty jsou perfektní, Roy je naprosto super. Škoda malůvek, ale jsou dost povedené. Ta prostřední řada podpisovek je taky moc pěkná. Gratuluji ke kousku do sbírky, musí to být opravdu super si něco takového vytáhnout. :thumbup:
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host