ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2014.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

Ano mně osobně podpisy chybí. Moog není přece žádná megastar, většinu kariéry prožil ve stínu Fuhra... Hebert - slušný golman, ne hvězda první velikosti. Jak jsem psal, ta jména mi přijdou slušná, ale na case bych prostě bral něco víc, to je celý. ITG zbabrali tento ročník a v podstatě mohu říci, pže je sleduju hodně dlouho, že jdou i u tohoto produktu každým rokem směrem dolů. Plnění starších ročníků je prostě nebe a dudy. Jinak tenhle case byl v podstatě na to, co tento produkt nabízí, běžný a možná i lepší než můj, který jsem otevíral hned po vydání asi tak za 2,5 násobnou cenu než teď Svatoš :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od tom_182 »

@slnko: mna by zaujimalo, kolko casu si stravil pri otvarani celeho case? dal si to naraz, alebo? :)

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od fiila »

pavelbart píše: Jinak tenhle case byl v podstatě na to, co tento produkt nabízí, běžný a možná i lepší než můj, který jsem otevíral hned po vydání asi tak za 2,5 násobnou cenu než teď Svatoš :D
a to je právě to co jsem se tim sáhodlouhym příspěvkem snažil říct. Hodnotil jsem break, o kterym si narozdíl od dzejdyho myslim ze nebyl vůbec špatnej...jen se tam v tom množství hitů spousta pěknejch karet ztratilo tak to vypadá jak to vypadá. samotný hodnocení produktu už tu proběhlo když byl novej...na to se stačí kouknout na checklist nebo na breaky na netu a vidis ze z 18ti balíčků je vetsina base,base,base, face (puzzle), base, base...a pak se objeví to co je psáno (což už jak řikáte asi není co to bývalo). Bohužel těch prospektů je tam hodně a tak pěkný jméno je už jen o štěstí. Mooga jsem dal jen jako příklad "známýho gólmana" z tý 80's resp. 90's bandy kterous nakous...cujo, hasek, beezer na chl jsou, ale xsp...to už je prostě ku*va HIT:)

tom: myslim ze psal 2 a ctvrt hodiny:)
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od worlikk »

Tímhle příspěvkem se pro některé stanu (pokud už jím nejsem :lol: ) kacířem a vyvrhelem, ale vážně nerozumím tomu, proč jste všichni tak vyplesklí z těch fialovorůžových masek :crazy: Když jsem měl možnost je vidět live, tak jsem si to jen potvrdil. Řada z vás, ne-li většina, kritizuje design insertů OFS (ano, ok, ani mě se ty tečky a spol. nelíbí), ale tohle mi přijde ještě horší. Nedovedu si dost dobře představit, že bych měl něco takovýho v albu...

Tak...a teď do mě :wave: *cl*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8435
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Hans »

Vidíš to worlikku a já mile rád tenhle set sesbírám. :D Ok, tobě se ty karty nelíbí a já tě o opaku nebudu přesvědčovat. Stejně tak ty mě ale nepřesvědčíš, že ty karty jsou hnusné a neměl bych je sbírat. :D S jakými inserty OFS je vůbec srovnáváme? Abych byl v obraze.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Joffrey_15 »

Vždyť ty Masky, jsou to jediné co tuhle sérii zachraňuje :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od worlikk »

Honzo, můžeš mi prosím uvést, kde přesně jsem tebe nebo kohokoliv jinýho přesvědčoval, aby tyhle karty nesbíral?!?!?! Pokud jsem schopnej přečíst svůj vlastní příspěvek, tak vidím, že jsem psal, že "nerozumím tomu, proč jsou z toho všichni vyplesklí...nedovedu si představit, že bych (já, nikdo jinej!!!) měl něco takovýho v albu".
Nikdy bych si nedovolil říkat někomu jinýmu, co má sbírat!! Každý sbírá to, co se líbí jemu a o tom to sběratelství je. Bylo by k prdu, kdybysme všichni měli doma úplně to samý, ne? A stejně tak každý, tedy i já, má právo na vyjádření názoru ke konkrétnímu druhu karty. Nebo snad ne? Nemůžu říct, že se mi daný karty nelíbí a že nerozumím tomu, proč je z nich půlka fóra hotová, jako by to byl nějakej svatej grál? Čekal jsem, že spíš někdo bude reagovat ve stylu argumentu, který bude založený na objasnění výjimečnosti tohohle setu, kterou asi evidentně nevidím.
A pokud to je tak, jak psal Joffrey_15, že tyhle masky zachraňují celou sérii, tak je to pro mě o to víc úsměvný a sám pro sebe se směju...ale nesměju se nikomu, kdo ty karty sbírá!!!
Možná mi něco kolem ITG karet uniká, protože jich mám doma na spočítání na prstech jedný ruky, ale to neznamená, že se nemůžu SÁM ZA SEBE vyjádřit. Vím, že to zrovna ty sbíráš a jestli se tě dotkl můj názor, že se mě ty karty nelíbí, tak se ti za to omlouvám, ale nic víc s tím neuděláš :wave:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

Worliku, ty masky jsou skutečně jediný, co má v této sérii punc originality a kvality - jsou pěkně zpracované, ale jinak se nedivím, že se ti nelíbí, jsou takové jiné, myslím, že to přesně bude tak, že se bud budou líbit úplně, nebo vůbec...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od worlikk »

pavelbart píše:Worliku, ty masky jsou skutečně jediný, co má v této sérii punc originality a kvality - jsou pěkně zpracované, ale jinak se nedivím, že se ti nelíbí, jsou takové jiné, myslím, že to přesně bude tak, že se bud budou líbit úplně, nebo vůbec...
Tak to pak ty dostihy za nima začínám chápat...ale stejně se mi nelíbí :lol:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8435
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od Hans »

Worlikku, co blbneš? :D Já ten svůj příspěvek napsal v nadsázce a teď se tady dočítám, že ti upírám snad možnost se vyjádřit. Tuhle možnost ti fakt neberu. Já respektuju, že se ti ty karty nelíbí. A nechápu, proč by to měl být nějaký svatý grál. V hodně předešlých diskuzích jsem vyjádřil svůj názor na letošní Between The Pipes a ten byl hodně kritický. Ten set není nijak vyjímečný, ale mě se prostě líbí, jak jsou ty karty namalovaný a jak se blýskají. Nic víc, nic míň. :D

Taky chápu, že se ti ITG karty nelíbí a nejsi v tom daleko sám. Mě v poslední době taky hodně utíká smysl té kvanta sérií, které ITG chrlí, ale BTP mě vždycky bavili, protože sbírám brankáře a tudíž každá karta v tom boxu je pro mně vlastně hit do sbírky. :D

Jinak se omlouvám za nedorozumění, ke kterému by určitě nedošlo, kdybysme si o těch kartách pokecali na burze. Rozhodně jsem svůj příspěvek nemyslel v žádném případě útočně. ;)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

On by Worlik tak útočnej nebyl kdyby Sparta dnes v Třinci vyhrála :D

A to tě ještě kámo čeká pěkný výprask v Litvínově:-))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od worlikk »

Hans píše:Jinak se omlouvám za nedorozumění, ke kterému by určitě nedošlo, kdybysme si o těch kartách pokecali na burze. Rozhodně jsem svůj příspěvek nemyslel v žádném případě útočně. ;)
Nemáš bejt furt nemocnej :lol:
pavelbart píše:On by Worlik tak útočnej nebyl kdyby Sparta dnes v Třinci vyhrála :D
A to tě ještě kámo čeká pěkný výprask v Litvínově:-))
To ale nejdřív musíš pořešit lupení ;)
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od pavelbart »

Už se na tom pracuje, jen Davidovi musím říci, že malýho neberu, protože dnes to tam byl samej "zmr...ču..." apod. Ono nějak lidem nevadí, že máš u sebe malý dítě:-) A to byl Hradec, to na Spartu to už nevím, co bude...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2694
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od valento3 »

Já za sebe musím říct, že se mi ty masky, jako celek, taky nelíbí. Ten efekt je super a kdyby tam byla normální fotka, byly by to, podle mě, nejhezčí masky, který ITG udělalo. Ale bohužel je tam ten kreslenej obrázek, kterej to celé kazí ... neříkám, že je špatně nakreslenej, ale kreslenej obrázek mi k tomu efektu vůbec nesedí, navíc jsou ty obrázky takový vybledlý a nevýrazný ...

Uživatelský avatar
AVAYA
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 426
Registrován: pát 25. kvě 2012 7:22:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG BETWEEN THE PIPES 2013 CASE (20 BOXES)

Příspěvek od AVAYA »

Já se taky zapojím do debaty - mě se ty masky líbí moc !!! Z mého úhlu pohledu zatím nejpovedenější !!!! Jinak BTP celkově :thumbdown: Pořád dokola to samé, opakující se fotky ( to mi asi vadí nejvíc ), žádný nový nápad !!! Až na ty masky letos no :thumbup: :D
Sbírám karty Patricka Roye, Manon Rheaume

moje sbírka : http://avaya78.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host