2 x 2013-14 SeReal KHL Hockey

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

2 x 2013-14 SeReal KHL Hockey

Příspěvek od corfix »

Minulý rok jsem po prvé zkoušel box KHL karet. Co mě asi nejvíc zklamalo bylo strašně velké množství karet Play-off Battles + Allstar - nápad dobrý, ale aby jich bylo více než řadovek? Tento rok jsem shlédl pár breaků a rozhodl jsem se pro dva boxy... A výsledek?

Pro mě naprostá paráda! Play-off Battles razantně ubylo, že se konečně dají brát jako inserty (snad jen 5 ks na box) a k nim přibyly tzv. Video hit - kde si můžete pomocí QR kódu, který je na druhé straně karty načíst url na youtube a přehrát si daný moment, který je vyobrazen na kartě... Dále tu jsou tzv. Clubs logo puzzle. Ano, je jich asi stejné množství, jako v minulém ročníku výše zmiňovaných Play-off Battles, ale na rozdíl od nepřehledných rusky psaných insertů si můžete sestavit loga všech klubů KHL (případně svých oblíbených), včetně jejich největších hvězd. Podle mě super nápad a navíc si jim to povedlo i designově.

Design řadovek podle mě ok. V podstatě stejný, jako v minulém ročníku + několik vylepšení... Pořád si ale nemůžu zvyknout na tu azbuku : -))

BOX 1:

Obrázek
Obrázek

Za mě naprosto super... Od shora silver verze řadovek, gold verze řadovek /100. Dále 5 + 1 /300, kde se povedly lepší jména. Podpisovka Sharks on ice /50 - opět jedno z lepších jmen a nakonec game worn jersey /150 z Doněcku 2013, kde se uskutečnil KHL Draft... V druhém okénku je parádní kousek loga.

BOX 2:

Obrázek
Obrázek

Ten už nebyl tak dobrý... hráče na podpisovce /50 ani jersey /250 neznám - game worn jersey z play off 2013.


A nakonec pár karet do sbírky LVA (ve spodní části můžete vidět příklad karty video hit - na druhé straně je QR kód:

Obrázek

PS: kdybyste měl někdo větší množství těch clubs logo puzzle, dejte mi vědět. Díky.
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
lfpbiba
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 52
Registrován: úte 12. bře 2013 21:42:35
Bydliště: Litoměřice

Re: 2 x 2013-14 SeReal KHL Hockey

Příspěvek od lfpbiba »

Gratuluji k obsahu boxům a ke Lvům. *gp* Musím říct, že mnohem lepší kousky než já. *cry-a*
Sbírám karty HC Lev Praha.
Má sbírka:
SeReal sezona 2012/2013 - 53 ks řadovky, 14 jersey, klubové karty s podpisy 28
SeReal sezona 2013/2014 - 37 ks řadovky, 6 ks serie 5+1, Sharks on Ice 2/2, Signature 1/1 klubové karty s podpisy 32

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host