ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2014.
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od svatos40 »

Takze dostavame sa k hlavnemu podujatiu vecera.. 20 Boxovy Case break BTP 2012-13 Hobby
Garantovane 2 jersey a 2 podpisy na box.
Obrázek

Po otvoreni krabice ma cakali dve mensie krabicky s 10 boxami..
Tu kopu base kariet som ani nefotil, podobne ako Redeption points ktore som vyskladal komplet

Ako prve davam Masked Men V. klasicka verzia, kazdu jednu kartu som mal 2x :) Celkovo 27 roznych mien z celeho subsetu 50 ks
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Podpisovecky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Decades podpisy alebo kus historie, niektore mena su SP.
Obrázek
Obrázek

Jersey:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Masked Men V. SILVER /50
Masked Men V. GOLD /10
Masked Men V. Silver Jersey /19 (krasny 2 farebny kusok, este lepsieho brankara)
Obrázek

GUMP WORSLEY GAME USED VINTAGE JERSEY SILVER / 9 (uplne prekrasny kusok historie)
GAME USED PATCHES SILVER / 19 ( PRICE, FLEURY, D´AGOSTINI)
Ty Rimmer Game used Jersey GOLD /10
Mac Engel Game used Jersey Auto Gold /5
Rogie VACHON Game Used Jersey & Stick Silver /19
Big League Debut Carey Price GOLD /10
Rivald GOLD Allan Bester / Greg Stefan /10
Between Aspire DAVID HONZIK / ROBERTO LUONGO GOLD /10

Obrázek

Co k tomu dodat, unaveny z tolkeho otvarania, ale slintam blahem..

Uživatelský avatar
sazinek1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 198
Registrován: sob 25. úno 2012 22:40:15
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od sazinek1 »

nu tak to je paráda. :thumbup:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od superman66 »

Krása, Worsley paráda, skvělý patch u toho Fleuryho a moc pěkný podpisovky. Nevím proč, ale čím dál víc se mi líbí ty masky. Gratuluju, určitě to musela být skvělá otvíračka :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Irbe »

taková nálož karet tuna podpisovek a jersey :thumbup: jen škoda těch debutů tam je to buď bílá nebo červená.
Pro wowowa tam je podpisovka žervé čuně :D
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od L73 »

Moc pěkné! Moc! Zaujalo mne, že snad 6 golmanů z nižších lig má stejné příjmení jako bývali golmani NHL a další ještě jako bývalí hráči NHL. Že by rodinné vlohy? :-) Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od DzEjDy »

No teda nevím, ale od celýho case bych asi očekával trochu víc. Alespoň teda dřív by v BTP bylo určitě mnohem víc zajímavých karet. Tady je super ten Worsley, dva patche Fleuryho a Price, pár dobrých podpisovek, ale ten zbytek na 20 boxů??? Když vzpomenu ty Hansovi case ze starších ročníků, tak to byl úplně jinej level :? .

Btw. toho Ranforda na gold mask jsem vytáhnul taky, ale jenom z jednoho boxu :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od valento3 »

Je to pěkná nálož, to musím uznat.
Karty se mí líbí, BTP mám rád, ale musím souhlasit s DzEjDym.
Nepříjde mi to jako náplň 20 boxů, co se hitů týká, viz. zmíněný Hans a jeho rozbalovačky starších ročníků ...

Uživatelský avatar
Nick-Sloter-Zasahuje
Opora
Opora
Příspěvky: 318
Registrován: úte 01. kvě 2012 18:35:30

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Nick-Sloter-Zasahuje »

Hezká rozbalovačka . ;)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Hans »

Já jsem se půvedně té kritiky chtěl vzdát, protože jsem nechtěl svatošovi zkazit break, i když zkazit. Ale když už se tu do toho ostatní pustili, tak i já se přidám. Musím říct, že velkým plusem toho produktu je určitě cena. Když vezmu americké ceny, tak tenhle 20 boxovej case přijde na stejné peníze jako před vydáním case 10 boxový stejného produktu. Kdybych si tohle koupil ze předprodejovou cenu nějakých 1600 usd bez pošty a cla, tak jsem neskutečně nakrknutej.

Vidím to stejně jako valento a Dzejdy. Na 20 boxovej case je toho strašně málo. Ale vezmu to popořádku. Masky jsou skvělé! Už jsem několikrát psal, že se mi líbí asi nejvíc v historii a ten set bych chtěl dát postupně dohromady. Ale i tady ve dřívějších produktech byla snad jedna gold na 10 boxový case.

Co se týče podpisovek, tak si taková normálka. 1x karty současných Stars na 10 boxů klasika. Docela dost karet "legend". Legend píšu v úvozkovkách, protože by se to spíš mělo nazvat karty hráčů z minulosti. Potěšil by určitě Craig, Hebert, Moog, Giacomin nebo Tugnutt, ale že by tam bylo něco, co by mě posadilo na zadek, to fakt ne. Alespoň jednu podpisovku hráčů jako Potvin, Roy, Brodeur, Hašek nebo Joseph by si takový dvaceti boxák určitě zaslooužil. No a s Future Stars je to pořád stejné. Byla vůbec nějaká SP podpisovka?

Největší zklamání ale u mě jsou jasně memorabilia karty. Kdysi vlajková loď Between The Pipes. Dalo by se to nazvat jersey na 6 způsobů. Ano Fuhr je pěkná trefa, stejně tak Worlsey, ale chybí mi tam prostě ta rozmanitost z minulých let. Kdo jsou hokejky, betony, lapačky, vyrážečky? Jediná karta, která nepotvrzuje ten jersey stereotyp je ten Rogie Vachon. Ta karta je skvělá!

Dřív jsem osobně bral BTP produkt jako něco extra. Nikdy nezapomenu na ty otvíračky ročníku 2006-07. Sice tam snad nebyly garantované ani dvě podpisovky nebo jersey, ale to byla prostě paráda. Člověk se mohl vždycky těšit na něco super. Právě na ty betony, hokejky atd. To všechno bylo navíc završeno tím, že na kartách byli většinou špičkový hráči z minulosti a současnosti. Ale ani loni to nebylo tak špatné.

Tímto ročníkem se ale pro mě BTP stávají naprosto tuctovou záležitostí. Dřív to podle mě kluci nebo kluk v ITG dělal trošku víc ze srdíčkem. Dnes mi přijde, že to dělají proto, aby mohli něco vydat. Škoda, BTP jsou pro mně srdcovou záležitostí a doufám, že ten trend se zase obrátí.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

Ten produkt se dá zhodnotit lehce když už ani Svatos nevytáhne z casu nic extra, tak to nic extra není :D
Souhlas, starší betweeny, myslím hlavně pod rokem 2011, byly o úplně něčem jiném...
Ale rozbalovačka to musela být dobrá.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od vojta »

Nádhera!! Vytáhl jsi krásné karty, ale na tvé poměry mi chybí nějaká 1/1 :)

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Lloyd »

Když jsem se vrátil ke sbírání, tak jsem si taky objevil tyhle brankářský série a koupil si pár balíčků a nějakej ten lotík. Ale nechápal jsem, jak se ty rozmazaný detaily hlav můžou někomu líbit. Z tohohle impozantního množství bych si už ale něco vybral *cl* Jen jsem asi staromilec nebo troškař a u hokejovejch kartiček bych se chtěl uspokojovat po několika balíčcích a ne několika kamionech... Nicméně velmi oceňuju, že když si někdo doma ten kamion vyloží, že si karty nešušní někde v almaře, ale takhle pěkně nám je vystaví. :thumbup:

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od svatos40 »

Jedna mala oprava.. dal som si tu namahu, prebehol som a zaroven roztriedil base karty a vykukla na mna este tato podpisovecka.. Uz sa mi nechcelo skenovat takze obrazok som si pozical z ebay.

Obrázek

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od fiila »

L73 píše:Moc pěkné! Moc! Zaujalo mne, že snad 6 golmanů z nižších lig má stejné příjmení jako bývali golmani NHL a další ještě jako bývalí hráči NHL. Že by rodinné vlohy? :-) Luk.
Presne to me napadlo kdyz jsem cetl ty jmena u tech prospektu:))

jinak osobne myslim, ze ten vas pocit je to hodne zkresleny tim jak je to prezentovano najednou...těch karet (hitů) z 20ti boxů je hodně, že v podstatě už jen hledáte HITY mezi hity. Když se podíváte na plnění jednoho boxu:
2 Autographs
2 Game-Used Memorabilia Cards
3 Masked Men 5 Inserts
2 Finest Moments Insert Cards
162 Total Cards

je tam hrozná spousta řadovek (samozřejmě rozděleno ještě do nějakých subsetů) a každej vytaženej insert je hitem. Pokud kouknem na ty karty s limitem /50 a níž, je jich tam akorát jedna na box. Kdyby to bylo prezentováno box po boxu jako 3 podpisy, 3 masky a dvě jersey z toho jedna SP, tak vám to přijde fpoho:)
Na Stars of the game 3 super podpisy: Niemi, Varlamov (SP) a King Henrik (SP), na Decades podpisech jsem našel spoustu pěknejch jmen! treba legendy Giacomin, Riggin, Glen Hanlon (bejvalej kouč SK:)), Dion s tou uchylnou maskou, Moog, Tugnutt, Rhodes...Jim Craig (SP) a :) Guy HEBERT (SP).
Ty jersey, zvlášť ta záplava bílejch jsou dost obyč, osobně bych ale vyzved řádek Emery, Beezer a rivals Belfour/Joseph...ty se povedly!!
Na Draft day se poved Roy/Mclean (i dyz trochu nudny kousky), ale hlavně krásnej Irbe/Kolzig!!
Aspire jsou hodně podobný, ale ten nápad je dobrej, jak je tam mazák s ušákem:) řek bych že jména super ..Moog/Subban...Price, Joseph, Hiller..
Tam dole to už jsou pecky...těch už si všim každej:)) Fuhr /19 skvělej, super patche Price a MAF /19 , BLD Price /10, Honzik/Luongo /10 a jako třešeň na dortu je Vachon /19 a Worsley /9...takovy karty se nedaj tahat z každýho boxu, to přece nejde...to jsou karty který jsou opravdu HITY mezi hity a jen když se veme těhlech posledních 7 neoddiskutovatelnejch, znamená to že může bejt v každym 3. boxu + všechny ty pěkný trefy co jsem vypsal nahoře...jshrnuto podtrženo, já bych zas tak kritickej nebyl ;) he ale 3000 řadovek, to musí bejt solidní kupa :lol:
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od DzEjDy »

Jedna hokejka na 20 boxů je prostě bída, zvlášť u série jako je BTP. To ani rozsáhlým rozborem nevyvrátíš :) . Přesně jak napsal Hans, dřív tam bylo garantováno na box mnohem míň těch "lepších" karet, ale obsahově to bylo zajímavější.
Obrázek

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od fiila »

No to možná jo, ale na to ti stačí skouknout checklist abys zjistil, že si máš koupit starej box/case a ne tehle pokud prahneš po kusech výstroje kterých tam jsou jen dva malý sety 23x /1 a 5x /10 a jeden větší 20x /20...
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Hans »

Ale to není otázka jestli koupit/nekoupit. Prostě dřív to bylo rozmanitější, i když ty karty nebyly dokonalé designově. Tady to fakt vypadá, že se v ITG zaměřili na kvantitu a ne kvalitu. Prostě rozstříhali nějaké jersey a udělali 5-6 jersey subsetů, aby to nějak zaplnili. BTP pro mě byli vždycky o tom, že si mohl vytáhnout kus hokejky, betonu nebo rukavice. Tady se ti to prostě poštěstit nemůže.

Kouknul jsem se třeba i na checklist a hitovky jako jersey/auto, patch/auto jsou v limitu /5, ten limit byl dříve taky trošku větší. Navíc zase v poměru 16 karet future stars a 8 současný hráčů nebo legend. Je vidět, že dresy legend mají, tak proč se prostě neudělá větší počet těhle karet?

Mě fakt na tom nejvíc mrzí to, že se na tomhle produktu podle mě snažili ušetřit a ani se nedivím tomu, že ty boxy jsou teď za polovinu než byly na začátku prodeje. Tady mi to hodně připomíná Panini způsob. Nasadit nějakou vysokou cenu, při který si to zvědavci koupí hned na začátku, a pak to jde hodně rychle dolů.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

Mně nejvíce u těchto BTP zklamaly podpisy.
Takových no name kluků, ze kterých většinou nic nebude, nebo není... To je o ničem.
V tomto case - 3 současní golmani.
Veteránů dost, jména nejsou vůbec špatná, ale chybí mi tam nějaká hvězda typu aspoň Fuhr, Beezer, Joseph...aspoň jedna.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Hans »

Tady je zase nutno napsat, že podpisovky současných Stars do boxů nedávali moc nikdy. Pamatuju snad case ročníku 2010-11, kde jsem měl jedinou kartu Hedberga.

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od fiila »

pavelbart píše:le chybí mi tam nějaká hvězda typu aspoň Fuhr, Beezer, Joseph...aspoň jedna.
jako podpis? no je tam Moog a HEBERT :D ..Joseph, Fuhr, Roy nebo Belfour jsou tam na memo.
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti