2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Molda »

Tak i já se přidám k vlně Masked Stories :D Boxy jsem kupoval už v předprodeji, ale tak nějak jsem si je šetřil a čekal na vhodnou příležitost, čili jsem je loupnul až teď. Nutno říci, že jsem se po celou dobu snažil co nejvíce vyhýbat všem topicům s breaky a poště, protože ačkoliv jsem nějaké náhledy samozřejmě předem viděl, nechtěl jsem si zkazit překvapení úplně.

Koupil jsem 1x retail a 1x hobby, přičemž jsem k tomu dostal 2 bonus balíčky Cards Day, za což velice děkuji, opravdu Bonus s velkým B. *cheer*

K DISPOZICI JSOU POUZE PARALELKY, INSERTY, PRINTING PLATE a MOŽNÁ NĚKTERÉ AU ČI MEMO

Ačkoliv už je všichni znáte, tak přeci jen v krátkosti nádherné řadovky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



Teď dva bonusové balíčky. Všechny oraženy logem a obsah parádní, nevím jak je to s garancí karet, ale v každém balíčku podpisovka? Šílené :) (Samozřejmě v dobrém slova smyslu) :

Pack 1:

Obrázek

Obrázek

Tady velká spokojenost, Jarda Kameš mi udělal radost.


Pack 2:

Obrázek

Obrázek

Tady rovněž radost, přál jsem si chytit co nejvíce podpisovek golmanů z 90. let.


RETAIL BOX:

Pack 1:

Chábera 2nd Period /50
Obrázek


Pack 2:

Turek 3rd Period /10, Vokoun 2nd Periond / 50
Obrázek


Pack 3:

Ve třetím balíčku na mě vykouknulo překvapení, protože o kartě Magic Moments jsem absolutně nevěděl a je úžasná. Zajímavý nápad, skvělý design i provedení. Paráda. A Sakáč 2nd Period /50
Obrázek


A hitem retailu je "Kolčava", tedy pan Kolouch. I nějakou legendu jsem chtěl vytáhnout a ačkoliv bych při vší úctě raději vytáhnul některé zářivější jméno, pan Kolouch toho má na svém kontě taky mnoho a určitě mi udělal radost.

Obrázek



HOBBY BOX:

Řadovky už jsem ukázal, takže se posuneme rovnou k hitům. Nejprve paralelky 2nd Period /50 a 3rd Period /10 :

Obrázek

Obrázek


Road to the Cup: (Melicherčík je verze v lesku /12)

Obrázek


Unforgiven, Double Security a Authentic Moments:

Obrázek



Masky a Magic Moments:

Obrázek


HITY:

Petr Bříza mi udělal velkou radost, pro mě osobně super trefa. Naopak se musím přiznat, že pana Kulíčka jsem vůbec neznal a ačkoliv to podle všeho byl taky skvělý golman, už jen to, že jsem ho neznal ten pocit při breaku kazí, ale alespoň jsem se poučil.
Obrázek


Printing plate jsem vůbec nečekal, takže opět překvapení. Pan Červený je jeden z hokejistů, kteří to schytali v procesu společně s Božou Modrým aspol.
Obrázek


Další sparťanský hit, tentokrát naprosto nádherný kousek lapačky Marka Schwarze. Tyto karty se opravdu povedly.
Obrázek


A abych těch sparťanů nebylo málo, tak zlatý hřeb večera byl pro mě kus masky Tomáše Pöpperleho. *cheer*
Obrázek


PLUSY:
- 1) Balení Hobby boxu, 15 balíčků v boxu je alespoň pro mě velké plus, člověk to nemá hned za sebou, užije si to více a stále nachází zajímavé karty a je déle v napětí kvůli možným hitům.
- 2) Cena! Na to, co hobby box obsahuje je cena v porovnání se současnými boxy NHL opravdu povedená.
- 3) Memorabilia karty ze skutečných game used věcí od hráčů i s fotodokumentací. A navíc parádní rozmanitost od betonů, lapaček, přes dresy až k maskám, což je celosvětově ojedinělá záležitost.
- 4) Nádherný design řadovek.
- 5) Zajímavé členění řadovek do 4 období a tomu odpovídající zabarvení i shodné metalické ražení názvu
- 6) Rozumný počet insertů a paralelek. Ani moc, ani málo. Tak akorát, aby člověk našel spoustu zajímavého, ale nebylo to zbytečně chaotické
- 7) Nápady i provedení insertů a paralelek
- 8) Skvělý nápad s Magic Moments, opravdu krásná karta.
- 9) Jedny z nejhezčích podpisovek jaké jsem kdy viděl, velký palec nahoru
- 10) Distribuce - myslím, že povedená. Dostalo se na všechny. Každý kdo měl zájem měl a stále ještě má možnost boxy koupit ačkoliv po nich byla velká poptávka.
- 11) Výběr fotek - mnohdy velice zajímavé a hlavně neokoukané záběry. (Např. z mládí či v dresech týmů, ve kterých odchytali méně zápasů a tak je takových fotek často málo k vidění)

MÍNUSY:
- 1) Balení retail boxu. Tady je to asi mínus jen z mého pohledu, protože toto asi každý vnímá jinak. Ale většinou bývají retaily za příznivou cenu pro lidi, pro které nejsou třeba hity až tak podstatné a raději si zaplatí menší částku a získají větší množství řadovek a běžnějších karet na úkor hitů. Tady je to naopak, v retailu pouze 3 balíčky, což se mi osobně vůbec nelíbí a tím pádem i velmi malé množství řadovek.
- 2) Cena retail boxu (opět pouze můj názor). Když se srovná poměr cena/obsah hobby boxu a cena/obsah retail boxu, tak je na tom retail o dost hůře, ačkoliv je levnější. Ale není to tak úplně velké mínus, protože i tak je cena pěkná. Jen to srovnání a poměr.
- 3) Nevím jestli se jedná o chybu designu, tisku či ořezu, nebo zda-li je to takto z nějakého důvodu schválně, ale umístění rámečku s názvem insertu u Authenic Moments mi připadá dost nepovedené a hodně to podle mě jinak skvělou kartu zkazilo. Pokud by to bylo vycentrováno, tak by to působilo mnohem lépe.


Sečteno a potdrženo určitě nejlepší karetní série, který kdy byla v ČR a SR vydána. Opravdu neskutečný počin a děkuji za něj všem, kteří se na něm nějakým způsobem podíleli. Otevíračku jsem si neskutečně užil a řadí se k těm nej co jsem kdy dělal a to i v porovnání s NHL boxy. Snad se podobně kvalitních sérií dočkáme i v budoucnu.

Uživatelský avatar
Zdenek89
Opora
Opora
Příspěvky: 343
Registrován: sob 04. led 2014 17:15:40
Bydliště: Ždánice

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Zdenek89 »

Opravdu parádní hobby box, zcela sparťanský, podpisovka Břízy by byl pro mě NEJhit, ale jersey Schwarze s kusem lapačky a Pöpperleho maska je super, gratuluji :clap: .

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od worlikk »

Koukám, tohle by byl pro mě naprosto parádní box...dvě memo, podpisovka, Magic Moments :crazy: *cl*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od jarosenko »

Mě se líbí jak to Molda hlavně všechno popsal a nenaházel sem jen obrázky. A to hodnocení na konci je taky super :-)

Jinak k boxu samotnému palec nahoru. Obsah fakt parádní :thumbup:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Molda »

Díky všem. No já si říkal, že ten box si nenašel toho pravého zákazníka, protože tohle byl box jako šitý pro nějakého sparťana.:D Já teda především doufal v podpisovku Čechmánka nebo Nadrchala, což se sice nesplnilo, ale i tak velká spokojenost.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od pavelbart »

V první řadě Moldo, klobouk dolů za práci s tím popisem, to je jeden z nej zpracovaných breaků poslední doby!! Super.

A k obsahu - s retaily bohužel nemáš pravdu - mohu potvrdit, že jsem rozbalil cca 30 retailů a mám na to přesně opačný názor jako ty. I když ten tvůj je z tohoto boxu opodstatněný. Podle mě lidi moc retaily nerozbalovali (poznám dle prodejů) a proto neví, co v nich čekat. Já si naopak myslím, že poměr cena/výkon je u retailů strašně vysoký a můj názor (asi se budete divit), že je dokonce lepší než u hobby. My vytáhli z retailů např. Schwarze 2/2 memo s částí jména SCHWA, tuším vyrážečka, a ještě jednu podobnou kartu. Už nevím koho. Pak jsme z nich vytáhli určitě 3, 4 podepsané memo. Plus na burze jsem viděl toho klučinu boliholiho, jak vytáhl podepsaného Salfu memo. Nemluvě o podpisech a 1/1 kartách.

A ještě jednu poznámku k retailům a řadovkám - ten názor se tady objevil už dříve, a já si pořád říkám o jakých produktech to lidi mluví, že mě žádný nenapadá. Ať vezmu jakékoliv produkt od UD, Pacific i Panini, řadovek je buď stejně nebo dokonce méně (u Pacific) a liší se pouze inserty a memo a jejich poměry vkládání (např. u UD ser. 1 a 2). Já jsem skutečně nenašel hodně produktů, kde by bylo více řadovek v retailu - tedy popravdě, nenašel jsem žádný:-). To vůbec neříkám s nějakým rýpáním, jen mě ten názor překvapil a nevím, na základě jakých produktů je vytvořen.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od hektuur »

Snad nejlepší popis breaku co jsem tady za mou krátkou dobu četl!! Dobrý výkon.A dobrý break :thumbup:
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Obsahy boxů nezklamaly . Popis :thumbup:

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od vojta »

pavelbart píše: A k obsahu - s retaily bohužel nemáš pravdu - mohu potvrdit, že jsem rozbalil cca 30 retailů a mám na to přesně opačný názor jako ty. I když ten tvůj je z tohoto boxu opodstatněný. Podle mě lidi moc retaily nerozbalovali (poznám dle prodejů) a proto neví, co v nich čekat. Já si naopak myslím, že poměr cena/výkon je u retailů strašně vysoký a můj názor (asi se budete divit), že je dokonce lepší než u hobby. My vytáhli z retailů např. Schwarze 2/2 memo s částí jména SCHWA, tuším vyrážečka, a ještě jednu podobnou kartu. Už nevím koho. Pak jsme z nich vytáhli určitě 3, 4 podepsané memo. Plus na burze jsem viděl toho klučinu boliholiho, jak vytáhl podepsaného Salfu memo. Nemluvě o podpisech a 1/1 kartách.
Přesně tak, já jsem například vytáhl z retailu za 590,-Kč podpisovku /39 Dominika Haška - jedno z nej jmen v checklistu.
A všechny retaily jsou baleny fakt parádně, když už je slabý podpis, tak je tam pěkná memorabilia karta... Za tu cenu je to pro nás, co nemáme tolik peněz je to opravdu lahoda a je super že se tam dají i tyto hity najít.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Molda »

Jasně, je mi jasné, že se i v retailech objevují super karty, já to ale myslel tak nějak obecně to porovnání. Respektive v retailech je pár řadovek, pár paralelek a insertů a +/- jeden hit. Kdežto v hobby je velké množství řadovek, hodně velké množství paralelek i insertů, a +/- mínus 5-6 hitů. A to vše jen za 1590, což není ani trojnásobek ceny retailu. Ovšem obsahově je hitů i všeho ostatního téměř pětinásobně více. Čili mi obecně vzato připadá, že poměr cena / výkon je u hobby mnohem lepší. Ale jak jsem psal, je to celkem subjektivní pohled na věc a i cena retailu je suprová sama o sobě.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Tony Lapacka »

Teď jsem koupil pět retail boxů a měl byly tam 2x PP, 3x memo a 6x podpisovka. Což bylo fajn, jelikož jedna podpisovka byl takový nečekaný bonus navíc...:-) V jednom boxu byly totiž dvě... :-)

Kdybych koupil dva hobby boxy, tak zaplatím o 230 kč víc a mám 2x PP, 4x memo a 4x podpisovku...

Navíc jsem měl ještě 5x podpisovku z 5x bonusového balíčku... *cl*

Akorát mě minul nějaký ten nižší limit nebo podepsaná memo karta.



tolik jenom stručné srovnání, box break postnu na forum o víkendu...:-)
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Dampa17 »

Suprově popsaná otevírka současného hitu s klasicky výborným výsledkem :thumbup: ... za sebe se musím přiznat, že můj narozeninový boxík se června taky nedožil a na velikonoce padl (bohužel nemám sil, abych to naskenoval a šupnul sem) a s výsledkem jsem taky maximálně spokojen (i když jsem nevytáhl vyloženě "vysněné" karty - masku a auto J. Králíka) asi jako všichni. A jenom se mi potvrdilo to, že jde o bezkonkureční plnění za požadovanu cenu jak u hobby (ten jsem otevíral) tak si myslím, že i u retailu. Prostě ani jedno nemůže zklamat a je asi jedno, co si člověk v rámci svých možností a chutí vybere ... pro mě společně s HSHW to nej, co u nás vyšlo :clap: a určitě si tyhle boxíky zaslouží podobné zpracování, jaké tady předložil Molda *thks*

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od Uphon »

Přidávám se k Pavlovi a dalším ohledně hodnocení RETAIL / HOBBY ... když jsem někdy před měsícem s kámošem loupl 11 hobby a 11 retailů, tak opravdu Retaily vyhrály na celé čáře :thumbup:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

SECERES
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: pon 21. lis 2011 6:43:25

Re: 2013/14 Masked Stories - 1x Hobby, 1x Retail, 2x Bonus

Příspěvek od SECERES »

Ahoj pokud by jsi chtěl něco pustit měl bych zájem o kartu/y Machovského
Sbíram karty
Jiřího Holečka vlastním 6 z 29
Petra Mrázka vlastním 5 z 18
Dmitrije Jaškina vlastním 8 z 13
POKUD KARTA VYŠLA VE DVOU VERZÍCH POČITAM MĚ STAČÍ JEDNA I KDYŽ CHCI OBĚ

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti